Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

11.04.2012.

Recommended Posts

Wednesday, April 11

Rogers Centre,( Toronto, Ontario )

 

 

18:35, Toro/Bost(3,5)-Boston(broj poena ekipe), tip Više, @1.90, Super Sport, 7/10 :nije:

 

Večeras se u Torontu sastaju domaći Blue Jaysi i gostujući Red Soxi...

Toronto je dosta dobro startova u prvenstvu imaju 3-2 dok sa druge strane Red Soxi su poput prošle sezone startovali prilično loše imaju 1-4.

Iako mislim da bi večeras ovde mogao dobiti Boston oba tima idu sa prvim pičerima u rotaciji ipak mi se mnogo više dopada da igram Over poena na Red Soxe.

Prvo što mi je sinoć kad sam gledao današnje mečeve upalo u oko je upravo ovaj meč i još sam sinoć se nadao da će neko dati ovu marginu od 3.5 koja nije mala ali mislim i da je više nego dostižna iz više razloga.

Najveći razlog je večerašnji starter domaćina Ricky Romero, (LHP) 0-0 7.20 ERA iako sam u prvom meču kad sam igrao na Toronto pisao o njemu kao talentovanom pičeru što on sigurno i jeste u karijeri ima dobru statistiku 42-29 3.63 ERA. Ipak ono što je možda i presuno kod mog večerašnjeg pika je mechup sa Red Soxima gde u karijeri ima katastrofalan učinak od 4-6 i 7.12 ERA. nije to iz jednog ili dva meča pa da kažem nije imao dobar dan već je odigrao puno mečeva i očigledno neodgovaraju mu bateri Bostona.

Kao i protiv Detroita kada sam pisao i kada je Boston dao 12 poena verovatno od takvog raspucavanja nema ništa ali mislim da su 4 pona više nego dostižna ono što sam tada pominjao moglo bi biti i večeras presudno Bos. bateri jako su dobri kad pičer nema dobru kontrolu lopte i baca puno BALLS lopti a upravo je to možda i najveći problem Romera koji je iako je protiv Cle. imao samo jedan loš inn. gde je dobio 3 poena imao je velikih problema sa kontrolom lopte.

Uz sve on sigurno ima i problem u glavi kad izlazi na meč sa Red Soxima što je i normalno kod ovako loše ERE..

A Bos. iako nije startovao sjajno pokazao je na tom meču sa Detr. koliko su moćni kada ih krene imaju veliki broj sjajnih udarača A. Gonzalez ,D. Ortiz8 iako njima dvojici ne odgovara previše LHP od njih mogu očekivati i koji BB a tu su još K. Youkilis ,D. Pedroia ,D. McDonald , J. Ellsbury ,K. Shoppach ...

Jednostavno moram ovo uzeti ja sam očekivao da iako bude u ponudi Over 3.5 da će kvota biti 1.7-1.8 a ovih 1.90 je stvarno mi neverovatno pa makar da Red Soxi nedaju ni jedan poen i da Romero odbaca savršeno što naravno može da se desi ali po meni vrlo malo verovatno!!!

Uzimam na meču Over 3.5 na Red Soxe.... Posted Image

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih dnevnih MLB susreta (Pinnacle).

 

19:05 - Detroit Tigers - Tampa Bay Rays - 1st Halfs (5 innings) over 3 - 1.578 :nije:

19:10 - New York Mets - Washington Nationals - New York Mets +1.5 - 1.641 :nije:

20:20 - Chicago Cubs - Milwaukee Brewers - under 8.5 - 1.559 :uredu:

21:35 - Oakland Athletics - Kansas City Royals - over 6 - 1.562 :uredu:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih Playoff NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

01:30 - Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers - Philadelphia Flyers +1.5 - 1.568 :uredu:

02:00 - Nashville Predators - Detroit Red Wings - Nashville Predators over 2.5 - 1.806 :uredu:

04:30 - Vancouver Canucks - Los Angeles Kings - 1st Period under 1.5 - 1.610 :nije:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih večernjih MLB susreta (Pinnacle).

 

00:35 - San Diego Padres - Arizona Diamondbacks - Arizona Diamondbacks +1.5 - 1.481 :uredu:

01:05 - Baltimore Orioles - New York Yankees - Baltimore Orioles Over 3.5 - 2.030 :uredu:

01:05 - Philadelphia Phillies - Miami Marlins - Philadelphia Phillies +1.5 - 1.403 :uredu:

02:05 - Houston Astros - Atlanta Braves - Houston Astros+ 1.5 - 1.629 :nije:

02:05 - Texas Rangers - Seattle Mariners - Texas Rangers - 1.483 :nije:

02:10 - Minnesota Twins - Los Angeles Angels - 1st Halfs (5 innings) LAA Angels - 1.595 :uredu:

02:40 - Colorado Rockies - San Francisco Giants - San Francisco Giants +1.5 - 1.400 :nije:

04:10 - Los Angeles Dodgers - Pittsburgh Pirates - Los Angeles Dodgers +1.5 - 1.417 :uredu:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...