Jump to content
Sign in to follow this  
statisticar

13.09.2012

Recommended Posts

Prijedlog današnjih popodnevnih MLB susreta (Pinnacle).

 

18:35 - Baltimore Orioles - Tampa Bay Rays - Tampa Bay Rays +1.5 - 1.488 :uredu:

21:35 - Los Angeles Angels - Oakland Athletics - Oakland Athletics +1.5 - 1.585 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball - MLB

21:35h LAA Angels - Oakland Athletics

Tip: Oakland Athletics Under 3.5

Kvota: 1.855

Pinnacle Sports 5/10

 

Večeras jew na redu 4 meč u seriji između domaćih Angelsa i gostujućih Athleticsa iznenađujuće je da su gosti dobili sva tri meča 1-3,5-6 i 1-4 večeras je veoma važan meč za domaćina.

Večeras me čudi kvota na Under gostiju 3.5 prilično i visoka margina i visoka kvota!!! Jedan od razloga je što je pitasnje koliko je sjajni Weaver spreman večeras posle poovrede ramena ali ja verujem da se nebi u jedan od najbitnijih mečeva sezone ušlo sa poređenim igračem i rizikovati da se izgubi na duži period!!!!

Iza sebe ima fantastičnu sezonu posebno je dominantan u L.A. gde ima 8-2 2.62 ERU i u karijeri ima pozitivan skor sa Oak. 8-7 2.47 ERA.

Radi se o pičeru koji je sposoban da odbaca ako ima svoje veče ceo meč bez dozvoljenog rana i protiv mnogo opasnijih lineupa nego što je Oaklandov.

Večeras Oakland izvodi tim -

 

 

1. Coco Crisp (S) CF

2. Seth Smith (L) DH

3. Josh Reddick (L) RF

4. Yoenis Cespedes ® LF

5. Brandon Moss (L) 1B

6. Josh Donaldson ® 3B

7. George Kottaras (L) C

8. Cliff Pennington (S) SS

9. Jemile Weeks (S) 2B

 

Po meni ne tako dobar tim Oak. bez power udarača J. Gomesa takođe jako dobrog C. Cartera i pojačanja S. Drewa.

Da je Weaver potpuno spreman i da Oak. nije dobio prethodna tri meča siguran sam da bi margina na Over Oak. bila 3 i preko dva kvota.

Jednostavno nemogu a da ne odigram ovaj bet igram Under na Oaklanda 3.5...!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih večernjih MLB susreta (Pinnacle).

 

01:07 - Toronto Blue Jays - Seattle Mariners - Seattle Mariners - 1.690 :nije:

01:10 - Boston Red Sox - New York Yankees - New York Yankees - 1.690 :uredu:

02:05 - Houston Astros - Philadelphia Phillies - Philadelphia Phillies - 1.741 :nije:

02:05 - Texas Rangers - Cleveland Indians - Texas Rangers - 1.455 :nije:

02:10 - Chicago White Sox - Detroit Tigers - Chicago White Sox +1.5 - 1.645 :aponis:

02:10 - Minnesota Twins - Kansas City Royals - Kansas City Royals +1.5 - 1.465 :uredu:

04:10 - Los Angeles Dodgers - St. Louis Cardinals - Los Angeles Dodgers - 1.820 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover::crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Green Bay Packers-Chicago Bears zbroj poena manje od 50,5 koef 1,95 :uredu:

 

Danas veliki derbi NFL-a na Lambeau Fieldu gdje će se susresti Packersi i Bearsi. Packersi su prošle sezone bila najbolja momčad regularne sezone sa skorom 15-1. Ovu sezonu su već započeli porazom protiv 49ersa sa druge strane Chicago je sezonu otvorio pobjedom protiv Coltsa. Ovdje će posebno biti zanimljivo pratiti dvoboj napada Packersa i obrane Bearsa koji su najjači dijelovi ovih ekipa. Vrlo dobra obrana 49ersa pronašla je odgovor kako usporiti ovaj odličan napad koji vodi na terenu quterback Aaron Rodgers, obrana Bearsa predvođena Urlacherom mogla bi također usporiti napad, a od pomoći bi u napadu Bearsima mogli biti zdrav Jay Cutler sa odličnim Forteom i pridošlicom Marshallom na poziciji hvatača. Posljednji i jedini dvoboj u četvrtak Packers i Bearsi su odigrali 17. Listopada 1991 gdje je Chicago pobijedio 10-0. Packersi su favoriti u ovom dvoboju sa razlogom, ali ne mogu otpisati Bearse samo tako. Koef na pobjedu je 2,85 i vrijedi probati kao iznenđanje, a osim toga mislim da nas čeka tvrda utakmica u kojoj će biti najviše 50 poena.

