Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

23.02.2012.

Recommended Posts

Moram ovo probati večeras nadam se da se niko sem mene neće zaje*ati Posted Image

 

Thursday, February 23, 2012

Joe Louis Arena (Detroit, MI)

 

01:30 Detroit Red Wings-Vancouver Canucks-Money Line(OT Included) Tip: Vancouver Canucks @2.100 5/10 Pinnacle :uredu:

 

Večeras se u Motor Sitiju igra veliki derbi NHL-a između domaćih Red Wingsa i gostujućih Canucksa...

Šta reći za Red Wingse ove sezone su potukli sve rekorde na domaćem ledu su zabeležili rekordne 23 uzastopne pobede dok ukupno kući imaju impresivan učinak od 26-2-1 ali i toj bajki mora doći kraj neznam dali ima idealniji protivnik da sruši neosvojivu Joe Louis Arenu od Vancouvera.

Detroit 1 Tim u NHL-u sa 84 je u dobroj formi na zadnjih 10 mečeva imaju 7-2-1 i imali su pet vezanih pobeda dok nisu preksinoć poklekli u Chicagu jednostavno imam utisak da se u zadnje vreme muče gledao sam ih protiv Predatora i pobedili su golom 6 sekundi pre kraja nisu me oduševili na tom meču i da je Nesh. bio konkretniji mogao je i nešto više da uradi...

Odbrana je ta koja u zadnja četiri meča gura tim primili su samo 6 golova dok je napad koji je bio veoma efikasan je na ta 4 meča dao za Red Wingse samo 8 golova. I svakako je da će večeras naspram sebe imati jednu od najčvršćih odbrana lige sa fantastičnim golmanom.

Odbrana Detroita je sjajna ove sezone(primili su samo141gol) posebno je to slučaj kući velike zasluge za to su ove sezone fenomenalnog Jimmy Howarda 2.03 GAA koji se oporavio od povrede branio je i protiv Chi. u porazu od 2-1 i imao 25 odbrana uz dva primljena gola i gotovo sigurno će biti starter u derbiju dok je bio povređen zamenio ga je neverovatno rezervista Joey MacDonald koji ima senzacionalnih 6-1 i 1.66 GAA.

Što se napada Red Wingsa tiče oni su standardno efikasni među efikasnijim su timovima u ligi imaju sjajnih pojedinaca veoma iskusan tim tu su Johan Franzen ,Henrik Zetterberg ,Valtteri Filppula ,Todd Bertuzzi ,Jiri Hudler ..dok je povređen sjajni Pavel Datsyuk 16 gol. i 43 asi. koji se povredio protiv S.J. i biće odsutan možda i 2 nedelje.

Sa druge strane Canucksi koji su godinama u samom vrhu NHL-a činilo se da su prošle sezone nepobedivi i da će konačno prigrliti pehar Lorda Stenlija prvi put u svojoj istoriji ali ih je u Velikom Finalu na neverovatan način su ih počistili Bruinsi sa neverovatnih 4-0 i ove sezone su veliki Favoriti počeli su sezonu dosta loše ali kako je sezona odmicala igrali su sve bolje i prvi su pratioci Det. imaju 82 boda i pobedom bi se izjednačili sa Red Wingsima.

Canucksi su tim koji ima najviše pobeda u celom NHL-u na gostovanjima imaju 20-10-2 takođe i u dobroj su formi u zadnje vreme imaju u zadnjih 10 mečeva 7-1-2...

Odbrana Van. je takođe fantastična primili su 147gol. imaju fenomenalne golmane fantastičnog Roberto Luonga i sjajnog rezervnog golmana Cory Schneidera..

Na gol će verovatno Roberto Luongo 2.32 GAA sjajni Kanadski golman koji već godinama brani fenomenalno i velika je sigurnost odbrambenim igračima.

Šta reći za napad Van. prvi u ligi sa postignutih čak 195 golova imaju strašan sastav koji je veoma uigran možda i jači nego prošle sezone tu su fenomenalna braća blizanci Daniel Sedin i Henrik Sedin uz njih su tu Ryan Kesler ,Alex Burrows ,Cody Hodgson uz oporavljeno ovogodišnje pojačanje iz Floride David Bootha radi se o PAKLENOM napadu i ako neko može da sruši već 23 utakmice neosvojivu TVRĐAVU onda mislim da su to CANUCKSI.

Kvota na konačnu pobedu Vancouvera je sjajna iako je od početne pala mislim da će biti i u većem padu no videćemo i vredi probati .

Uzimam konačnu pobedu Canucksa.... Posted Image

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

01:00 - Toronto Maple Leafs - San Jose Sharks - over 5 - 1.435 :nije:

01:00 - Carolina Hurricanes - Anaheim Ducks - under 6.5 - 1.469 :uredu:

01:30 - Detroit Red Wings - Vancouver Canucks - under 6.5 - 1.503 :nije:

01:30 - Florida Panthers - Minnesota Wild - under 5.5 - 1.546 :uredu:

02:00 - Nashville Predators - St. Louis Blues - under 5.5 - 1.474 :uredu:

02:30 - Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning - over 5 - 1.505 :uredu:

02:30 - Chicago Blackhawks - Dallas Stars - Chicago Blackhawks - 1.562 :nije:

03:00 - Calgary Flames - Phoenix Coyotes - under 5.5 - 1.543 :nije:

03:30 - Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers - over 5.5 - 1.746 :nije:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo za Vankuver,jeste da je tesko usao,ali je usao....jos da sam ja ispratio.... :smile_redcard:

Edited by Zizu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo za Vankuver,jeste da je tesko usao,ali je usao....jos da sam ja ispratio.... :smile_redcard:

 

Što teže to slađe :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što teže to slađe :icon_biggrin:

 

canuksi poznati da u poslednjim sekundama donesu izjednacenje, 15 sekundi pre kraja za 3:3 gledao kako su dali wingsima, i pobeda posle penala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...