Jump to content
Sign in to follow this  
hsammer

23.05.2012.

Recommended Posts

Bingo.

 

danas prosli svi kojima je trebalo... mozda ovaj deportivo bude kiks dana a mozda i stimaju prelaz za kladionicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro vece,da vidimo oce li biti vajde od baseball tonight :D

 

po meni je Filadelfija zicer za veceras...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 01.06.2012. na svim natjecanjima se počinje primjenjivati novo pravilo koje možete vidjeti u nastavku:

 

Mjesečno se minimalno mora odigrati petnaest (15) parova. Natjecatelj mora imati pogođeno najmanje osam (8) parova ukoliko želi sudjelovati u natjecanju za nagrade. Da bi dobio nagradu koju je na natjecanju osvojio natjecatelj će morati na kraju mjeseca uvećati početni broj postova za minimalno 50. Na početku natjecanja upisuje se se startni broj postova u tablicu pored natjecatelja. Isto se čini sa završnim brojem postova na kraju mjeseca. U slučaju da natjecatelj koji je osvojio nagradu nije uvećao startni broj postova za minimalno 50, neće dobiti nagradu, već će nagrada biti dodijeljena sljedećem natjecatelju koji udovoljava prije navedeni uvjet. Brojač postova je uključen samo u podforumu 'Prognoze, prijedlozi i analize', dok je na ostalim podforumima isključen. Spamanje u podforumu 'Prognoze, prijedlozi i analize' nije dozvoljeno, a postovi koji ne sadrže prognozu, prijedlog ili analizu će se brisati.

 

:48thumbsup:

Pozdravljam

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da nebude lupanja prognoza cisto zbog posta pa da se zaletimo i odigramo :icon_cool:

 

Bit će i toga, al u svakom slučaju će kladioničarski forum napokon zaživit svoju svrhu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bit će i toga, al u svakom slučaju će kladioničarski forum napokon zaživit svoju svrhu

 

Nista, mi rekreativci pokusati jos nesto usicariti do kraja mjeseca i lagano se poceti pozdravljati :icon_neutral:

 

:57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista, mi rekreativci pokusati jos nesto usicariti do kraja mjeseca i lagano se poceti pozdravljati :icon_neutral:

 

:57bye:

 

zar ce toliko bit tesko postavit neki prijedlog sta odigrat :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista, mi rekreativci pokusati jos nesto usicariti do kraja mjeseca i lagano se poceti pozdravljati :icon_neutral:

 

:57bye:

 

Pa samo tip koji odigraš u natjecanjima pejstaš u prijedlog za odigrat i eto ti još lakšeg načina zaskupljanje postova neg što je bio dosad.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa samo tip koji odigraš u natjecanjima pejstaš u prijedlog za odigrat i eto ti još lakšeg načina zaskupljanje postova neg što je bio dosad.

 

Ako ce se to racunati onda mi to ispada jes blesavije nego "Dobar dan".

Ne vidim neki smisao u analizi tipa: Igraju prvi protiv 13. i prvi jos nema poraz. A za sve dublje od toga ja vise nisam.

Jedino sto pratim su lige petice i to samo zato jer su uvijek na naslovnicama. :icon_biggrin: I jedino sto znam je tko je trenutno prvi, drugi i eventualno treci. :50yes::77tooth:

 

Laku noc :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ce se to racunati onda mi to ispada jes blesavije nego "Dobar dan".

Ne vidim neki smisao u analizi tipa: Igraju prvi protiv 13. i prvi jos nema poraz. A za sve dublje od toga ja vise nisam.

Jedino sto pratim su lige petice i to samo zato jer su uvijek na naslovnicama. :icon_biggrin: I jedino sto znam je tko je trenutno prvi, drugi i eventualno treci. :50yes::77tooth:

 

Laku noc :57bye:

 

od tog ce biti bar neke koristi a od dobar dan nema ama bas nikakve... a mozda se neko zaleti pa napise i neku finu analizu... sve u svemu odlican prijedlog, mozda samo nije trebalo povecavati potrebni broj postova jer se vise ne pika spamanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...