Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

17.04.2012.

Recommended Posts

Tuesday, April 17, 7:05 p.m. ET

Nationals Park, (Washington, District of Columbia)

 

01:05, Washington(1.in.)-Houston(1.INNING), tip X, @1.85, Super Sport, 4/10 :uredu:

 

 

Večeras se u Washingtonu igra drugi meč u seriji između domaćih Nationalsa i gostujućih Astrosa...

Sinoć je prema očekivanju dobio domaćin sa 6-3 i večeras je favorit na meču. Was. je sjajno startovao sezonu i pšrvi je tim u National League East sa sjajnim skorom od 8-3 rekao sam da bi oni mogli biti jedno od najprijatnijih iznenađenja. Sa druge strane Astrosi za koje smatram da su jedan od najgorih timova ako ne i najgori u celom MLB-u iako nisu startovali loše imaju 4-6. Ono što bi na ovom meču odigrao je igra na 1 inning nerešeno po najviše zbog dva startna bacača koja su sjajna.

Večeras za Washington na moundu stoji Gio Gonzalez LHP | Record: 0-0 | ERA: 3.38 već sam pričao puno o njemu kada sam igrao na Was. protiv Cinncinatia. Pominjao sam da je on verovatno i najbolje pojačanje Was. došao iz Oaklanda. Iako sezonu nije otvorio sjajno u Chi. ali nije ni doživeo poraz zato je u drugom meču bacao fantastično punih 7 inn. protiv Cinn. gde nije primio ni jedan ran. Gledao sam ceo meč bio je gotovo impresivan sa samo 2 dozvoljena hita bez BB i sa čak 9 SO nažalost nije došao do vina zbog lošeg zatvaranja klozera koji je prokockao prednost ali je na kraju ipak u produžetku dobio Was. Nadam se i večeras njegovom dobrom izdanju makar u 1 inn. posebno što sa druge strane nisu sjajni udarači Houstona koji su sigurno među najlošijim u ligi.

Sa druge strane za Astrose na mondu stoji njihov najbolji pičer Wandy Rodriguez LHP | Record: 0-1 | ERA: 2.38 koji iako nema win sjajno je otvorio sezonu odličnim partijama gde je u dva meča dozvolio samo 3 rana i on bi mogao da odbaca dobar meč posebno se nadam da će odbacati u samom početku dobro iako su Was. bateri prilično opasni ali i ne preterano efikasni posebno u početku meča jel kao po pravilu tek kasnije počnu da udaraju.

Jednostavno ovaj bet je 10 minuta STRAHA i naravno je da je uvek rizično igrati to jel može jedan dobar solo šut ili greška u filidingu da prouzrokuje ran ali može da se desida se završi 1 inn. i 1-1 pa da prođem ali dva odlična pičera nadam se da će dobro otvoriti meč i moram uzeti posebno po ovakvoj kvoti jel po meni je ovo za 1.7 ali videćemo.

Igram 1 inning nerešeno.... Posted Image

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

01:05 - New York Yankees - Minnesota Twins - 1st Halfs (5 innings) New York Yankees - 1.435 :uredu:

01:05 - Washington Nationals - Houston Astros - Houston Astros over 3 - 2.030 :nije:

01:07 - Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays - under 10 - 1.585 :aponis:

01:10 - Atlanta Braves - New York Mets - under 8 - 1.694 :nije:

01:10 - Boston Red Sox - Texas Rangers - Texas Rangers over 4 - 1.909 :uredu:

01:10 - Miami Marlins - Chicago Cubs - over 6 - 1.559 :uredu:

02:10 - Chicago White Sox - Baltimore Orioles - Chicago White Sox +1.5 - 1.481 :uredu:

02:10 - Kansas City Royals - Detroit Tigers - Kansas City Royals over 4 - 1.885 :nije:

02:10 - Milwaukee Brewers - Los Angeles Dodgers - Los Angeles Dodgers over 3 - 1.833 :uredu:

02:15 - St. Louis Cardinals - Cincinnati Reds - Cincinnati Reds over 3.5 - 1.971 :nije:

02:40 - Colorado Rockies - San Diego Padres - Colorado Rockies over 4.5 - 1.862 :uredu:

03:40 - Arizona Diamondbacks - Pittsburgh Pirates - Pittsburgh Pirates under 3.5 - 1.847 :nije:

04:05 - Los Angeles Angels - Oakland Athletics - 1st Halfs (5 innings) LAA Angels +0.5 - 1.417 :uredu:

04:10 - Seattle Mariners - Cleveland Indians - Cleveland Indians over 3.5 - 1.840 :uredu:

04:15 - San Francisco Giants - Philadelphia Phillies - San Francisco Giants +1.5 - 1.426 :uredu:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih Playoff NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

01:00 - New Jersey Devils - Florida Panthers - New Jersey Devils over 2.5 - 1.800 :uredu:

01:30 - Detroit Red Wings - Nashville Predators - under 6 - 1.448 :uredu:

03:00 - Chicago Blackhawks - Phoenix Coyotes - Chicago Blackhawks over 2.5 - 1.714 :nije:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuesday, April 17, 2012

Safeco Field (Seattle, WA)

 

04:10, Seattle Mariners-Cleveland Indians(Money Line), tip 2, @1.885, Pinnacle, 5/10 :uredu:

 

 

Večeras se u Seattlu igra meč između domaćih Marinersa i gostujućih Indiansa...

Domaćini su startovali sasvim dobro sezonu imaju 6-5 odnos pobeda i poraza sa druge strane Indiansi koji imaju 4-4 iako su užasno otvorili sezonu vezali su tri pobede u Kansasu i došli do polovičnog učinka.

Marinersi su jedna prosečna ekipa sa dosta dobrim pičerskim delom ekipe i možda i najboljom odbranom u celoj ligi dok im je hiting mnogo lošiji deo tima.

Večeras na moundu za domaćina Millwood RHP | Record: 0-0 | ERA: 1.50. 37 godišnji pičer povratnik u MLB koji i prošle sezone nije puno igrao negde u pola sezone je došao u Colorado i odbacao samo 9 mečeva. Iako se radi o iskusnom pičeru koji u karijeri ima solidnu statistiku 163-140 4.10 ERA ali iako je otvorio dobro prvi meč mislim da bi on mogao biti večeras loša karika u redovima domaćina jel ako bude imao problema sa kontrolom lopte to bi gosti mogli da iskoriste koji se nalaze udarački u strašnom HOTU.

Marinersi bez previše power udarača sa jako malim brojem HR tu su J. Smoak,J. Montero,M. Olivo,I. Suzuki...

Dok sa druge strane Indiansi koji su u strašnom naletu tri vezane pobede nad Royalsima a ono što je impresivno je strašan HOT udarača koji su na ta tri meča postigli neverovatnih 32 rana.

Včeras na moundu za Indianse njihov Justin Masterson RHP | Record: 0-1 | ERA: 2.77 koji je dobro otvorio sezonu iako još nema wina. Radi se o vrlo perspektivnom relativno još mladom(27god.) pičeru koji u karijeri ima 28-39 3.89 ERA ali sve bolje i bolje deluje sjajna prošla sezona iza njega i u karijeri ima odličnu statistiku rotiv Seatla 3-0 2.13 ERA mislim da bi i večeras mogao da ima dobro izdanje protiv relativo skromnih udaračkih Marinersa.

Već sam rekao da su bateri gostiju u strašnoj formi iako nespadaju u sam vrh MLB-a imaju par sjajnih power udarača A. Cabrera,S. Duncan,T. Hafner ,C. Santana,C. Kotchman.

Jednostavno po meni prednost gostiju i u pičingu i u hitingu nadam se da se samo nisu ispucali protiv Royalsa ali moram ovde uzeti pobedu Indiansa.

Uzimam konačnu pobedu Indiansa..... Posted Image

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...