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Američki - NFL

02:20h Green Bay Packers - Chicago Bears

Tip: Chicago Bears Under 23.5

Kvota: 1.847

Pinnacle Sports 5/10

 

Večeras je na redu prvi meč drugog kola u NFL-u između domćih Packersa i gostujućih Bersa...

Radi se svakako o jednom od najvećih derbija u NFL-u ako i ne najvećem jel je toliki rivalitet između njih. Packersi su neočekivano lako izgubili prvi meč od S.F. ali su tu naleteli na jednu od najboljih odbrana lige dok su Bersi prilično lagano dobili Indianapolis ali to nije nikakvo čudo!!!

Iako sam se dugo dvoumio za ovaj meč privukla me je granica na Under Bersa granica je 23.5 po meni možda i previsoka možda su granicu postavljali i po tome koliko je G.B. primio poena a koliko je Chi. dao ali to nema puno veze sa ovim mečem.

Ako se pogleda i tradicija njihovih mečeva Bersi punih 5 godina i devet mečeva nisu prešli tu granicu a najviše u tom periodu što su dali je 21 poen -

 

12/25/11 CHI 21 - GB 35

09/25/11 GB 27 - CHI 17

01/23/11 GB 21 - CHI 14

01/02/11 CHI 3 - GB 10

09/27/10 GB 17 - CHI 20

12/13/09 GB 21 - CHI 14

09/13/09 CHI 15 - GB 21

12/22/08 GB 17 - CHI 20 x

11/16/08 CHI 3 - GB 37

12/23/07 GB 7 - CHI 35

 

Što se napada Bersa tiče tu imamo QB J. Cutlera koji je svakako veoma talentovan kvoterbek ali nekako nema pobednički mentalitet često pada u formi i dosta je nepredvidiv njegova prva meta je svakako sjajni WR B. Marshall. Tu je i WR D. Hester ali je on mnogo opasniji u specijalnom timu kod Kicka i Panta zbog svoje brzine. Po zemlji tu su RB M. Forte i M. Bush koji su bili solidni u prvom meču.

Ali i imamo odbranu G.B. koja je bila fantastična prošle sezone i očekujem da će uspeti i na ovom meču da pokažu da će i ove sezone biti oslonac svom napadu.

Prepuni čuvenog Lambeau Fielda svakako će biti velika prednost Packersa večeras i nebi me čudilo da Cutler podlegne atmosferi.

Uzimam under na Berse 23.5.

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites
02:05 Houston Astros-Philadelphia Phillies Tip: Under 8 @1.909 Pinnacle Sports 4/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Green Bay Packers-Chicago Bears zbroj poena manje od 50,5 koef 1,95 :uredu:

 

Danas veliki derbi NFL-a na Lambeau Fieldu gdje će se susresti Packersi i Bearsi. Packersi su prošle sezone bila najbolja momčad regularne sezone sa skorom 15-1. Ovu sezonu su već započeli porazom protiv 49ersa sa druge strane Chicago je sezonu otvorio pobjedom protiv Coltsa. Ovdje će posebno biti zanimljivo pratiti dvoboj napada Packersa i obrane Bearsa koji su najjači dijelovi ovih ekipa. Vrlo dobra obrana 49ersa pronašla je odgovor kako usporiti ovaj odličan napad koji vodi na terenu quterback Aaron Rodgers, obrana Bearsa predvođena Urlacherom mogla bi također usporiti napad, a od pomoći bi u napadu Bearsima mogli biti zdrav Jay Cutler sa odličnim Forteom i pridošlicom Marshallom na poziciji hvatača. Posljednji i jedini dvoboj u četvrtak Packers i Bearsi su odigrali 17. Listopada 1991 gdje je Chicago pobijedio 10-0. Packersi su favoriti u ovom dvoboju sa razlogom, ali ne mogu otpisati Bearse samo tako. Koef na pobjedu je 2,85 i vrijedi probati kao iznenđanje, a osim toga mislim da nas čeka tvrda utakmica u kojoj će biti najviše 50 poena.

 

Kako loša tekma Bearsa, posebice ofenzivne linije čak 7 sacksa :icon_cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...