Jump to content
Sign in to follow this  
Petar91

12.06.2012.

Recommended Posts

18:00, Grčka-Češka, tip 1x @ 1.55, expekt, 8/10

 

Skupina A, utakmica drugog kola. Nakon prvog mozemo reci da su rusi pokazali najvise i vodit ce se velika borba izmedu ove preostale tri ekipe za to jedno mjesto koje vodi dalje. Mislim da u ovoj utakmici moze ostati svakakav rezultat, ali ipak najmanje od svega se nadam pobjedi Ceske nakon sto su ih rusi doslovno pregazili. E sad, Grcka je prica za sebe. Zatvorena igra, malo golova..nista novo ne ocekujem ni ovdje pa zato ovaj x radi opreza - kvota dosta solidna. U sluzbenim utakmicama Ceska nikad nije pobjedila Grcku. 2004 je bilo 1:0 za Grke nakon produzetaka, a imamo i zabiljezene u statistici i dvije prijatesljke utakmice - prva zavrsila 0:0, a druga 1:0 za Grcku. To bi bilo to sto se tice h2h tradicije. U prijateljskim utakmicama za ovaj euro Ceska je pobjedila Izrael 2:1, a izgubila od slabasne Madarske 1:2. Ovdje ih u prvom kolu zgazili rusi sa 4:1. Sa druge strane Grcka je remizirala sa slovenijom, pobjedila 1:0 Armeniju prije eura...a na utakmici otvaranja, jednoj dosta cudnoj utakmici, odigrali 1:1 sa domacinom Poljskom. Kao sto sam rekao, ne ocekujem ni sada puno golova (under 2.5 vrlo izgledan), ali mislim da su ovdje zbog svega recenog grci ipak favoriti, a tu je jos i x kao znak opreza. Ne bi trebao ovaj tip biti upitan - sretno tko prati !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druga utakmica je isto zanimljiva... Rusija je pokazala odlicnu igru u prvoj utakmici i ovdje je koef. oko 2.30 na pobjedu sta je odlicno.... ali opcija x2 , znaci dvoznak mi se cini kao pravi zicer za dignit ukupnu kvotu na listicu ako nista drugo

 

20:45, Poljska-Rusija, tip x2 @ 1.35, 9/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrijeme odigravanja: 18:00

Naziv para: Grčka - Češka Republika

Tip para: 1X

Tečaj: 1.620

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grcka -Ceska kartoni over , treba videti gde je najbolja ponuda i gde je najbolja kvota, Grci stalno igraju dosta ostro i u prvom mecu su dobili 4 zuta kartona uz :smile_redcard: dok Cesi nisu dobili nijedan ali red je da i oni koji neki , u bwinu je over 3,5 kartona kvota 1,6 ali verovatno ima negde i bolje kvote

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas se igra 2. kolo skupine A. Domaćini Poljaci igraju sa Rusima. Rusi su u prvom kolu pokazali da su dobri , s druge strane Poljska odigrala solidnu utakmicu koju su mogli dobiti. Ovdje sam navijački za domaćine , ali realno mislim da će najviše izvući eventualno remi. U drugoj utakmici Češka trazi prve bodove nakon poraza od Rusa. Grčka će se ponovo bazirat na svoju obrambenu igru. OVdje je opcija manje od 3 gola realan ishod. Ja u ovom susretu biram Čehe kao blage favorite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrijeme odigravanja: 18:00

Naziv para: Greece - Czech Republic

Tip para: 2

Tečaj: 2.300

 

Unibet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grčka - Češka 1X @1.60

 

po meni poklon kvota... Grčka sa igračem manje dala gol domaćinu vrlo dobroj Poljskoj i imali penal da pobijede... Češka "ponižena" od odlične Rusije... znači prošlo kolo su obje ekipe igrale sa jačim protivnicima a Grčka je izvukla puno bolji rezultat sto opet znači da u medjusobnom duelu ne bi trebala izgubit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poljska - Rusija 1X @1.60

 

