Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

07.09.2012.

Recommended Posts

Sport i liga: Baseball, MLB

Vreme i datum: 02:15 (08.09.2012.)

Događaj: Philadelphia Phillies-Colorado Rockies(Handicap)

Tip: Philadelphia Phillies -1.5

Kvota i kladionica: 2.020 (Pinnacle Sports)

Ulog: 4/10

 

 

 

Večeras počinje serija između domaćih Philliesa i gostujućih Rockiesa...Po meni je večeras sve ali baš sve na strani File i na ovom meču ću igrati hendikep na domaćina...

 

Fila iako je daleko od borbe za pley of ipak je u zadnje vreme pokazala da će dati sve od sebe i dva nesrećna poraza su ih koštala da uđu u realnu trku za pley of. Ali dobili su u dve serije na gostovanjima dva tima koja će se vrlo verovatno naći u pley ofu dobili su i Bravese i pre toga Redse sa po 2-1 a malo je falilo da dobiju svih 6 mečeva.Sa druge strane Colorado je odavno otpisan već sam pričao koliko su bezopasni u napadu na gostovanjima to je bilo i u prethodnoj seriji sa Atl. gde su samo na jednom meču dali 6 ranova dok su na ostala tri meča dali samo 1 ran. Ni večeras nebi trebali da budu efikasni pošto je starter File u sjajnoj formi!!!

 

Večeras na moundu za PHI: Lee (4-7, 3.52) dok za COL: Francis (5-4, 5.73) svakako u dvoboju dva levoruka pičera dao bi ogromnu prednost Lee-u.

 

Lee je u fantastičnoj formi na zadnja tri starta ima 2-0 1.31 ERA. dok u karijeri sa Col. ima 1-1 2.08 ERA. Sa druge strane Francis koji iako u solidnoj formi igra dosta loše ove sezone i mislim da je pičer kojeg bi probuđeni lineup File mogao lako da dohvati što su gotovo uvek i radili jel iako ima 1-1 ima kriminalnu ERU protiv File 6.03.

 

Što se napada tiče i tu je ogromna prednost na strani File bateri su u formi i očekujem da će Lee imati dobar suport. Što se tiče Col. oni su već duže bez 3-4 glavna udarača jedini pravom power udaraču Gonzalesu nikako ne odgovara levoruki pičer dosta su neefikasni na strani.

 

Jednostavno ovde očekujem pobedu Philliesa sa više od jedan razlike i uzimam pobedu u hendikepu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

01:05 - Baltimore Orioles - New York Yankees - Baltimore Orioles +1.5 - 1.565 :nije:

01:05 - Philadelphia Phillies - Colorado Rockies - 1st Halfs (5 innings) Over 3 - 1.565 :nije:

01:05 - Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs - Pittsburgh Pirates - 1.503 :nije:

01:05 - Washington Nationals - Miami Marlins - Miami Marlins Over 3 - 2.20 :uredu:

01:10 - Boston Red Sox - Toronto Blue Jays - Boston Red Sox - 1.752 :nije:

01:10 - Cincinnati Reds - Houston Astros - Houston Astros Over 3 - 1.893 :uredu:

01:10 - New York Mets - Atlanta Braves - 1st Halfs (5 innings) Over 3 - 1.559 :nije:

01:10 - Tampa Bay Rays - Texas Rangers - Tampa Bay Rays +1.5 - 1.562 :uredu:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

02:10 - Chicago White Sox - Kansas City Royals - 1st Halfs (5 innings) Kansas City Royals +0.5 - 1.952 :uredu:

02:10 - Minnesota Twins - Cleveland Indians - Cleveland Indians +1.5 - 1.621 :uredu:

02:15 - St. Louis Cardinals - Milwaukee Brewers - Under 8.5 + 1.758 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

04:05 - Los Angeles Angels - Detroit Tigers - 1st Halfs (5 innings) Detroit Tigers +0.5 - 1.658 :uredu:

04:05 - San Diego Padres - Arizona Diamondbacks - San Diego Padres +1.5 - 1.493 :uredu:

04:10 - Seattle Mariners - Oakland Athletics - Oakland Athletics +1.5 - 1.532 :uredu:

04:15 - San Francisco Giants - Los Angeles Dodgers - San Francisco Giants +1.5 - 1.546 :uredu:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover::crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...