Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

25.02.2012.

Recommended Posts

Saturday, February 25, 2012

Air Canada Centre (Toronto, Ont.)

 

01:05 Toronto Maple Leafs-Washington Capitals-Money Line(OT Included) @ 2.190 5/10 Pinnacle :uredu:

 

Večeras se u Torontu igra meč između domaćih Maple Leafsa i gostujućih Capitalsa...

Duel dve ekipe koje su u velikoj borbi za pley of ali obe su u prilično lošim formama i ovaj meč je veoma bitan za oba tima.

Moram večeras da budem uz Capitalse iako nisu sjajni posebno su loši na gostovanjima dodatno je i to što su igrali sinoć ali kao i juče ipak ću uzeti meč!!!

Toronto koji je sjajno krenuo sezonu u zadnje vreme igra očajno i sumnjam do kraja da će uspeti da obezbedi pley of trenutno su 10 na Istoku sa 65 bodova koliko ima i Was. koji je deveti.

U zadnjih 10 mečeva imaju 3-6-1 i tri vezana poraza.

I golmani su totalno van forme na golu će biti verovatno James Reimer 2.95 GAA. Dok napad koji ih je i držao visoko je u zadnje vreme podpao pod sivilo iako ima sjajne pojedince tu su

Joffrey Lupul ,Phil Kessel,Clarke MacArthur ,Mikhail Grabovski ...

Sa druge strane Was. koji iako ima lošu sezonu često sam ih uzimao i dosad su mi uglavnom bili sretne ruke uglavnom kad su bili u seriji loših rezultata sam ih uzimao tako je sad u zadnjih 10 mečeva imaju 3-6-1 stim što su sinoć pobedili Mon. i sigurno su u mnogo boljem raspoloženju od domaćina.

Mnogo puta sam ponavljao da su pre početka šampionata bili jedni od glavnih kandidata za titulu i prosto nemogu da verujem da se neće plasirati u pley of.

Sinoć je odmaran prvi golman Tomas Vokoun 2.52 GAA koji se vraća u formu i od njega će dosta zavisiti večeras.

I u napadu se oporavio Aleksandar Veliki i on će predvoditi ekipu tu su još Jason Chimera,Alexander Semin ,Marcus Johansson nedostaje duže povređeni Beckstrom ali je tu oporavljeni D Mike Green koji je mnogo nedostajao imao je probleme sa povredama a svima su poznate njegove partije jedan od efikasnijih odbrambenih igrača .

Mislim da bi Capitalsi konačno mogli i na strani da odigraju jedan dobar meč kvota na konačnu pobedu Was. je odlična i vredi probati...

Uzimam konačnu pobedu Capitalsa.... Posted Image

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

22:00 - Edmonton Oilers - Phoenix Coyotes - under 6.5 - 1.483 :uredu:

01:00 - Carolina Hurricanes - Florida Panthers - Carolina Hurricanes over 2.5 - 1.862 :nije:

01:00 - Detroit Red Wings - Colorado Avalanche - under 6.5 - 1.463 :nije:

01:00 - New York Rangers - Buffalo Sabres - New York Rangers over 2.5 - 1.685 :uredu:

01:00 - Ottawa Senators - Boston Bruins - Ottawa Senators over 2.5 - 1.787 :uredu:

01:00 - Toronto Maple Leafs - Washington Capitals - Toronto Maple Leafs over 2.5 - 1.685 :nije:

02:00 - Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks - 1st Period under 1.5 - 1.704 :nije:

02:00 - Nashville Predators - San Jose Sharks - 1st Period under 1.5 - 1.725 :nije:

04:00 - Calgary Flames - Philadelphia Flyers - 1st Period over 1.5 - 2.000 :uredu:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...