Jump to content
Sign in to follow this  
FamilyGuy

25.06.2012

Recommended Posts

17758) Berdych T.(30,5)-Gulbis E. 1 1,95@ SuperSport :nije:

 

Za prvi dan Wimbledona biram dvoboj između Čeha Berdycha i Latvijca Gulbisa. Gulbis je svojevremeno bio velika nada tenisa ali to još nije pokazao. S druge strane Berdych koji ima i iskustvo finala Wimbledona, sa svojim igrama u posljednje vrijeme može se nazvati i favoritom iz sjene. Berdych bi po meni ovaj dvoboj trebao dobiti u 3 seta i to u manje od 31 gem. Ako Berdych odigra ozbiljno i koncentruirano Gulbis mu ne bi smio raditi probleme. Sretno ko prati, jer kako me ide tenis u zadnje vrijeme trebat će vam. :icon_biggrin:

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

14:30, M.Niculescu-Foretz S., tip 1 @ 1.50, HL, 5/10

 

 

Wimbledon, prvo kolo, podloga je naravno trava - ovdje imamo susret rumunjke Niculescu, 33. igracice svijeta i francuskinje Foretz Gacon koja je skoro duplo losije rangirana - na 75. je mjesto wta ljestvice. Medusobnih susreta nema zabiljezenih u statistici, ali mislim da nam i kvota govori da je rumunjka favoritkinja u ovom mecu. Sto se tice njihove forme, tj. nastupa na zadnjih par tunira evo kako to izgleda - prosli mjesec Foretz Gacon nije stigla nigdje dalje od drugog kola - Cagnes -Sur-Mer drugo kolo (poraz od Garcie), zatim Prag prvo kolo od Vogele, RG drugo kolo...a ono sto je nama vazo - na travi je u Birminghamu dosla do treceg kola gdje je izgubila od Doi. Sve u svemu, jedna igracica koja nastupa stalno na wta turnirima, ali ne ostvaruje pretjeano dobre rezultate. Sa druge strane Niculescu takoder nema nekih dobrih nastupa u zadnje vrijeme, ali vjerujem da ce se na travi snaci. Na RG.-u je ispala nakon sto je prvi set pobjedila 6:0 Bratchikovu, pa onda dva izgubila... U Hertogenboschu je pobjedila Zahlovu Strycovu sa 2:0, pa ispala u tri seta od jake Vinci ... Mislim da je i to dobar pokazatelj da od nje u wimbledonu na travi mozemo dosta ocekivati. Ako nista u ovom mecu igra protiv losije rangirane igracice i mislim da bi ako ne bude nekih cudnih oscilacija u igri trebala ovdje i kroz dva seta do drugoga kruga. Sretno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clijsters K. (Bel) - Jankovic J. (Srb)

2 kvota 3.10 Bwin

Evo moguceg iznenadjenja...

Ako Jelena igra svoju igru,to je pogodak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...