Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

13.04.2012.

Recommended Posts

Friday, April 13

Ewing M. Kauffman Stadium,( Kansas City, Missouri)

 

22:10,Kansas City Royals-Cleveland Indians(Money Line), tip 1, @1.820, Pinnacle, 6/10

 

 

Večeras se na Kauffman stadionu u Kansasu sastaju diviziski rivali domaći Royalsi i gostujući Indiansi....

Ove sezone su Royalsi startovali dobro imaju 3-3 i to sve sa dva gostovanja gde su u prvoj seriji dobili L.A.A. SA 2-1 dok su drugu seriju izgubili od Oaklanda sa 1-2 uz malo sreće mogli su imati i bolji skor ali je na zatvaranju meča klozer Royalsa J. Broxton imao loše veče velikih problema sa kontrolom lopte i dobio dva rana i od 4-3 došli su do poraza od 5-4.

Ali svakako je da je ove sezone K.C. tim koji će mnogima biti veoma težak protivnik imaju sasvim solidnu ekipu koja je još u prvoj seriji pokazala da se može da nosi sa najboljima gde su pobedili ove sezone jednog od najvećih favorita L.A.A. i to u gostima.

Večeras na otvaranju sezone za Royalse na moundu stoji Luke Hochevar(RHP) | Record: 1-0 | ERA: 2.84 koji je odlično otvorio sezonu u L.A. gde je odneo win u pobedi Royalsa od 6-3 gde je bacao odlično 6.1 inn. Iako u karijeri nema dobru statistiku 31-43 5.26 ERA ipak se radi o relativno mladom pičeru 28god. koji ima prostora za napredak.

Što se tiče batera Royalsa oni su u solidnoj formi u svojim redovima imaju dobrih udarača pre svih tu su B. Butler ,E. Hosmer ,J. Francoeur,A. Gordon.. Od povređenih bitnih igrača je na DL-u je klozer Joakim Soria ali je za njega cela sezona završena ali su Royalsi doveli već pomenutog Broxtona.

Sa druge strane Cleveland Indiansi sezonu su počeli jako loše imaju četiri poraza i samo jednu pobedu a sve su mečeve igrali kući.

Prošlu sezonu su počeli neverovatno dugo bili čak prvi u celom MLB-u i imali čak 17 pobeda više od Detroita ali ja sam cele prošle sezone govorio da oni nisu tim koji je za pley of i da će im usledeti neminovan pad što se i desilo drugi deo sezone su odigrali jako loše i na kraju završili sa negativnim skorom 80-82. Siguran sam da tim ove sezone nemože mnogo i da će imati lošiji skor nego prošle sezone.

Večeras na moundu za Indianse stoji Derek Lowe( RHP) Record: 1-0 | ERA: 0.00 veteran u svojoj 38 god. koji je otvorio sezonu odlično gde je u 7inn. protiv Toronta odbacao bez primljenog rana u pobedi od 4-3.

Radi se o pičeru sa ogromnim iskustvom od 16 god. u MLB-u u karijeri ima solidnu statistiku 167-146 3.93 ERA. Ali iako je na početku sezone odbacao dobar meč mislim da će to biti retko ove sezone. Prošla sezona je bila za njega jako loša gde je u Atlanti imao 9-17 5.05 ERA njegova karijera je u silaznoj putanji još od 2007 kada je iz L.A. došao u Atlantu i stvarno mi je neverovato da ima tako astronomska i dalje primanja od neverovatnih $15,000,000...

Dok je hiting Indiansa solidan imaju par dobrih udarača tu su T. Hafner,A. Cabrera ,C. Santana...

Dok je od bitnih igrača povređen Grady Sizemore koji im puno nedostaje ali sigurno je da se neće skoro vratiti u roster.

Dajem prednost Royalsima i u pičingu neverujem da Lowe može da ponovi dobru partiju dok je Hochevar delovao u L.A. jako dobro i ako bude imao dobru kontrolu lopte mogao bi imati dobar meč.

Dok bi i u hitingu dao malu prednopst domaćinima što zbog bolje forme što zbog pičera jel mislim da bi večeras mogli da dohvate Lowa....

Uz to večeras je prvi meč na Kauffman stadionu i siguran sam da će biti ispunjen jel konačno Royalsi izgledaju kao ekipa koja bi mogla posle dužeg vremena da ima jednu sezonu pozitivnu.

Po meni ovde su Royalsi favoriti kvota je odlična i moram da uzmem konačnu pobedu Royalsa....Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Friday, April 13

Ewing M. Kauffman Stadium,( Kansas City, Missouri)

 

22:10, Kans/Clev(4,5)-Cleveland(broj poena ekipe), tip Manje, @1.75, 7/10, Super Sport

 

Pored pobede Royalsa na ovom meču mi se još sviđa i margina na Under poena Indiansa!!! Prosto mi je neverovatno da je tolika granica u Super Sportu od 4,5 u Germaniji je 3.5 očekujem da i Pinnacle izbaci marginu od 3.5 eventualno 4 ali mislim da je ovo preterano moram ovo odigrati makar Indiansi dali i 10 poena...što se nadam da se neće dogoditi i mislim da bi under mogao da uđe iz više razloga.

