Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

09.08.2012.

Recommended Posts

02:05, Houston Astros-Washington Nationals, tip 1, @2.690, Pinnacle Sports, 3/10

 

Večeras je na redu četvrti meč u seriji predhodna tri su dobili favorizani gosti ali sva tri meča su bila više nego neizvesna i mogla su otići i na drugu stranu(4-5,2-3 i 3-4) jako je teško dobiti seriju bez poraza i to seriju od 4 meča i to na strani.

Ja ću večeras biti na Astrosima kvota je fenomenalna da bi propusti makar za mali ulog .Iako su Nationalsi jedni od najboljih timova u Nacionalnoj ligi dok su Astrosi najgori tim u celoj ligi ovde vidim prostora za iznenađenje .

Večeras na moundu za HOU: L. Harrell (9-7, 3.98) dok za WAS: J. Zimmermann (8-6, 2.45) Oba Pičera bacaju u odličnim formama i očekujem opet veoma tvrd i neizvesan meč kao i prethodna tri.

 

Harrell baca fenomenalno u zadnje vreme na zadnjih 5 mečeva je dozvolio samo 7 ranova gde je na tih sedam mečeva dozvolio samo 1 HR posebno je impresivan na Minute Parku de ove sezone ima gotovo neverovatnu statistiku 6-1 2.02 ERA.

Sa druge strane za Was. sjajni Zimmermann odlična sezona za njega ali pored odlične statistike ima veliki broj poraza najviše zbog lošeg suporta batera što bi i večeras mogao da bude slučaj. Uz to nema dobru statistiku u karijeri sa Astrosima na tri meča 0-2 i 4.91 ERA.

 

Iako je u lineupu svakako u prednosti Was. ali večeras očekujem da će odmarati neke od bitnih batera jel ih već sutra očekuje teška serija u Arizoni ipak činjenica da su Astrosi kući dosta dobri sa 25-30 odnos pobeda i poraza nije zanemarljiva činjenica.

Uzimam pobedu Astrosa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejzbol - MLB

02:05h Houston Astros - Washington Nationals

Tip: Under 8.5

Kvota: 1.694

Pinnacle Sports 6/10

 

Četvrti meč u seriji samo na prvom je pređena granica od 8.5 kad je bilo 4-5 dok su sledeća dva meča završena 2-3 i 3-4...

I na ovom meču se under nameće jel je na ovom meču najbolji pichin mechup od svih predhodnih dela jer večeras će na moundu stajati dva najbolja pičera oba tima koja su u sjajnim formama.

Za HOU: L. Harrell (9-7, 3.98) dok za WAS: J. Zimmermann (8-6, 2.45)

Harrell je u fenomenalnoj formi na zadnja tri meča ima 2-0 2.41 ERA na jedinom meču u karijeri protiv Was. dozvolio je samo 1 ran u 8 inn.

Sa druge strane Zimmermann baca sjajnu sezonu iako ima fenomenalnu ERU ima jako puno poraza najviše iz razloga što ima jako loš suport batera što je veoma bitno.

Ni Was, bateri nisu u sjajnoj formi dok je poznat kvalitet batera domaćina!!!

Po meni se ova granica teško može prebacioti...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chicago-Denver Broncos 1 1,65 @ SuperSport

 

NFL počinje :icon_surprised: Prva utakmica predsezone gdje najbolji igrači igraju jako kratko ali zato zamjene grizu kako bi se nametnuli trenerima. Ovdje očekujem pobjedu Bearsa jer su kvalitetniji od Broncosa, a i utakmica je kod kuće, kao veliki navijač Bearsa ovaj par igram malko i navijački. Zbog spomenute predsezone i gdje momčadi ne ganjaju rezultat ovaj par preporučam onima koji će odigrati narodni listić a fali im nešto da podigne koef. :icon_biggrin: Sretno ko prati. :48thumbsup:

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih popodnevnih MLB susreta (Pinnacle).

 

18:10 - New York Mets - Miami Marlins - New York Mets - 1.685 :uredu:

19:05 - Detroit Tigers - New York Yankees - over 7.5 - 1.680 :nije:

19:10 - Tampa Bay Rays - Toronto Blue Jays - Toronto Blue Jays +1.5 - 1.813 :nije:

19:45 - St. Louis Cardinals - San Francisco Giants - St. Louis Cardinals +1.5 - 1.437 :uredu:

22:05 - Pittsburgh Pirates - Arizona Diamondbacks - Pittsburgh Pirates +1.5 - 1.490 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover::crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih večernjih MLB susreta (Pinnacle).

 

01:05 - Baltimore Orioles - Kansas City Royals - Baltimore Orioles - 1.552 :nije:

01:05 - Cleveland Indians - Boston Red Sox - Boston Red Sox - 1.769 :nije:

02:05 - Chicago Cubs - Cincinnati Reds - Cincinnati Reds - 1.645 :nije:

02:05 - Houston Astros - Washington Nationals - Washington Nationals - 1.599 :uredu:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :crossfingers::14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

San Diego Chargers - Green Bay Packers 1 1.70 (NFL)

 

Unibet 01:00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chicago-Denver Broncos 1 1,65 @ SuperSport

 

NFL počinje :icon_surprised: Prva utakmica predsezone gdje najbolji igrači igraju jako kratko ali zato zamjene grizu kako bi se nametnuli trenerima. Ovdje očekujem pobjedu Bearsa jer su kvalitetniji od Broncosa, a i utakmica je kod kuće, kao veliki navijač Bearsa ovaj par igram malko i navijački. Zbog spomenute predsezone i gdje momčadi ne ganjaju rezultat ovaj par preporučam onima koji će odigrati narodni listić a fali im nešto da podigne koef. :icon_biggrin: Sretno ko prati. :48thumbsup:

 

Gde protiv mojih Broncosa :77tooth: dali ste jači to ćemo tek videti sumnjam no predsezona nema veze sa realnošću tako da klađenje na NFL u predsezoni je kao da igraš eci peci pec :icon_biggrin: što ti kažeš samo na narodni POZDRAV i sretno u sezoni u kojoj mi vraćamo Titulu u Colorado GO BRONCOOOOOOOOOOOOOOOOS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde protiv mojih Broncosa :77tooth: dali ste jači to ćemo tek videti sumnjam no predsezona nema veze sa realnošću tako da klađenje na NFL u predsezoni je kao da igraš eci peci pec :icon_biggrin: što ti kažeš samo na narodni POZDRAV i sretno u sezoni u kojoj mi vraćamo Titulu u Colorado GO BRONCOOOOOOOOOOOOOOOOS

 

Haha.. kad sam vidio rezultat nisam mogao vjerovati, razbili su ih, ma čisto zagrijavanje slažem se u 9 mjesecu kreće show.. jedva čekam,ovo je godina medvjeda..predosjećam.. :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...