Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

12.10.2012.

Recommended Posts

Baseball, MLB

02:35 CET (13/10/2012)

Washington Nationals - St.Louis Cardinals

Pick: Washington Nationals -1

Offered at: 2.15 (Pinnacle Sports)

Stake: 5/10

 

 

 

Večeras je na redu peti meč u seriji između domaćih Nationalsa(2-2) i gostujućih Cardinalsa(2-2)...

Odlučujući meč posle dve ubedljive pobede Cardinalsa sinoć je u jednom tvrdom meču Was. uspeo da pobedi sa 2-1!!!

Iako sam dosada od početka pley offa bio uz Šampione večeras ću nažalost biti protiv njih mislim da su oni sinoć imali meč loptu koju nisu iskoristili i dopustili su Was. koji je bio u ponoru da se izbori za 5 meč.

Mislim da je sada psihološka prednost na starani domaćina kao i to da do sada Nationalsi nisu odigrali ni jedan dobar meč u ovoj seriji a pored toga imaju 2-2 što je fantastično i prosto je neverovatno da je najbolji tim regularnog dela bez i jednog dobrog meča u pley offu a to je upravo ono što sam pričao nemaju iskustva!!! Ali mislim da je večeras sve na njihovoj strani pa i iskusniji su za 4 meča pored toga i piching je po meni na njihovoj strani kao i to da mora i taj kvalitetan lineup nešto da uradi u ovoj seriji kad će ako neće sada uz nesumnjivo ogromnu podršku na Nationals Parku.

Večeras na moundu za WAS: G Gonzalez (21-8, 2.89) dok za STL: A Wainwright (14-13, 3.94) ja bi ovde svakako dao prednost Gonzalezu dosta sam ga puta ove sezone igrao najavio sam ga kao jedno od najvećih pojačanja Nationalsa što je on i dokazao.

Kući baca sjajno ove sezone 9-4 2.38. Do sada u karijeri odigrao dva meča sa Cardinalsima u prvoj seriji u pobedi 3-2 odbacao je 5inn. imao velikih problema sa kontrolom lopte ali je odneo win na Bushu dok je pre 12 dana odbacao u meču na Nationals Parku protiv Cardinalsa fantastičan meč u pobedi od čak 10-0 odbacao je svih 9inn. dozvolivši samo 5 hitova. Nadam se i večeras njegovom dobrom izdanju.

Sa druge strane Wainwright upravo pičer koji je u pomenutom meču bio užasan bio je na brdašcu samo 2.2inn. dozvolivši čak 9 hitova i 6 ranova. Nesumnjivo da se radi o kvalitetnom pičeru ali dosta nestabilnom koji može da se raspadne kad uđe u probleme. Uz to mnogo lošije baca na strani gde ima 4-7 4.20 eru.

Mislim da su Nationalsi bliži pobedi večeras i uzimam ih u hendikepu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

23:07 - New York Yankees - Baltimore Orioles - Under 8.5 - 1.633 :uredu:

02:37 - Washington Nationals - St. Louis Cardinals - 1st Halfs (5 innings) Under 4 - 1.581 :nije:

 

Uspješan odabir! :14clover::crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mislim da su Nationalsi bliži pobedi večeras i uzimam ih u hendikepu.....

 

U svakom slučaju prednost na brdašcu. Meni se u poslednje vreme dešava da se vežem za gubitnike koji kardinalnim greškama gube utakmice, kao Cincinnati sinoć, pa je bolje da se ne izjašnjavam ovde. Cardinalsi su se već jednom provukli, ko zna možda im i sada podje za rukom. Radije bih Over 7.5 u New Yorku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AHL:

Naziv kladionice: SuperSport

Broj para iz kladionice: 18260

 

Vrijeme odigravanja: 01:30

Naziv para: ConnecWh(1.t1,5)-Bridgeport ST (zbroj golova u 1. trećini)

Tip para: over 1.5

Tečaj: 1.650

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ECHL:

 

01:30 Orlando Solar Bears @ Florida Everblades ( Everblades @1.85 bwin)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...