Jump to content
Sign in to follow this  
Petar91

23.06.2012

Recommended Posts

13:30, Guangzhou RF - Qingdao J., tip 1 @ 1.40, HL, 7/10

 

Kineska Superliga, utakmica 14.og kola izmedu ekipe sa vrha ljestvice, trenutno treceplasiranog Guangzhoua i posljednjeplasirane ekipe Qingdaoa. Naravno iz same kvote vidimo tko je favorit u ovom susretu i ja to takoder namjeravam ispratit. Evo zbog cega. Prva stvar, ranking na ljestvici. Guangzhou ima ukupnih 8-0-5, ali ono sto je najzanimljivije skoro sve bodove osvojili su kod kuce gdje imaju stopostotni ucinak - 7-0-0 uz gol razliku 16:4. Mislim da im nece to biti problem ponoviti i protiv posljednje ekipe lige koja u gostima jos uvijek nema pobjede .- imaju zasad 0-3-5 i samo jedan jedni postognuti gol uz 7 primljenih. Stvarno, da Guangzhou popravi i gostujuce nastupe mogli ce ozbiljno konkurirati za neka od najvisih mjesta na ljestvici, ako ne i na sam naslov prvaka. Sto se tice forme - Guangzhou ima u zadnjih sest prvenstvenih nastupa 3 pobjede (sve na domacem terenu) i 3 poraza (svi u gostima). Sa druge strane njihovi danasnji protivnici, ekipa Quigdaoa ima u zadnjih sest kola 0 pobjeda, 2 remija i 4 poraza. Vidimo dakle da je Guangzhou i u tom aspektu bolji. Iduca stvar koja im ide u prilog je naravno i domaci teren. Zanimljivo jedino je h2h omjer stvar koja je na strani gostiju - susreli su se medusobno ove dvije ekipe 2009 godine kada je bilo nerjeseno i pobjeda Qingdaoa, isti scenarij ponovio se i 2010 godine. Uglavnom, osim te h2h tradicije apsolutno nista ne ide u prilog gostima... Guangzhou je bolji na ljestvici, odlicno igra na svom terenu, u dobroj je formi i trebao bi pobjedit posljednjeplasiranu ekipu kineske lige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Španjolska -Francuska (How many goals will be scored between 75:01 min and Full Time)

under 0.5 @ 1.55 ...iz gb.-a ... ma ovo mi se ne cini kao losa opcija... da nece biti golova pri kraju utakmice...nije neka velika minutaza..moglo bi proci... za ovakvu kvotu.. ispratit cu to bar na natjecanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45, Sligo Rovers-Monaghan U., domacin daje gol u 1.pol @ 1.40, HL, 7/10

 

Irska prva liga, ovo je utakmica kojom se kompletira 15. kolo. Susrecu se trenutno voedeca ekipa Sligo Roversa i posljednjeplasirani Monaghan United. Mislim da je i po samoj kvoti od 1.25 jasno tko je favorit u ovoj utakmici, a ja idem ispratiti malo veci - a to je da domacin daje gol u prvom poluvremenu. Cak i da se dogodi u ovako nestabilnoj ligi da gost povede mislim da nije nemoguce da Sligo zabije odmah, pa cak i preokrene rezultat vec u prvom pol. - ali ovo mi se cini sigurnija opcija. Uglavnom, Sligo kod kuce ima odlican ucinak 5-2-0 uz gol razliku 14:3 (sto nam daje prosjek od dva postignuta gola po utakmici na svom terenu). Monaghan ima u gostima omjer 2-1-4 ali i najlosiju gol razliku lige ...u gostima to iznosi 9:17 u sedam utakmica - sto ih cini ekipom sa najvise primljenih golova na gostovanjima. Kao sto sam rekao, ne bih igrao na pobjedu Sliga iako je favorit jer je ovo nestabilna liga - sto dokazuje i njihov nedavni kup susret kada je slavio upravo Monaghan 1:3. Iance, sto se tice forme- Sligo u zadnjih sest nastupa ima 3 pobjede, remi i 2 poraza. Sa druge strane Monaghan biljezi dvije pobjede, remi i 3 poraza. Znaci, Sligo za nijansu bolji. U ukupnoj h2h tradiciji Sligo je nesto bolji. Spomenit cu ove "najsvjezije" rezultate - ove godine 3 susreta - dvije pobjede Sliga, jedna Monaghana (ta u kupu) - ukupno golovi Sligo - 5 , Monghagan - 4. Mislim da ce ovo biti efikasan susret, a domacin ce uvalit gol vec u prvom poluvremenu pa kako god utakmica zavrsila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45 Spanija - Francija - 1:2 :nije: (Tacan rezultat) koef.17.00

