Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

15.02.2012.

Recommended Posts

Wednesday, February 15, 2012

Rexall Place, (Edmonton, Alberta) :uredu:

 

04:05 Edmonton Oilers-Toronto Maple Leafs-Total Goals(OT Included) Tip: Over 5.5 @1.887 6/10 Pinnacle

 

Večeras je opet na redu Kanadski derbi između domaćih Oilersa i gostujućih Maple Leafsa...

Sigurno je da će kao i na svakom sudaru ekipa iz Kan. i na ovom meču biti izuzetno zanimljivo igrali su pre desetak dana ali je tada domaćin bio Tor. onda sam pokušao iznenađenje i igrao na pobedu Edm. ali je domaćin pobedio sa 6-3 iako rezultat deluje ubedljivo na tom meču je ipak Edm. bio bolji rival i neverovatno je kako su dobijali golove iz grešaka odbrane od tada Tor. igra jako loše i sinoć su doživeli katastrofu u Kalgariju 5-1 danas iako mislim da je Edm. bliži trijumfu čini mi se da je Over veoma izgledan jer oba tima igraju otvoreno nadam se da neću pogrešiti.

Puno sam govorio o Edmontonu koji ima veoma perspektivan tim i koji bi mogao sledeće godine da igra značajniju ulogu ova sezona je izgubljena nalaze se na 14 mestu.

Večeras će verovatno na gol prvi golman Nikolai Khabibulin jer nreverujem da će se opet kockati i baciti na gol Devan Dubnyka koji je na njihovom prošlom meču branio kriminalno.

Edmonton u zadnjih 5 mečeva lagano ulazi u Over i daju ali i primaju puno gol.

Napad je jako efikasan posebno na domaćem ledu pored iskusnih Ryan Smyth,Shawn Horcoff ,Ales Hemsky tu su i fantastični mladi Hokejaši Taylor Hall ,Jordan Eberle ,Sam Gagner nadam se da će biti efikasni protiv prilično loše odbrane Tor.

Sa druge strane Tor. iako je i dalje na 8 mestu na Istoku deluje mi teško da će uspeti da izbore pley of imaju čak 4 vezana poraza zaredom.

Odbrana je cele sezone prilično loša na gol će verovatno James Reimer pošto je Jonas Gustavsson sinoć napunjen u Kal. ali i Remier koji je par mečeva branio sjajno pao u formi i očekujem da i večeras će biti gol. iz njegovih leđa.

Ono što je u Tor. zadnjih par mečeva problem je napad koji i pored velikog broja udaraca izrazito neefikasan na poslednja dva meča su dali samo 1 gol i mislim da će večeras ipak da prorade jel mi je neverovatno da tako dobri napadači kakve ima Tor. Joffrey Lupul ,Phil Kessel ,Clarke MacArthur ,Mikhail Grabovski ,,, moraju da prorade.

Očekujem otvoren meč sa dosta golova nadam se da će tako i biti uzimam Over..... Posted Image

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

01:00 - Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks - Pittsburgh Penguins over 3 - 1.877 :nije:

01:30 - Florida Panthers - Ottawa Senators - under 6.5 - 1.518 :nije:

01:30 - Montreal Canadiens - Boston Bruins - Boston Bruins over 2.5 - 1.746 :uredu:

04:00 - Edmonton Oilers - Toronto Maple Leafs - Edmonton Oilers over 2.5 - 1.714 :uredu:

04:00 - Vancouver Canucks - Colorado Avalanche - Vancouver Canucks over 3 - 1.862 :aponis:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...