Poljska ne smije izgubit ako misli proći grupu dok Rusima možda i remi odgovara da prodju dalje... ako domaćini danas izvuku nerjeseno onda u zadnjem kolu dočekuju Češku koja je u ovoj grupi po mom mišljenju najslabija ekipa i sa tom pobjedom idu dalje.. al samo ako danas ne izgube, znači ginut će za pobjedu ili nerjeseno a možda i sudije malo pomognu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Grci kao slabi ali ne treba ih potceniti oni su bas iznenadili, sa igracem manje su izjednacili i imali penal sa kojim su mogli da pobede domacina imaju opasne kontre , to im je uostalom i donelo titulu pre paaaar godina (ima vec dosta tome ali da ne trazim sad podatak koliko ima otad valjda 8 , danas ce im nedostajati dva stopera Papastopulos , i Papadopulos a kod Ceha je problem jako losa igra odbrane protiv Rusa i koliko citam u nasim novinama seletor Bilek je u velikoj dilemi koga ce poslati na teren ako bi se uzelo u obzir da su obe odbrane slabe to logicno daje veci broj golova jedino sto brine ovi mecevi od 18h sve dosle under ako sam ja dobro zapazio a tri su zavrsene rezultatom 1-1 mozda je GG dobro resenje a ja sam osim Zutih kartona igrao zasad X a live cu da vidim kako se odvija situacija pa ako neko prvi postigne gol da igram da i drugi daje , kad vec imam live steta da igram GG a mozda mec bude totalno mrtav

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 kartona zasad i GG doslo , pa sad ako su oni mogli over golove onda tek Poljska i Rusija mogu u over golove pa igram over 2,5 golova kvota 2.35 u bet 365

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poljska - Rusija tip 1 @3.20 Unibet :nije:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

04:00, Guatemala -SAD , Tip: Under 2,5 golova @ 1.80, Unibet, 8/10

Drugo kolo kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u severnoamerickoj zoni gde se u grupi 1 u Guatemali sastaju domacini Guatemala i Amerikanci , u prvom kolu pre par dana Amerikanci su na svom terenu pobedili Antigua and Barbuda sa 3-1 , tad sam prognozirao ubedljivu pobedu Amerikanaca koja je izostala , gledao sam taj mec na streamu i moram reci da su me Amerikanci razocarali , posle ranog vodjstva pred sam kraj poluvremena iz penala su postigli drugi za 2-0 a u drugom poluvremenu su totalno stali cak su iz maltene jedinog suta primili gol i tek pred kraj dali jos 1 za 3-1 iako se ocekivalo da pobede sa 5,6 razlike dali su se cuvali za ovaj danasnji mec neznam ali po reakcijama selektora Klinsmana nekako mi je izgledalo da se bas i ne nervira previse , vise sam se ja nervirao , Guatemala je igrala prvo kolo u gostima kod Rege Boysa u Jamajki i izgubili sa 2-1, realno kvalitet je na strani Amerikanaca i to mi je prva opcija za ovaj par ali kad sam malo bolje razmislio under golovi su takodje jako realni , iako su zadnji medjusobni mec igrali 2008 svi njihovi mecevi su bili under a od7 meceva cak 4 su bili 0-1 gol , u zadnja dva meca na svom terenu Guatemala je izgubila od Pragvaja sa 1-0 i pobe3dila Kostaricu sa 1-0 a mecevi u drugom krugu gde su igrali protiv slabasnih reprezentacija i nisu neko merilo sto su pobedili sa 3-0 i 3-1 a sto se tice Amerikanaca od zadnjih 10 meceva cak 6 su bile 0-1 gol a od toga u gostima samo prijateljski mec sa Slovenijom je zavrsen sa 3-2

dakle sve u svemu mislim da ce domacini vise da pokusaju da odbrane svoj gol a protiv slabasnih protivnika u zadnjem mecu video sam da Amerikanci i nisu bas previse efikasni i mislim ako povedu da ce opet gnjaviti kao i u proslom mecu kad su vise isli u sirinu i unazad umesto u napad i da nece pasti vise od 2 gola na mecu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guatemala - Sjedinjene Američke Države 2 1.45

 

Antigua & Barbuda - Jamaica 2 1.40

Edited by Sasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...