Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

28.04.2012.

Recommended Posts

Saturday, April 28

Rogers Centre,(Toronto, Ontario)

 

22:05, Toronto Blue Jays-Seattle Mariners(Money Line), tip 1, @1.556, Pinnacle, 8/10 :uredu:

 

Večeras se u Torontu igra meč izmedju domacih Blue Jaysa i gostujucih Marinersa...

Tor. posle dobrog starta je vezao 4 poraza zaredom i trenutno imaju 10-10 dok sa druge strane Sea. je vezao 4 pobede i došao je do skora od 11-10.

Ovo im je drugi mec u seriji sinoc je iako je Tor. u dva navrata vodio sa 3-1 i 5-3 nisu uspeli da zatvore mec i Cordero je u 9inn. dobio 2 rana da bi do kraja u 10 inn. bio pravi potop i sa 4 rana nakraju je Sea. ubedljivo pobedio sa 9-5. Mislim da je veceras pravi trenutak da domacin prekine seriju poraya a da gosti iygube posle setije iznenadjujucih pobeda jel su u prethodnoj seriji POMETLALI favorizovanog Detroita....

Veceras na moundu za Tor. ide Brandon Morrow RHP | Record: 1-1 | ERA: 3.71 picer o kojem sam vec pisao da ima mesta ya napredak ali nikako da pokaze konstantne partije Nadam se da bi veceras mogao dobro da odbaca jel iako su u HOTU bateri Sea. su jedni od najslabijih u ligi a on ih svakako dobro poynaje jel je pre branio upravo boje Sea. naravno i oni njegove mane poznaju.Ali dosada[nji njegovi reyiltati protiv Sea. pokayuju da je odli;an na brdascu kad baca protiv bivseg kluba 2-0 i 2.77 ERA.

Dok sto se hitera Tor. ti;e oni su svakako mnogo bolji deo tima imaju sjajnih udaraca

J. Bautista, A. Lind,K. Johnson,C. Rasmus,E. Encarnacion,J. Arencibia sjajni udaraci posebno je dobro [to su sino' odmarali par startnih hitera tako da ocekujem veceras najjaci tim...

Sa druge strane Marinersi koji igraju iznenadjujuce dobro nazadnja 4 meca ali ono sto je uvek bilo kod Sea. je dobar Piching dok je napad bio uzasan ali na zadnjim mecevima ih upravo napad vodi u pobede. naravno to mora jednom stati nadam se vec od veceras a veceras ono sto ocekujem je da bi domaci udaraci mogli da dohvate verovatno najslabiju kariku od startera Sea. petog pcera u rotaciji...

Veceras ya Sea. na moundu ce stajati Kevin Millwood RHP | Record: 0-1 | ERA: 7.04 vec sam pisao o njemu iako veoma iskusan bacac 37 god. u yadnje dve seyone jako malo nastupa bio je dugo bez kluba onda ga je uyeo prosle seyone Col. a pred pocetak ove i Sea. Iako se radilo o talentovanom piceru nikad nije uspeo da to i pokaye na terenu umeo je da sine ali nije bio konstantan u karijeri solidna statistika 163-141 4.12 ERA.

Ove sezone kako sam vec pominjao te[ko ce pruziti neke sjajne partije tako i na prva tri nastupa jako lo[a ERA mislim da bi njega mogli lako ve;eras da dohvate domaci udaraci.I njegova statistika u karijeri protiv Tor. je jako losa 2-7 5.17 ERA.

Dok hiteri Sea. iako sudobri u zadnje vreme ipak su jedni od losijih u ligi sa veoma malo pover udaraca.

Jednostavno mislim da je domacin veceras u velikoj prednosti u svim segmentima i ocekujem njihovu pobedu.

Uzimam konacnu pobedu Toronta.... Posted Image

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da ja otvorim NBA playoff...

 

Indiana-Orlando, Indiana (h-9,0) @ Pinnacle 1.909

 

Po meni bi Indiana trebala riješiti ovo u četiri utakmice te će već od današnje utakmice krenuti s najjačim snagama. Ova sezona za Orlando je jednostavno noćna mora i vjerujem da će sezona ubrzo za njih biti gotova. Orlandu se vraća Turkoglu nakon 18 utakmica no teško da će itko iz momčadi nadoknaditi izostanak Howarda te vjerujem da Grangeru, Hibbertu i društvu neće biti teško prebaciti kvotu od 100 koševa (Orlando je ove sezone primao u prosjeku 99 koševa).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih Playoff NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

21:00 - New York Rangers - Washington Capitals - 1st Period under 1.5 - 1.556 :uredu:

01:30 - St. Louis Blues - Los Angeles Kings - 1st Period under 1.5 - 1.513 :nije:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih popodnevnih MLB susreta (Pinnacle).

 

22:05 - New York Yankees - Detroit Tigers - New York Yankees +1.5 - 1.518 :nije:

22:07 - Toronto Blue Jays - Seattle Mariners - over 8 - 1.649 :nije:

22:10 - Cincinnati Reds - Houston Astros - under 8.5 - 1.662 :uredu:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih večernjih MLB susreta (Pinnacle).

 

01:05 - Baltimore Orioles - Oakland Athletics - Baltimore Orioles +1.5 - 1.461 :uredu:

01:05 - Philadelphia Phillies - Chicago Cubs - under 9 - 1.637 :nije:

01:10 - Atlanta Braves - Pittsburgh Pirates - under 8.5 - 1.617 :nije:

01:10 - Chicago White Sox - Boston Red Sox - Chicago White Sox +2 - 1.446 :uredu:

01:10 - Miami Marlins - Arizona Diamondbacks - under 8 - 1.529 :uredu:

02:05 - Texas Rangers - Tampa Bay Rays - Tampa Bay Rays +2.5 - 1.448 :uredu:

03:05 - San Francisco Giants - San Diego Padres - San Francisco Giants - 1.621 :uredu:

03:10 - Los Angeles Dodgers - Washington Nationals - over 6 - 2.050 :uredu:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...