 

Bet365

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spanjolska - Francuska tip1 @1.80 SuperSport :uredu:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

European Championships:

Spain vs France (5) 2-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brazilian Serie A:

Vasco da Gama vs Cruzeiro (6) 2-1

Portuguesa vs Sao Paulo (6) 1-2

Atletico Mineiro vs Nautico (7) 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Španjolska/odg3+-Francuska tip NE 1,50 @ SuperSport :uredu:

 

Teško mi je ovdje dati nekome prednost, Španjolci jesu blagi favoriti ali ni Francuzi nisu bez šansi. Moj odabir je ovdje manje od 3 gola.

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chilean Primera Division:

O’Higgins vs Union Espanola (5) 2-2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Colombian Primera A:

Itagui Ditaires vs Independiente de Santa Fe Bogota (5) 1-1

La Equidad Bogota vs Boyaca Chico (6) 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

European Championships:

Spain vs France (5) 2-0 :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:20, Racing Club -Velez Sarsfield, tip 2 @ 2.50, Meridian, 8/10

 

Zadnje kolo u Argentini donosi nekoliko zanimljivih meceva a jedan od njih je mec izmedju Racinga i Veleza

Vecina vec zna da je u Argentini cudan sistem takmicenja koji se sastoji od Aperture i Clausure koji su ustvari kao u evropi jedna polusezona i od ta dva takmicenja se pravi tabela za ucesce u copa libertadores a za opstanak se racunaju tri zadnje sezone , prvak Aperture je bila Boca a sad se za titulu u Aperturi bore Tigrei Arsenal Sarandi koji imaju po 35 bodova a Boca ima 33 dok Velez na petom mestu ima 30 bodova a Racing je na dnu tabele 17*-ti sa 19 bodova

Ono sto je interesatnije je tabela za Copa libertadores gde se Velez nalazi na trecem mestu sa 61-nim bodom a Tigre na drugom ima 62 dok iza Veleza arsenal Sarandi ima 59 bodova dok Colon ima 57 bodova , osim prvaka dva prvenstva jos dva tima ce se plasirati u copa libertadores a to je trenutno po plasmanu i Velez , i Tigre i Arsenal Sarandi igraju na svom terenu i zbog borbe za titulu su veliku favoriti da to i ostvare a Velez iako je maltene sigurno obezbedio plasman u Copa libertadores ima motiv da prvo obezbedi sigurno ucesce u copa Libertadores a drugo i da u tabeli Aperture ostvari sto bolji plasman ali i da nastavi niz u gostima gde u aperturi nisu porazenu u celom prvenstvu jer imaju 5 pobeda i 3 remija , Velez sam gledao jako cesto ove sezone a posebno su me iznadili prijatno u mecevima sa Santosom kad su narocito u gostima sa igracem manje uspeli da izdrze i da izgube sa samo 1-0 i odu u penale gde nisu imali srece , dakle radi se o pravoj takmicarskoj ekipi koja zna sta hoce a ima igrace koji su jako opasni iz kontre gde mi se najvise svideo opasni Martinez ali ima tu jos igraca koji su odlicni

sto se tice Racinga njih ocekuje finale kupa sa Bocom i u ovom mecu nemaju neki poseban motiv jer se ne bore za nista , posle odlaska trenera Diega Simonea kad su u Aperturi bili u vrhu tabele sad su mnogo slabiji, na domacem terenu imaju ucinak 3.3.3.

u tri zadnja medjusobna susreta u sva 3 je pobedio Velez

dakle kvalitet i forma su na strani Veleza i verujem da mogu da pobede

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...