Jump to content
Sign in to follow this  
Petar91

16.06.2012 - Nogomet

Recommended Posts

20:45, Grčka-Rusija, pol. sa vise golova, 2. pol @ 2.15, HL, 6/10

 

Trece posljednje kolo u skupini A europskog prvenstva. U ovom susretu nekako mi se svida opcija da ce biti vise golova u drugom poluvremenu. Zasad Rusija ima 4 boda i ovdje joj je dosta remi za prolazak dalje. Znamo kako grci inace igraju, zatvoreno i sa malo golova po utakmici. Uglavnom, mislim da smo u prve dvije utakmice mogli vidjeti kako su rusi dobro raspolozeni i najjaci su u ovoj skupini. Mogli bi se raspucati u drugom pol. kao protiv Ceske. Takoder, i Grci su nadam se izvukli dobru pouku iz utakmice sa cesima kada su naivno primili cak dva gola u prvih par minuta utakmice. Moraju pripazit da im se to ne ponovi tako da ocekujem da se vrlo dobro zatvore na pocetku - prizeljkujem najrealnijih 0:0 na poluvremenu. A onda ce morati krenuti na sva tri boda i nadati se cudu, pa ce se otvorit i sa jedne i sa druge strane sto bi moralo rezultirati sa dosta golova. Sto se tice h2h susreta - tu je rusija u prednosti, uglavnom su ih pobjedivali. Prosle godine su odigrali miroljubljivih 1:1 u prijateljskom susretu. Prije toga 2008 na euru su takoder bili skupa u skupini - slavili su rusi sa 0:1. Zanimljivo i na euru 2004 su bili u istoj skupini - i tu su slavili rusi sa 2:1. Uglavnom, kao sto sam rekao, Grci se moraju pripazit da im se ne dogodi ono kao u prosloj utakmici, a onda je drugom poluvrmenu sve otvoreno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...