Večeras za Royalse na moundu stoji Luke Hochevar(RHP) | Record: 1-0 | ERA: 2.84

Iako u karijeri nema sjajnu statistiku u svojoj je 6 sezoni u MLB-u ima 31-43 5.26 ERA prošle sezone je imao 11-11 4.68 ERA. Evidentno je da ima prostora da napreduje što je pokazao i u prvom meču u sezoni kada je na vrućem terenu u L.A. protiv jednog od favorita pružio sjajnu partiju gde u prvih 6 inn. su sjajni hiteri domaćina bili totalno nemoćni u tom meču je zabeležio - Luke Hochevar (W,1-0) IP H R ER BB SO HR ERA

6.1 5 2 2 2 4 0 2.84

Par puta sam ga gledao prošle sezone njegov najveći problem je da pruža nestabilne partije od sjaja do užasa pa upravo iz tog razloga nema sjajnu statistiku ali se nadam da je možda ovo njegova godina gde će konačno uspeti da ustali formu jel je relativno mlad sa 28 god. ali sa dosta iskustva. Ima veoma brz fasboll i ako bude dobro gađao strajk zonu kao u prvom meču mogao bi da ima dobru rolu.

Dok je napad Indiansa solidan ali ne preterano kvalitetan tu je pre svih T. Hafner koji je već par sezona daleko od forme od pre 4-5 godina uz njega tu je i ,A. Cabrera koji je prošle sezone eksplodirao ali je on daleko od vrhunskih udarača tu su još solidni C. Santana,S. Choo,S. Duncan.

Indiansi su dosad odigrali pet mečeva i samo su na jednom prešli ovu granicu nadam se da neće ni večeras.

Ja večeras verujem da će na otvaranju sezone na domaćem terenu Royalsi da pobede a nemislim da će pobediti sa 6-5 ili 7-6 naravno može to da se desi ali bi bio lud sa ubeđenjem da igram na tim za koji mislim da će primiti toliko poena. Verujem da bi i Hochevar ako je uspeo da odoli Puyolsu i Hanteru i ostalim sjajnim udaračima što nebi mogao protiv ipak daleko slabijeg napadačkog tima no videćemo.

Uzimam under 4.5 na Indianse.... Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih dnevnih MLB susreta (Pinnacle).

 

19:05 - New York Yankees - Los Angeles Angels - 1st Halfs (5 innings) New York Yankees +0.5 - 1.526 :uredu:

20:05 - Boston Red Sox - Tampa Bay Rays - 1st Halfs (5 innings) under 5 - 1.571 :aponis:

20:10 - Chicago White Sox - Detroit Tigers - Chicago White Sox +1.5 - 1.588 :uredu:

21:15 - St. Louis Cardinals - Chicago Cubs - under 8 - 1.552 :nije:

22:10 - Kansas City Royals - Cleveland Indians - Kansas City Royals over 4 - 1.862 :nije:

22:35 - San Francisco Giants - Pittsburgh Pirates - 1st Halfs (5 innings) over 3 - 1.741 :nije:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih Playoff NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

01:00 - Florida Panthers - New Jersey Devils - under 5.5 - 1.538 :uredu:

01:30 - Nashville Predators - Detroit Red Wings - Nashville Predators over 2.5 - 1.909 :nije:

01:30 - Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers - under 7 - 1.422 :nije:

04:00 - Vancouver Canucks - Los Angeles Kings - Vancouver Canucks over 2.5 - 1.952 :nije:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih večernjih MLB susreta (Pinnacle).

 

01:05 - Philadelphia Phillies - New York Mets - Philadelphia Phillies - 1.562 :nije:

01:05 - Washington Nationals - Cincinnati Reds - Cincinnati Reds +1.5 - 1.575 :uredu:

01:07 - Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays over 4.5 - 1.877 :uredu:

01:10 - Miami Marlins - Houston Astros - Miami Marlins over 4 - 1.719 :uredu:

01:35 - Atlanta Braves - Milwaukee Brewers - Milwaukee Brewers over 3.5 - 1.794 :uredu:

02:10 - Minnesota Twins - Texas Rangers - 1st Halfs (5 innings) over 4 - 1.637 :aponis:

02:40 - Colorado Rockies - Arizona Diamondbacks - over 7.5 - 1.617 :uredu:

04:10 - Los Angeles Dodgers - San Diego Padres - Los Angeles Dodgers +1.5 - 1.444 :uredu:

04:10 - Seattle Mariners - Oakland Athletics - 1st Halfs (5 innings) under 4 - 1.505 :uredu:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...