Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

18.04.2012.

Recommended Posts

Wednesday, April 18, 7:05 p.m. ET

Yankee Stadium,( Bronx, New York )

 

Tip 1- 01:05, New York Yankees-Minnesota Twins(Money Line), tip 1, @1.439, Pinnacle, 9/10 :nije:

 

Tip 2- 01:05, New York Yankees(-1.5)-Minnesota Twins(Handicap), tip 1, @1.877, Pinnacle, 5/10 :nije:

 

Večeras se na Yankees stadionu sastaju domaći Yankeesi i gostujući Twinsi u trećem meču u seriji...

U prvom meču je Minesota pomalo iznenađujuće pobedila(po meni i ne) jel su imali po meni najlošijeg pičera u rotaciji Garciu koji je žestoko napucan. Dok su sinoć igrali sa svojim najboljim bacačem C.Sabathiom koji ni sinoć nije briljirao ali su bateri domaćina dohvatili Liriana i od 1-3 do kraja ubedljivo pobedili sa 8-3...

Deluje mi da bi i večeras moglo nešto slično da se desi jel je opet ogromna prednost i u pičingu a i u hitingu iako su Minesotini bateri počeli odlično da udaraju.

Yankeesi posle lošeg starta polako podižu formu i došli su do pozitivnog skora 6-5.

Večeras za Yankeese ide odlično pojačanje iz Dodgersa na moundu će stajati Hiroki Kuroda RHP | Record: 1-1 | ERA: 2.63 koji je odlično otvorio sezonu iako na prvom meču nije bio sjajan protiv Tampe što je i bilo za očekivati dok je na otvaranju pred domaćom publikom protiv opasnih batera Angelsa bio fantastičan odbacavši 8 inn. bez primljenog rana u pobedi od 5-0 i pokazao je da će on biti veliko pojačanje i da njegova godišnja primanja od čak $10,000,000 neće biti loša akvizicija i da će on biti odlično pojačanje u rotaciji i nije bezveze dobio drugo mesto u rotaciji jel radi se o veoma iskusnom 37 god. Japanskom bacaču.U karijeri ima iako više poraza nego pobeda dosta dobru statistiku 42-47 3.43 ERA Nadam se da će imati dobro veče.

Uz sve sinoć je i menadžer Joe Girardi odmorio par svojih startnih batera i očekujem večeras još jači lineup domaćina o kojima netreba previše trošiti reči tu su ogroman broj sjajnih udarača A. Rodriguez,M. Teixeira(koji je sinoć bio na klupi zbog lakše povrede) i očekujem da danas bude na 1B iako još nije proradio radi se o fantastičnom power udaraču. Tu su još C. Granderson,D. Jeter,R. Ibanez,N. Swisher sjajan udarački tim posebno su moćni u Bronxu.

Sa druge strane Twinsi koji po meni imaju ove sezone možda i najlošiji tim u zadnjih desetak godina njihov najveći problem je užasan pičing na svu muku i prvi starter ekipe Baker je povređen na duži period tanki su i u starterima i u bulpenu iako u svojim redovima imaju dobrih udarača mislim da im prestoji loša sezona možda ne tako loša kao prošla kad su imali ogromnih problema sa povredama najbitnijih igrača ali možda i nešto slično prošloj sezoni. Užasno su startovali imaju 3-8 skor je mogao biti i gori da nisu hiteri na par mečeva bili više nego raspoloženi i okretali već izgubljen meč.

Večeras za Twinse na mondu će stajati Jason Marquis,( RHP ) kojem je ovo prvi start u sezoni doveli su ga kao slobodnog igrača prošle sezonu je završio u Arizoni zbog problema sa pičerima povučen je iz minorsa. Iako iskusan pičer sigurno je da nije u top formi a ja ga lično smatram za prosečnog bacača što dokazuje i njegov učinak tokom karijere 104-98 4.55 ERA. Ume da odbaca dobar meč čak i protiv Yankeesa u karijeri ima 1-0 2.70 ERA ali mislim da večeras tewško može da se izvuče a da nebude napucan.

Iaqko su Mine. hiteri u solidnoj formi nemaju preterano kvalitetan tim imaju par sjajnih udarača J. Morneau,J. Mauer, J. Willingham dok je ostatak tima ipak prosečan.

Mislim da večeras sve sem pobede Yankeesa bi bilo veliko iznenađenje iaqko se u Baseball iznenađenja dešavaju mnogo češće nego u drugim sportovima nadam se da to neće biti slučaj.

