Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

24.04.2012.

Recommended Posts

Da napomenem da ne navijam niti za jednu ekipu, vec sam samo realan. Inace sam imao jedinicu za pare, ali to je manje vazno u ovom momentu.

 

imao si čistu 1 ili neki hendikep?

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA ne mogu da razumem ljude koji vicu chelsiju svaka caast i slicne gluposti kada je ekipa koja je dosta losija prosla u finale. To ne moze biti nikako zasluzeno, vec srecno.. Braniti se sa 10 igraca u ‚16 metara , pa i spicevi uklizavaju unutra je presmesno. Svaka cast mozda na taktici (koja je po meni kukavicka i sramna), ali ovde je ispala bolja ekipa za dve klase .

 

Ne slazem se s tobom. Zato imas i uzvrat da sredis stvari ako u prvoj nisi imao srece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da napomenem da ne navijam niti za jednu ekipu, vec sam samo realan. Inace sam imao jedinicu za pare, ali to je manje vazno u ovom momentu.

 

Ja volim Barcu, a trudim s eda budem realan... ali ljudi uvijek zele neke promjene, meni to ne ide u glavu... kao dosta je vise barce ovo ono.... ja volim fudbal, volim poteze, akcije, golove, a tu je Barca no.1.... ko kaze drugacije ili je slijep ili to govori iz mrznje prema barceloni

Share this post


Link to post
Share on other sites

imao si čistu 1 ili neki hendikep?

 

Samo jedinicu :wink:

Ne slazem se s tobom. Zato imas i uzvrat da sredis stvari ako u prvoj nisi imao srece.

 

Jesmo li gleda li mi istu utakmicu? Pa Chelske nije presao centar u drugom poluvremenu, a u prvom mozda 2 puta. A sta dalje pricati ako si subjektivan, onda nemamo o cemu.

 

Ja volim Barcu, a trudim s eda budem realan... ali ljudi uvijek zele neke promjene, meni to ne ide u glavu... kao dosta je vise barce ovo ono.... ja volim fudbal, volim poteze, akcije, golove, a tu je Barca no.1.... ko kaze drugacije ili je slijep ili to govori iz mrznje prema barceloni

 

Mozes nekog da volis ili ne volis, ali ono sto jeste jeste. Nista meni Barsa nije draza od Chelsija, ali je ekipa bolja u svim segmentima i to je to. :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chelsea je prošao dalje jer je imao odličnu odbranu i samo su tako mogli proći dalje. U nogometu je bitan rezultat, a do njega je Chelsea mogao doći samo preko ovakve igre. Barca je imala svoje šanse (prečke, stative, poništene golove, penale, igrača više) i 180 minuta igre da nadmaši Chelsea i nije uspjela, život ide dalje

 

I da je prošla Barca ili je prošao Chelsea, mi moramo ujutro na posao i dalje guliti u životu :icon_biggrin::icon_razz::icon_surprised::50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim Barcu, a trudim s eda budem realan... ali ljudi uvijek zele neke promjene, meni to ne ide u glavu... kao dosta je vise barce ovo ono.... ja volim fudbal, volim poteze, akcije, golove, a tu je Barca no.1.... ko kaze drugacije ili je slijep ili to govori iz mrznje prema barceloni

 

ma brate mili ubi i barcelona sa onim silnim dodavanjima sa kojima nakupe posjed lopte pa onda ispade da dominiraju terenom... celzi ako je veecras igo ovako ne znaci da ce tako biti i u finalu, svaka utakmica drugacija taktika... kolko god da su se branili a jesu opet im svaka cast na dva gola sa igracem manje pa kakva god da su ekipa i to velikoj barceloni na domacem terenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma brate mili ubi i barcelona sa onim silnim dodavanjima sa kojima nakupe posjed lopte pa onda ispade da dominiraju terenom... celzi ako je veecras igo ovako ne znaci da ce tako biti i u finalu, svaka utakmica drugacija taktika... kolko god da su se branili a jesu opet im svaka cast na dva gola sa igracem manje pa kakva god da su ekipa i to velikoj barceloni na domacem terenu

 

Ima istine i u tome, jer treba nekad igrati da das gol, a ne da pokazes fudbalsku caroliju. Alo koga to u Barsi briga, oni tuzni malo jos veceras, a vec sutra zaborave sve kad legne novih par stotina hiljada evra nedeljne plate :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima istine i u tome, jer treba nekad igrati da das gol, a ne da pokazes fudbalsku caroliju. Alo koga to u Barsi briga, oni tuzni malo jos veceras, a vec sutra zaborave sve kad legne novih par stotina hiljada evra nedeljne plate :50yes:

 

al sto je intresantno opet se ponovilo ono pravilo da jedna ekipa nikad nije odbranila titulu lige prvaka... ako sam i za koga mislio da ce je odbraniti, to je ova barselona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Devilsi nocas trebaju dobiti @2.00 6/10

 

trebaju al ne moraju, vidis da je ovaj play off skroz naopak... vise neznam na koga da igram, dal ici na logiku il na iznenadjenja... dosad je vise bilo ovog drugog i to puno vise

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebaju al ne moraju, vidis da je ovaj play off skroz naopak... vise neznam na koga da igram, dal ici na logiku il na iznenadjenja... dosad je vise bilo ovog drugog i to puno vise

 

Pa ne zato sto je 3:2 za pantere vec po meni igraju fin hokej i lako veceras mogu do pobede, a neophodna im je. Ali pak je okrugao i po meni jos gori od fudbalske lopte iznenadjenjima nikad kraja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...