Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

22.04.2012.

Recommended Posts

Ako je nešto u Baseballu 10/10 a nije !!! Mislim da je večeras to to Posted Image

 

 

Sunday, April 22, 8:05

Fenway Park,( Boston, Massachusetts )

 

02:05, Boston Red Sox-New York Yankees(Money Line), tip: New York Yankees, @1.75, bet365, 10/10

 

 

Večeras u trećem meču u Bostonu se sastaju domaći Red Soxi i gostujući Yankeesi...

Ono što se sinoć dogodilo na drugom meču se ne dešava tako često naime od savršenog meča i prednosti od 9-0 sve do 6 inn. dok je starter završio 6 izmenu sa prednosti od 9-1!!! A onda nastupa u 7 inn. bulpen Red Soxa koje čitao moju najavu prvog meča video je da nemam lepo mišljenje o njemu. Prvo Padila dobija GRAND SLEM a potom još jedan HR za 3 rana i 7 inn. se završava sa 9.8 za Red Soxe ali se tada videlo da je Boston potonuo i da će verovatno izgubiti meč i onda u 8inn. nova katastrofa i 7 ranova gostiju i od viđenog ubedljivog poraza oni su za dve izmene postigli neverovatnih 14 ranova i došli do ubedljive piobede od 15-9!!!

Iako su u Baseballu preokreti česti zadnji put kad su Yankeesi stigli prednost Bos. od 9 razlike je bilo još 1987 god a oni godišnje odigraju 20-30 mečeva a posebno je neverovatno da bude takav preokret na kraju meča. Sigurno je da je takav rasplet meča dotukao igrače maksimalno psihičk i nebi me iznenadilo da večeras Red Soxa nebude nigde.

Mislim da novog poraza jedino može da spasi kiša koja trenutno pada u Bostonu..

Pored psihološkog momenta večeras gosti imaju prednost po svemu.

Na moundu večeras za Red Soxe baca Daniel Bard RHP | Record: 0-2 | ERA: 4.63 koji posle dva užasna starta je konačno na prošlom meču bacao dobro ali taj meč je bio totalna uspavanka sa obe strane večeras neverujem da će on izdržati više od 5 izmena a što je najgore juče je gotovo ceo bulpen Red Soxa za 3 inn. se izmenjao i mislim da bi i večeras mogli da prime puno ranova.

Iako je hiting Red Soxa do 7 inn. delovao fantastično posle su totalno potonuli iako protiv večerašnjeg pičera gostiju imaju dobre reziultate neverujem da će se večeras naudarati jer glavnim udaračima Red Soxa nikako neodgovara Levoruki bacač.

Sa druge strane na moundu stoji prvi i najbolji pičer u rotaciji gostiju CC Sabathia LHP | Record: 1-0 | ERA: 5.59 Iako je užasno startovao nema još poraz zbog sjajnog suporta batera. Iako nema sjajan skor protiv Bostona 7-9 4.14 ERA posebno je bacao loše prošle sezone protiv Bos. Radi se o sjajnom bacaču koji mislim da večeras ima sjajnu priliku za jedan dobar meč protiv Red Soxa baš zbog sinoćnih događaja. Mislim da je krajnje vreme za jedan dobar meč čoveka koji godišnje košta neverovatnih $23,000,000.

Hiting gostiju nemoram previše pominjati strašan je i posle onaskog raspucavanja su sigurno strašno nabrijani da to ponove i Bard ako bude imao lošu kontrolu lopte može jako loše da prođe.

Jednostavno iako sam FAN Red Soxa ja večeras idem jako na Yankeese Posted ImagePosted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih Playoff NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

18:00 - Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins - 1st Period over 1.5 - 1.518 :uredu:

21:00 - Washington Capitals - Boston Bruins - Boston Bruins over 2.5 - 1.885 :uredu:

02:00 - Vancouver Canucks - Los Angeles Kings - Los Angeles Kings +1.5 - 1.483 :uredu:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

19:05 - Detroit Tigers - Texas Rangers - 1st Halfs (5 innings) Texas Rangers +0.5 - 1.592 :uredu:

19:10 - New York Mets - San Francisco Giants - over 6 - 1.578 :aponis:

19:35 - Pittsburgh Pirates - St. Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates +2.5 - 1.429 :nije:

19:40 - Tampa Bay Rays - Minnesota Twins - under 9.5 - 1.562 :uredu:

20:05 - Houston Astros - Los Angeles Dodgers - over 6 - 1.568 :uredu:

20:10 - Kansas City Royals - Toronto Blue Jays - under 9 - 1.556 :uredu:

20:10 - Milwaukee Brewers - Colorado Rockies - 1st Halfs (5 innings) over 3.5 - 1.621 :nije:

20:20 - Chicago Cubs - Cincinnati Reds - over 6.5 - 1.935 :uredu:

21:35 - Los Angeles Angels - Baltimore Orioles - 1st Halfs (5 innings) Los Angeles Angels +0.5 - 1.467 :uredu:

22:05 - Oakland Athletics - Cleveland Indians - Cleveland Indians +1.5 - 1.417 :nije:

22:05 - San Diego Padres - Philadelphia Phillies - over 6.5 - 1.962 :uredu:

22:10 - Arizona Diamondbacks - Atlanta Braves - over 8 - 1.610 :uredu:

22:10 - Seattle Mariners - Chicago White Sox - under 8 - 1.641 :nije:

02:05 - Boston Red Sox - New York Yankees - Boston Red Sox +2.5 - 1.457 :aponis:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...