Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

25.04.2012.

Recommended Posts

Wednesday, April 25

PNC Park, Pittsburgh, Pennsylvania

 

18:35, G1 Pittsburgh Pirates(+1.5)-G1 Colorado Rockies(Handicap), tip: Pittsburgh Pirates(+1.5), @1.66, Betsson :uredu:

 

Večeras se u Pittsburghu sastaju domaći Pirati i gostujući Rockiesi...

Igra se dupli program gde zbog odloženog meča u Ponedeljak zbog kiše koji se igrao sinoć u kojem je domaćin pobedio sa 5-4 mene je privukao ovaj prvi meč u kojem bi dao blagu prednost domaćinu iako kladionice nemisle tako.

Pošto sam sinoć igrao over na domaćina gledao sam ceo meč iako su do pred 7 inn. dali samo jedan poen ono što sam sinoć pominjao njihovu neefikasnost ipak su se na kraju raspucali i nadam se konačno polako da ulaze udarači u ritam. Sinoć su imali milion prilika za ranove da su malo više imali sreće mogli su dati i 10 poena nadam se da će danas nastaviti tamo gde su stali.

Ja sam se odlučio za ovaj prvi meč u kojem iako su po kvotama blagi aucajderi da upravo igram na njih ali u hendikepu kvota je odlična a mogu da i izgube sa jedan razlike.

Večeras na moundu za Pirate stoji James McDonald RHP | Record: 0-1 | ERA: 3.45 iako nema još win dosta dobar start sezone za njega nije imao pravi suport batera što se nadam da neće biti slučaj večeras. Ove sezone sam ga gledao jednom kad je protiv Arizone bacao dosta dobro iako je izašao već posle 4 inn. gde je primio samo jedan ran. Još je relativno mlad pičer 27 god. karijeru je počeo u Dodgersima kao riliver. U karijeri ima solidnu statistiku 18-21 4.01 ERA Mislim da ima još dosta prostora za napredak najveći mu je problem što nema uvek dobru kontrolu lopte. I u karijeri protiv Colorada ima dobru statistiku 3-1 4.07 mislim da bi večeras mogao imati dobru rolu nisu Coloradovi bateri sinoć bili sjajni iako su postigli 4 rana ali iz dva solo udarca još je i to da su igrali u najjačem sastavu i da sigurno na ovom prvom meču danas će ići bez nekog startnog udarača da bi ih sačuvali za drugi meč gde ipak imaju veću prednost u pičingu i mislim da će na drugom meču ipask izaći jači tim.

Sa druge strane za Colorado na moundu će stajati Juan Nicasio RHP | Record: 1-0 | ERA: 6.19 Mladfi pičer 25 god. koji ima jako malo iskustva u MLB-u ovo će mu biti tek 17 start u karijeri gde dosada nema sjajnu statistiku 5-4 4.52 ERA. Sezonu je dobro otvorio ali je na zadnja dva meča jako loš nadam se da ni večeras neće imati sjajan start a sinoć se bulpen Colorada pokazao jako loše.

Što se batera tiče iako je u prednosti Colorado neverujem da će igrati u najjačem sastavu dok je na sinoćnom meču domaćin izveo tim bez dva startna udarača koja će sigurno igrati večeras.

Mislim da Pirati su u prednosti jel i psihološki su sinoć u dva navrata okretali rezultat i večeras imaju i prednost u pičingu.

Uzimam Pirate u Hendikepu jer ako i pobedi Colorado u šta sumnjam neverujem da će biti sa velikom razlikom.... Posted Image

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wednesday, April 25, 10:10 p.m. ET

Dodger Stadium,( Los Angeles, California )

 

04:10, LADo/Atla(2,5)-Atlanta(broj poena ekipe), tip: Više, @1.75, Super Sport, 5/10 :uredu:

 

 

Večeras je u L.A. na programu drugi meč u seriji između domaćih Dodgersa i gostujućih Bravesa...

Sinoć je Atlanta pobedila i prekinula niz Dodgersa od 9 vezanih pobeda kući ove sezone i naneli im prvi poraz.

Ono što mene na ovom meču privlači nije pobeda bilo kog tima već margina na Over Atlante koji naravno daje Super Sport jel je granica 2.5 dok je u Pinnaclu Over 3!!!

Iz više razloga mislim da ovo treba ići preko ove margine i na lošije napadačke timove sam uzimao 2.5 a ne na Najefikasniji tim Nacionalne Lige.

Činjenica je da Dodgersi u Californi primaju manje poena ali i sinoć su dobili 4 rana a mislim da je kod ove margine presudan bio starter Dodgersa večeras!!!!

Na moundu za domaćina ide Ted Lilly LHP | Record: 2-0 | ERA: 0.69 sjajan start za njega na dva meča ali mene to ne fascinira iz razloga što je na ta dva meča Lilly za protivnika ima dva verovatno najgora napada možda i u celoj ligi S.D. i Houston dok je u S.D. odbacao dobro u Hou. se izvukao samo sa jednim ranom ali ga je tu izvukao bulpen pošto je na tom meču imao kriminalnu kontrolu lopte sa čak 6 BB ako tako nešto ponovi večeras mislim da bi mogao biti napucan. On iskusan pičer koji u karijeri ima solidne rezultate 127-110 4.14 ERA. ali pičer koji dosta oscilira u svojoj karijeri pa stoga nema tako sjajnu ERU.

Sa druge strane bateri Bravesa koji su u sjajnoj formi udaraju jako dobro po AVG-u su 3 u N.L. po ranovima su 1 u N.L. dok po HR 2 napad N.L. imaju sjajne hitere D. Uggla,C. Jones,M. Prado,B. McCann,F. Freeman.. nadam se da će izvesti jak sastav jedino je da LHP ne odgovara baš svim udaračima ali nadam se da i pored toga mogu preko ove margine.

Uzimam Over 2.5 na Atlantu....... Posted Image

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih Playoff NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

01:30 - Boston Bruins - Washington Capitals - Boston Bruins over 2.5 - 1.714 :nije:

01:30 - Boston Bruins - Washington Capitals - Washington Capitals +1.5 - 1.549 :uredu:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

21:35 - Oakland Athletics - Chicago White Sox - over 6 - 1.495 :uredu:

21:35 - Pittsburgh Pirates - Colorado Rockies G2 - 1st Halfs (5 innings) over 3 - 1.565 :uredu:

21:40 - Arizona Diamondbacks - Philadelphia Phillies - under 9 - 1.565 :aponis:

00:35 - San Diego Padres - Washington Nationals - over 6 - 1.833 :uredu:

01:05 - Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays - under 9.5 - 1.599 :uredu:

01:05 - Cleveland Indians - Kansas City Royals - Cleveland Indians +1.5 - 1.417 :nije:

01:05 - Detroit Tigers - Seattle Mariners - Detroit Tigers +2 - 1.400 :nije:

01:10 - Cincinnati Reds - San Francisco Giants - under 9 - 1.690 :uredu:

01:10 - New York Mets - Miami Marlins - New York Mets +2 - 1.457 :uredu:

01:10 - Tampa Bay Rays - Los Angeles Angels - Los Angeles Angels +1.5 - 1.426 :uredu:

02:05 - Texas Rangers - New York Yankees - Texas Rangers +1.5 - 1.518 :uredu:

02:10 - Minnesota Twins - Boston Red Sox - over 8 - 1.645 :uredu:

04:10 - Los Angeles Dodgers - Atlanta Braves - Atlanta Braves +1.5 - 1.444 :uredu:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...