Jump to content
Sign in to follow this  
Petar91

27.05.2012.

Recommended Posts

20:00, Alcoyano - Elche, tip 1x @ 1.50, Expekt, 6/10

 

Spanjolska druga liga, utakmica 41. kola izmedu Alcoyana (20. ekipe) i Elchea koji se nalazi na 10.om mjestu (liga ima 22 kluba). Jos su dva kola do kraja, vec se zna tko je ispao iz lige -a to je trojac Alcoyano, Cartagena i Gimnastic (trebaju skupit 11 bodova da bi se spasili sto je u dva kola neostvarivo). Znaci domacin je rezultatski rasterecen i trener ce vjerovatno dati priliku nekim novim igracima. Isto tako Elche je zacementiran u sredini tablice - niti da pobjedi ili izgubi sljedece dvije utakmice ne znaci mu previse tako da su i oni rezultatski rastereceni. U tom slucaju mislim da u jednoj ovakvoj izjednacenoj utakmici prednost treba dati domacinu (pa cak i pokriti eventualnu podjelu bodova) za solidnu kvotu. U prilog tome i i prvi njihov ovosezonski rezultat kada je upravo Alcoyano slavio u gostima 1:2 protiv Elchea ! Sto se tice forme ekipa - u zadnjih pet prvenstvenh nastupa Alcoyano je ostvario remi i 4 poraza (i to dosta visoka), dok je Elche sakupio pobjedu, remi i 3 poraza -tu su oni nesto bolji. Uglavnom, kao sto sam rekao radi se o utakmici koja ni jednima ni drugim nista ne donosi, Alcoyano igra na svom terenu i mislim da je dvoznak dosta dobra opcija ovdje (a ne zaboravimo i da su ih u prvoj utakmici pobjedili). Sretno tko prati !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...