Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

09.10.2012.

Recommended Posts

Baseball, MLB

23:35 CET (09/10/2012)

Cincinnati Reds - San Francisco Giants

Pick: Over 6.5

Offered at: 1.76 (Marathonbet)

Stake: 7/10

 

Večeras je na Great American Ball Parku u Cincinnatiu,(Ohio) na programu treći meč u seriji između domaćih Redsa2-0) i gostujućih Giantsa(0-2) domaći Redesi su na samo korak od pobede neočekivano su prilično lako pobedili oba meča u S.F. iako se Giantsi sigurno neće tako lako predati!!!

Ja na ovom meču nebi tražio pobednika već bi igrao Over na meču granica je postavljena veoma nisko ja ću uzeti Over 6.5 koji mislim da je više nego dostižan na meču.

Večeras na moundu za CIN: H Bailey (13-10, 3.68) dok za SF: R Vogelsong (14-9, 3.37)

Oba pičera sasvim solidna ali dosta nestabilna koji mogu da bacaju od savršenstva do užasa...

Bailey iako baca u dosta dobroj formi nije pičer koji je konstantan domaći teren mu baš ne leži gde ima na 17 mečeva dosta lošu statistiku 4-8 5.16 dok u karijeri sa Giantsima na pet mečeva iako ima 1-0 ima lošu eru 5.16 i sigurno je pičer kojeg bi bateri gostiju mogli da dohvate koji su mnogo efikasniji na gostovanjima!!!!

Sa druge strane Vogelsong pičer koji je totalna enigma kojem je trebalo mnogo godina gde je od skoro užasnog pičera u zadnje dve godine prosto eksplodirao ali ove sezone je posle brilijantnog starta bio u jako lošoj formi malo je u zadnja tri starta popravio formu ali mu sigurno večeras neće biti lako jel Redsi imaju sjajan lineup protiv kojih u karijeri ima negativan skor 2-3 uz visoku eru 5.03.

Uz pičere koji mi ne ulivaju previše poverenja da dugo ovaj meč mogu da drže na malom broju ranova oba lineupa imaju sjajnih power batera u Redsima-J. Bruce ,R. Ludwick ,J. Votto ,B. Phillips,D. Stubbs,S. Rolen...Dok kod Giantsa- B. Posey ,H. Pence,P. Sandoval...

Kvota za ovakav over je previsoka i očekujem da će padati kvota!!!

Očekujem da ovaj meč ide u Over...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB

23:30 CET (09/10/2012)

Cincinnati Reds - San Francisco Giants

Pick: Cincinnati Reds Over 3.5

Offered at: 1.70 (Super Sport)

Stake: 6/10

 

 

Večeras je na Great American Ball Parku u Cincinnatiu,(Ohio) na programu treći meč u seriji između domaćih Redsa2-0) i gostujućih Giantsa(0-2) domaći Redesi su na samo korak od pobede neočekivano su prilično lako pobedili oba meča u S.F. iako se Giantsi sigurno neće tako lako predati!!!

Na ovom meču nebi tražio pobednika već ću odigrati Over poena Redsa Super Sport daje granicu od 3.5 dok je na drugim kladionicama granica 4 i ja to moram uzeti!!!!

Večeras na moundu za SF: R Vogelsong (14-9, 3.37)

Vogelsong pičer koji je totalna enigma kojem je trebalo mnogo godina gde je od skoro užasnog pičera u zadnje dve godine prosto eksplodirao ali ove sezone je posle brilijantnog starta bio u jako lošoj formi malo je u zadnja tri starta popravio formu ali mu sigurno večeras neće biti lako jel Redsi imaju sjajan lineup protiv kojih u karijeri ima negativan skor 2-3 uz visoku eru 5.03.

Večeras domaćin izlazi u najjačem sastavu sa svim zvezdama tima-

 

 

1. Brandon Phillips ® 2B

2. Zack Cozart ® SS

3. Joey Votto (L) 1B

4. Ryan Ludwick ® LF

5. Jay Bruce (L) RF

6. Scott Rolen ® 3B

7. Ryan Hanigan ® C

8. Drew Stubbs ® CF

9. Homer Bailey ® P

 

Redsi prepuni sjajnih power batera ako su u S.F. na dva meča postigli po 5 i 9 poena protiv kvalitetnijih pičera nevidim zašto večeras nebi i Vogelsongu...

Uzimam Over 3.5 na Redse!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

23:30 - Cincinnati Reds - San Francisco Giants - 1st Halfs (5 innings) Over 3.5 - 1.775 :nije:

03:00 - Oakland Athletics - Detroit Tigers - Oakland Athletics Over 3.5 - 1.877 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover::crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...