Jump to content
Sign in to follow this  
Petar91

09.08.2012

Recommended Posts

21:40, F.Serra-Bozoljac I., tip 1 @ 1.50, HL, 7/10

 

Challenger u Aptosu, 2. kolo, igra se na tvrdoj podlozi. Susret je ovo izmedu francuza Serre, 114 na ljestvici i srpskog tenisaca Bozoljca koji se nalazi na 494. mjestu trenutno. Kvaliteta tenisa nije tako visoka ni ko jednog ni kod drugog, nije to ono sto smo navikli gledati proslih dana u Wimbledonu i sl...ali ono sto ce mi biti okosnica analize za ovaj par su dvije stvari: forma igraca tj. nastupi na zadnjih par turnira te h2h omjer. U medusobnim ogledima vodi francuz 1:0, a mislim da ce i drugi pripasti njemu. Slavio je prije koju godinu u Tunisu na jednom challengeru sa 2:0 u setovima. U zadnje vrijeme odigrao je nakon Wimbledona i drugog kola postuguntog tamo jos 2 turnira. U Italiji u Recanatiju je stigao do cetvrtfinala gdje je kroz tri seta ispao od De Scheppera.. A u Washingtonu je prosao kvalifikacije, izbacio solidnog Bakera i ispao od Andersona u osmini finala. Ovdje je prosao slabo poznatog Pellu sa 2:1 u setovima. Sve u svemu, solidni nastupi, jedino me malo brine ovo proslo kolo ovdje u Aptosu, ali vjerujem da je to bio samo proces prilagodbe i da Serra ima tu kvalitetu i mogucnost da ovdje pobjedi Bozoljca. Ilija stvarno lose igra u zadnje vrijeme, i skroz malo nastupa...tamo u petom mjesecu u Ateni je izgubio 0:2 u setovima od nepoznatog Molchanova. Zatim je u Temisvaru predao tamo nekom Galdonu. Uspio je proci kvalifikacije ovog challengera i kroz tri seta je u prvom kolu svladao Zvereva. Mislim da se pokusava vratit na stare staze, ali neigranje i losa forma su evidentni i mislim da francuz zbog svega navedenog ima vise sansi u ovom mecu. Sretno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Murray A.-Raonic M. 1 1,55 @ SuperSport :aponis:

 

Andy Murray je lako prošao Cipollu, a u 3.kolu čeka ga neugodni Miloš Raonić. Raonić je također bez većih problema prošao prepreku u 2.kolu Troickoga. Ovdje nas čeka jedan itekkao zanimljiv dvoboj. Raonić koji ima opasan servis na betonu protiv Murraya koji je jedan od boljih defanzivaca na touru, ai ponajbolje rezultate postiže na betonskim podlogama. Ovdje igram na Andya zato što mislim da će mu defanzivna igra itekako pomoći u borbi sa jakim servisima Kanađanina. Raonić je pobijedio Murraya u jedinom međusobnom dvoboju, ali to je bilo na zemlji. Ovdje na betonu očekujem njegov revanš. Sretno ko prati.

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Murray A.-Raonic M. 1 1,55 @ SuperSport :aponis:

 

Andy Murray je lako prošao Cipollu, a u 3.kolu čeka ga neugodni Miloš Raonić. Raonić je također bez većih problema prošao prepreku u 2.kolu Troickoga. Ovdje nas čeka jedan itekkao zanimljiv dvoboj. Raonić koji ima opasan servis na betonu protiv Murraya koji je jedan od boljih defanzivaca na touru, ai ponajbolje rezultate postiže na betonskim podlogama. Ovdje igram na Andya zato što mislim da će mu defanzivna igra itekako pomoći u borbi sa jakim servisima Kanađanina. Raonić je pobijedio Murraya u jedinom međusobnom dvoboju, ali to je bilo na zemlji. Ovdje na betonu očekujem njegov revanš. Sretno ko prati.

 

Murray predo zbog ozljede, Raonić je prvi osigurao 3.kolo drugi će se kako kiša pada načekati, ostatak "dnevnog" programa prebačen je za sutra za večeras je ostalo u programu samo 3 dvoboja. Ako kiša popusti možda i bude nešto tenisa.. :kahva:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ĐokovićN(h-3,5)-Querrey S. 1 1,50 :uredu:

 

Predajom Murraya, Đoković postaje uvjerljivo prvi favorit ovoga Mastersa u odustvu Federera i Nadala. Ovaj dvoboj igrat će se u 1 u noći, pa za one koji se muče sa nesanicom prilika da se nešto zaradi. :icon_biggrin:. Ako kiša odustane, ako ne, biti će još odgode. Tomića je Đoković razbio sa 6-2,6-3, Querrey je kao i svaki amer opasan na tvrdoj podlozi, ali Đoković ima snage dobiti večerašnjeg protivnika sa 4 razlike. Sam Đoković je nakon dvoboja sa Tomićem rekao kako voli igrati u Kanadi, i da se osjeća kao kod kuće zbog puno njegovih navijača. Hendikep koji je itekako prolazan a 1,5 koef se isplati uzeti.Sretno ko prati. :48thumbsup:

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isner J.-Kohlschreiber P. 1 1,50 :uredu:

Par puta sam znao reći nikad više neću staviti na Isnera,jer mislim da sa njim imam najgori skor dobivenih i izgubljenih oklada pa oni koji prepisuju ovo oprez.. :77tooth: . Dvoboj je na rasporedu također u 1 u noći,ali faktor kiša postoji. John Isner igrač koji ovisi o svom servisu, koji je u tie breaku gotovo neporažen protiv njemca Kohlscheribera. Kohli je dosta zeznut igrač, ipak očekujem da i mene pomazi sreća sa Isnerom.U zadnje vrijeme Isner igra jako dobro u Newportu je osvojio travnati turnir, u Atlanti je na betonu došao do polufinala ispao od također odličnog servisera Roddicka, s druge strane njemac je došao do finala zemljanog turnira u Kitzbuhelu,a zbog ozljede propustio olimpijski turnir. Ovdje je uvjerljivo dobio Fogninija 6-2 6-2, ipak Fognini je čisti zemljaš pa ova pobjeda ne bi trebala izgledati kao neki dokaz super forme Kohlschribera. Očekujem meč u kojem će prvi set otici do tie breaka eventualno do 7-5 za Isnera, a ni drugi set neće biti nešto uvjerljivi. Isner je do sada u oba navrata dobio Njemca pa očekujem uspiješnu reprizu i ovdje. Sretno ko prati. :48thumbsup:

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...