Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

19.10.2012.

Recommended Posts

NLCS Game 5

Busch Stadium(St. Louis, Mo.)

 

Baseball, MLB

02:00 CET (20/10/2012)

St.Louis Cardinals - San Francisco Giants

Pick: Over 6.5 ili Over 7 :nije:

Offered at: 1.75 (Mozzart), 1.91 (Bwin)

Stake: 8/10 ,6/10

 

Večeras je na redu 5 meč u seriji između domaćih Cardinalsa(3-1) i gostujućih Giantsa(1-3)...

Domaćin je na pragu ulaska u "World Series" deli ih još samo jedna pobeda dok Giantsi ako žele da produže nadu moraju večeras do pobede.

Za sada na ovom meču ja ću uzeti Over na meču većina kladionica je do malo pre bila bez kvota za meč pošto je došlo do promene pičera sada su i ostale kladionice ubacile meč dok ću se ja odlučiti za Mozzart koji drži neverovatnu marginu na 6.5 dok je u ostalim kladionicama 7.5 pa i 8 ko ima Mozzart dok i Bwin drži fantastičnu kvotu na over 7 koja sigurno neće još dugo biti u ponudi svakako je value na ovu marginu jel večerašnji starteri ne obećavaju neku sigurnost i ova margina bi trebala da bude dostižna!!!

Večeras na moundu STL: Lynn (1-1, 8.59) dok za SF: Zito (0-0, 6.75)

Lynn je ove sezone bio od startera do rilivera kao i u ovom pley ofu i kad je startovao nije bio sjajan i bacao je veoma malo izmena jako je loš u pley ofu sa užasnom erom 8.59 i u karijerio sa S.F. ima užasnu statistiku 0-2 7.15.

Sa druge strane Zito koji je bio i sjajan i očajan ove sezone dok je i on takođe jako loše startovao u pley ofu. U karijeri sa Cardinalsima ima lošu statistiku 2-6 4.89.

Pored što formom oba pičera ne obećavaju oba sastava imaju odličnih power udarača i ako je sinoć sa mnogo boljim starterima bilo 11 poena nevidim što večeras nebi bilo 7 pa i više poena.

Uzimam Over na meču...

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

02:00 - St. Louis Cardinals - San Francisco Giants - San Francisco Giants Over 3.5 - 2.100 :uredu:

02:00 - St. Louis Cardinals - San Francisco Giants - 1st Halfs (5 innings) Over 3.5 - 1.715 :uredu:

02:00 - St. Louis Cardinals - San Francisco Giants - St. Louis Cardinals - 1.641 :nije:

 

Uspješan odabir! :14clover::crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted ImageMLB

Posted Image02:05

St.Louis Cardinals - San Francisco Giants

Tip: San Francisco Giants Over 3.5 :uredu:

Kvota: 2.070

Ulog: 3/10

Posted Image

 

Analiza:

Večeras pored Overa na meču moram da probam i sa Overom Giantsa granica je postavljena na 3.5 kvota je odlična i moram probati a mislim da je Over dostižan za goste.

Giantsi su na rubu eliminacije ali nisu li to bili i protiv Redsa pa su poput Feniksa protutnjali Ohajom sad će im biti daleko teže da dobiju tri meča ali ako dobiju večeras sele se u Californiu i onda će imati prednost domaćeg terena kako god bilo večeras neverujem da mogu da dobiju meč sa malim brojem poena i iz tog razloga kao i zbog pičera domaćina ja ću uzeti Over na Giantse.

Na moundu za Cardinalse STL: Lynn (1-1, 8.59) koji u regularnom delu sezone ima (18-7 3.78) što sam već pominjao dosta nestabilan pičer koji može da odbaca dobro ali i da totalno razočara. U lošoj je formi u ovom pley ofu je iako je bacao na 5 mečeva na samo jednom je bio starter na tih 5 mečeva i odbacao samo 7.1inn. tako da od njega ni večeras neočekujem neko dugo zadržavanje na brdašcu plafon 5inn. i to ako bude jako dobar tu onda nastupa bulpen Cardinalsa koji nije baš sjajan!!!

Što se tiče hitinga Giantsa imasju oni u svojim redovima dobrih udarača pre svih B. Posey ,H. Pence ,

P. Sandoval nadam se da će imat svoje veče i da ovu marginu mogu da pređu.

Uzimam Over 3.5 na Giantse za niži ulog....

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

CFL

 

Toronto Argonauts - Winnipeg Blue Bombers

 

Winnipeg Blue Bombers +5 1.94 Pinnacle

 

Gledao sam njihov meč pre dvadesetak dana, QB Winnipega je bio blagi užas, ali mislim da će to noćas izgledati drugačije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...