Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

07.04.2012.

Recommended Posts

Saturday, April 7, 2012

Tropicana Field (St. Petersburg, Fla.)

 

01:10, Tampa Bay Rays-New York Yankees(Team Points), tip New York Yankees Over 3.5, @1.990, Pinnacle, 5/10 :uredu:

 

Večeras je na Tropicana Fieldu na redu drugi meč u seriji između diviziskih rivala domaćih Bay Raysa i gostujućih N.Y.Yankesa....

U sinoćnom meču koji je nažalost po mene završio pobedom Tampe i to preokretom u 9 inn. pri vođstvu N.Y.Y. sa 6-5 kada sam se najmanje nadao da Rivera neće zatvoriti meč a on je dobio dva rana iz čak tri hita što se njemu retko dešava ali to je početak sezone!!!

Ni juče nije niko očekivao toliko poena posebno što su dva odlična pičera bila na brdašcu mada je sinoć i meni bila mala margina tako je i večeras stim što sam se ja odlučio na Over poena Yankeesa granica je postavljena na 3.5 što je i puno ali i nije ja mislim da su gostujući bateri više nego sposobni da idu preko toga.

Večeras je na brdašcu za Tampu David Price,( LHP) radi se o još relativno mladom levorukom pičeru pred kojim je sigurno dobra karijera.

Njegove dosadašnje brojke u karijeri su sasvim dobre 41-26 3.38 ERA. Dok u karijeri sa Yenkiyima iako ima pozitivan skor 4-2 ima ERU malo preko četiri 4.05... Iako se radi o dobrom pičeru naspram sebe će imati sjajan napad prepun odličnih batera.

Posebno Priceu neće biti lako jel je veliki deo Lineupa Right Bats kojima mnogo više odgovara Levoruki pičer tu su A. Rodriguez ,M. Teixeira,N. Swisher,D. Jeter , uz njih su još tu sjajni C. Granderson, R. Cano...

Mislim da bi tako sjajan tim udarača lako mogao da ide preko ove granice bez obzira što je Price dobar pičer no videćemo...

Uzimam Over na Yankeese..... Posted Image

 

FT: 8-6 Win

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

00:30 - New York Rangers - Washington Capitals - New York Rangers over 2.5 - 1.741 :nije:

01:00 - Columbus Blue Jackets - New York Islanders - New York Islanders over 2.5 - 1.794 :uredu:

01:00 - Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens over 2.5 - 1.709 :uredu:

01:00 - Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning - Tampa Bay Lightning over 2.5 - 1.667 :uredu:

01:30 - Florida Panthers - Carolina Hurricanes - Carolina Hurricanes +1.5 - 1.518 :nije:

02:00 - Dallas Stars - St. Louis Blues - Dallas Stars +1.5 - 1.422 :uredu:

02:00 - Minnesota Wild - Phoenix Coyotes - Phoenix Coyotes over 2.5 - 1.813 :uredu:

03:00 - Colorado Avalanche - Nashville Predators - Nashville Predators over 2.5 - 1.758 :uredu:

04:00 - Vancouver Canucks - Edmonton Oilers - Edmonton Oilers +1.5 - 1.769 :nije:

04:30 - San Jose Sharks - Los Angeles Kings - Los Angeles Kings +1.5 - 1.408 :uredu:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

01:05 - Baltimore Orioles - Minnesota Twins - Baltimore Orioles +1.5 - 1.658 :uredu:

01:05 - Houston Astros - Colorado Rockies - Colorado Rockies - 1.769 :nije:

01:05 - Pittsburgh Pirates - Philadelphia Phillies - Philadelphia Phillies - 1.625 :nije:

01:10 - Cincinnati Reds - Miami Marlins - Cincinnati Reds - 1.746 :nije:

01:10 - Tampa Bay Rays - New York Yankees - Tampa Bay Rays +1.5 - 1.478 :uredu:

02:05 - Texas Rangers - Chicago White Sox - Texas Rangers - 1.588 :nije:

02:35 - San Diego Padres - Los Angeles Dodgers - Los Angeles Dodgers - 1.990 :uredu:

03:05 - Oakland Athletics - Seattle Mariners - Seattle Mariners - 1.847 :uredu:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...