Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

24.02.2012.

Recommended Posts

Overi su zakon pogotovo kod ludih holandjana :77tooth::48thumbsup:

 

Oni samo trpaju, posebno drugoligasi :50yes:

 

Evo danas od 9 utakmica druge holandske lige 8 je bilo over 2,5 gola :48thumbsup:

 

odigrao sam i ja jedinicu na "narodnom" tiketu i pao sam ...

nije problem pasti par ,problemi nastaju kad ulažeš veliku lovu :wink:

tvoj stejk me podsjetio me na jućerašnji oblakoder :icon_lol:

 

e jebi ga drug.... ni ja ne ulazem puno, ja sam to napisao kao sigurnost prolaza, ali ja sam igrao tiket i ulog je bio 2 eura :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni samo trpaju, posebno drugoligasi :50yes:

 

Evo danas od 9 utakmica druge holandske lige 8 je bilo over 2,5 gola :48thumbsup:

 

 

 

malo su bili stali sa golovima prva dva tri kola proljetne sezone al to je vjerovatno bilo zbog zaledjenih terena... zato su i kvote narasle, sad je over 2.5 oko 1.50 -1.60 a prije je bilo 1.40 maksimum :50yes: poslije ovog kola opet ce pasti ispod 1.50

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jebi ga drug.... ni ja ne ulazem puno, ja sam to napisao kao sigurnost prolaza, ali ja sam igrao tiket i ulog je bio 2 eura :icon_biggrin:

 

e druže ,lako je sad govoriti ,da je izašla jedinica onda bi vjerovatno kvotao sam sebe i prilijepio :icon_razz: bez spominjanja uloga :77tooth:

imam ja jednog takvog dobrog poznanika ,njemu je najmanji stake 4/10 i to one kvote preko 2.00 ...kad ga pitam koliko je uložio na tu utakmicu kaže mi da je igrao u sistemu :77tooth:

 

stake=osobno mišljenje u vjerovatnost prolaza + ulog

 

malo su bili stali sa golovima prva dva tri kola proljetne sezone al to je vjerovatno bilo zbog zaledjenih terena... zato su i kvote narasle, sad je over 2.5 oko 1.50 -1.60 a prije je bilo 1.40 maksimum :50yes: poslije ovog kola opet ce pasti ispod 1.50

 

ti radiš kao bukmejker ? :77tooth: Edited by fora

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo su bili stali sa golovima prva dva tri kola proljetne sezone al to je vjerovatno bilo zbog zaledjenih terena... zato su i kvote narasle, sad je over 2.5 oko 1.50 -1.60 a prije je bilo 1.40 maksimum :50yes: poslije ovog kola opet ce pasti ispod 1.50

 

Ma ja uvek kažem da krenem da ih igram u nekom sistemu na golove. Al uvek iz nedelje u nedelju i tako prolazi kolo za kolom, a kvote na over padaju i ja ništa od toga ne igram .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laku noc svima i usput ko prati NHL ima na Arena sport 2 u 01:30 Buffalo - Boston.... :28nhl:

 

imam sve 4 , dobro da me podseti da gledam i da uplatim nesto live :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ni doso do klupe a vec me vracas nazad :77tooth:

 

Ma ja imam obaveza i mislim da ne mogu doprineti koliko bi hteo, zato sam ti napisao - najverovatnije do kraja.

 

ma sam da prođe ovaj mesec, od sledećeg da krenemo ozbiljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja imam obaveza i mislim da ne mogu doprineti koliko bi hteo, zato sam ti napisao - najverovatnije do kraja.

 

ma sam da prođe ovaj mesec, od sledećeg da krenemo ozbiljno.

 

ma sve ok... a valjda ce od slijedeceg mjeseca bit bolje... ustvari sigurno ce bit jer gore od ovog ne moze :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram reci da sam se bas iznenadio ekipnim plasmanom na Mtf odavno nisam gledao tabelu jer sam los ovog meseca prvo veliko iznenadjenje vas toliki minus a posle nase drugo mesto ali isto sa minusom ,ocito ovaj mesec svima los , jos ce pobediti neko ko bude imao najmanji minus :77tooth:

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...