Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

10.10.2012.

Recommended Posts

NLDS Game3

Nationals Park(Washington, D.C.)

 

Baseball, MLB

19:05 CET (10/10/2012)

Washington Nationals - St.Louis Cardinals

Pick: St.Louis Cardinals

Offered at: 2.04 (Pinnacle Sports)

Stake: 5/10

 

Večeras je na redu treći meč u seriji između domaćih Nationalsa(1-1) i gostujućih Cardinalsa(1-1)...

Večerašnji meč može u mnogome da bude presudan u seriji pobednik će biti samo na korak od plasmana dalje posle prvog meča kada su uz dosta sreće pobedili sa 3-2 Nationalsi su u drugom meču rastureni sa čak 12-4 i time malo i spušteni na zemlju kao i tom meču ja ću i večeras biti uz Cardinalse.

Kao i tada i večeras može iskustvo šampiona biti presudno!!! Dugo je Was. čekao da vidi jedan pley off meč na novoizgrađenom stadionu(2005) sigurno je da će biti motivisani da ovaj meč uđe u istoriju pobedom ali to može biti i kontra produktivno da ne sagore u želji.

I večeras na moundu svakako je to veliko iskustvo na strani gostiju večeras na brdašcu za WAS:E Jackson (10-11, 4.03) dok za STL: C Carpenter (0-2, 3.71)

Jackson koji ove sezone kao i tokom karijere igra dosta promenjivo sa puno oscilacija nije ni u sjajnoj formi.Ove godine je došao u Was. upravo iz St.Louisa sa kojima je odigrao drugi deo sezone kao i pley off.U pley offu nema previše iskustva iskustva odigrao je 7 mečeva iako je imao 1-1 nije bio sjajan sa dosta lošom erom 5.60.To što je igrao za Cardinalse može mu biti otežavajuća okolnost pošto ga bateri Cardinalsa dobro poznaju. I u karijeri sa Cardinalsima ima loš skor 1-3 4.58 posebno su ga uništili na njegovom zadnjem startu koji je bio pre dve nedelje gde je bacao samo 1.1inn. dozvolio 6 H 9 R imao 4 BB uz kriminalnu eru 54.00.Sigurno će mu i taj meč biti u glavi!!!

Sa druge strane Carpenter koji ove sezone nije igrao puno bio je skoro celu sezonu povređen tek je pre mesec dana se vratio. Ali radi se o sjajnom veoma iskusnom pičeru. Koji u karijeri sa Was. ima sjajan skor 6-1 3.39 i u pley offu u karijeri ima puno iskustva odbacao je 15 mečeva uz sjajnu statistiku 9-2 3.05. Svakako bi bez obzira na njegovo dugo odsustvo njemu dao prednost večeras.

Što se napada tiče što sam rekao i na prošlom meču dosta podjednaki dok je napad Car. ipak statistički bolji i što je bitno mnogo iskusniji što se pokazlo i na prošlom meču iako razlika u hitovima nije bila velika Cardinalsi su više nego ubedljivo dobili taj meč.

Cardinalsi su me zadužili i prošle i ove sezone nevidim zašto im nebi pružio poverenje i na ovom meču pa šta bude!!! Kvoa na njih i treći put ove sezone u pley offu sjajna i ja ću je uzeti!!!!

Uzimam pobedu Cardinalsa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih popodnevnih MLB susreta (Pinnacle).

 

19:07 - Washington Nationals - St. Louis Cardinals - Under 8.5 - 1.694 :uredu:

22:07 - Cincinnati Reds - San Francisco Giants - 1st Halfs (5 innings) over 3.5 - 1.658 :uredu:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih večernjih MLB susreta (Pinnacle).

 

01:37 - New York Yankees - Baltimore Orioles - Baltimore Orioles +1.5 - 1.781 :uredu:

03:37 - Oakland Athletics - Detroit Tigers - under 9 - 1.559 :uredu:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover::crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...