Uzimam konačnu pobedu Yankeesa i mislim da bi i hendikep trebalo da prođe..... Posted Image

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

21:40 - Arizona Diamondbacks - Pittsburgh Pirates - Arizona Diamondbacks over 4.5 - 1.833 :nije:

01:05 - New York Yankees - Minnesota Twins - under 10.5 - 1.699 :nije:

01:05 - Washington Nationals - Houston Astros - under 8 - 1.581 :uredu:

01:07 - Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays - Toronto Blue Jays over 4 - 1.943 :nije:

01:10 - Boston Red Sox - Texas Rangers - Boston Red Sox over 4 - 1.813 :nije:

01:10 - Miami Marlins - Chicago Cubs - Chicago Cubs over 3 - 1.855 :nije:

02:10 - Chicago White Sox - Baltimore Orioles - Chicago White Sox +1.5 - 1.400 :uredu:

02:10 - Kansas City Royals - Detroit Tigers - Kansas City Royals over 4 - 1.926 :nije:

02:10 - Milwaukee Brewers - Los Angeles Dodgers - 1st Halfs (5 innings) Milwaukee Brewers +0.5 - 1.442 :nije:

02:15 - St. Louis Cardinals - Cincinnati Reds - under 8.5 - 1.671 :nije:

02:40 - Colorado Rockies - San Diego Padres - under 10.5 - 1.654 :nije:

04:05 - Los Angeles Angels - Oakland Athletics - under 8 - 1.735 :uredu:

04:10 - Seattle Mariners - Cleveland Indians - over 6.5 - 1.658 :nije:

04:15 - San Francisco Giants - Philadelphia Phillies - 1st Halfs (5 innings) Philadelphia Phillies +0.5 - 1.613 :uredu:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih Playoff NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

01:30 - Ottawa Senators - New York Rangers - 1st Period under 1.5 - 1.699 :nije:

01:30 - Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins - 1st Period over 1.5 - 1.625 :uredu:

04:00 - Los Angeles Kings - Vancouver Canucks - 1st Period under 1.5 - 1.556 :uredu:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wednesday, April 18, 2012

Safeco Field (Seattle, WA)

 

04:10, Seattle Mariners(+1.5)-Cleveland Indians, tip 1, @1.60, Super Sport, 7/10

 

Večeras je u Seattlu na rtedu drugi meč u seriji između domaćih Marinersa i gostujućih Indiansa...

Iako sa juče bio na Indiansima večeras ću biti uz domaćine. Sinoć je u ponovo ludoj utakmici Cleveland došao do pobede prosto neverovatno od 8-1 su došli do pobede 9-8.

Ono što je zanimljivo da prosto neverovatno da u sva 4 meča zaredom 3 protiv K.C. i sinoć protiv Seat. je da su na svakom meču imali jedan BIG inning sinoć je to bio 5 inn. gde su postigli 7 poena.

Jednostavno to mora jednom stati odma kada sam jutros video par iznenadila me je kvota na domaćina u Pinnaclu je jutros kec bio preko 2 a konstantno pada kvota na domaćina i sada je oko 1.80 što mi je i realno ja sam odavno odigrao u Super Sportu i zanimljivo oni i dalje drže tu kvotu naravno to ništa nemora da znači ali je meni večeras velika prednost u pičingu na strani domaćina. A ono što je jedan od uzroka pada kvote je i da sada definitivno neigra Asdrubal Cabrera možda i najbolji bater gostiju ali i sinoć nije igrao zbog privatnih problema.

Večeras na moundu za domaćina Jason Vargas LHP | Record: 1-1 | ERA: 3.44 sasvim dobar početak sezone za njega solidan pičer koji je prošle sezone startovao fantastično da bi posle pokvario utisak i bitno je da je LHP pičer što veoma bitnim baterima Cle, ne odgovara. Iako nema sjajnu statistiku protiv Seat. mislim da bi mogao imati dobar meč.

Sa druge strane za Cle. na moundu Derek Lowe RHP | Record: 2-0 | ERA: 1.98 iskusni pičer koji je dobro startovao sezonu ali u prvom meču je bio dobar dok je protiv K.C. bio jako loš iako se izvukao sa samo 3 rana ali je na tom meču dozvolio čak 11 hitova i 3-4 dabl pleja ga je spasilo mnogo lošijeg rezultata. On je jedan od velikih razloga za moj pik jel je po meni njegovo vreme prošlo gledao sam ceo meč protiv K.C. i imao je ogromnih problema sa kontrolom lopte.

Jednostavno po meni lepa prednostr na strani Marinersa u pičingu dok je svakako hiting gostiju u prednosti ali i njihov hot mora da stane dok hiteri Seat. ako su mogli da napucaju mnogo boljeg Mastersona što nebi i njega.

Ja igram na Marinerese u Hendikepu jer ako i pobede Indiansi sumnjam da će biti sa velikom razlikom..... Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...