Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

25.10.2012.

Recommended Posts

World Series Game 2

 

AT&T Park (San Francisco, CA)

 

 

Baseball, MLB

02:05 CET (26/10/2012)

San Francisco Giants - Detroit Tigers

Pick: San Francisco Giants :uredu:

Offered at: 2.10 (Pinnacle Sports)

Stake: 5/10

 

Večeras je na redu drgi meč "SVETSKE SERIJE" između domaćih Giantsa(1-0) i gostujućih Tigersa(0-1)...

Jako puno sam toga sinoć rekao za ovaj duel ono što sam sinoć govorio se i obistinilo preterano favorizovanje Tigersa koji su sinoć počišćeni.

Jedan od bitnih faktora je bila i ta pauza Tigersa od 6 dana videlo se da su izašli iz ritma.

I večeras su Tigersi postavljeni za favorita ali ćuja kao i sinoć biti na Giantsima.

Večeras na moundu za SF: Bumgarner (0-2, 11.25) dok za DET: Fister (0-0, 1.35)

Iako je Bumgarner loše počeo pley of radi se o veoma kvalitetnom mladom pičeru.

Posebno je bio impresivan ove sezone kući gde ima sjajnu statistiku 10-3 2.38. Iako je ovaj pley of počeo loše pre dve godine kad su Giantsi uzeli "SVETSKU SERIJU " bio je fenomenalaniako sa samo 21god. imao je skor 2-0 2.18.U jedinom meču u karijeri protiv Tigersa je odbacao fenomenalno 7.1inn. uz samo jedan ran 1.23 era. Mislim kao i sinoć da levoruki pičer može da pravi probleme posebno Filderu.

Sa druge strane Fister koji je u dobroj formi ali kod njega najveći problem predstavlja to da nema dobar suport batera što bi i večeras mogao da bude slučaj.Pored toga i daleko lošije baca na gostovanjima ove sezone 4-7 3.70.

Što se hitera tiče kao i sinoć što sam pričao da je Det. bez DH pozicije a hiteri Giantsa u fantastičnom HOTU što su i sinoć demonstrirali protiv možda i najkvalitetnijeg pičera današnjice ako su sinoć mogli da dohvate Verlandera mogli bi lako i večeras Fistera.

Svakako veoma bitan meč ukome ću ja uzeti pobedu Giantsa...

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlozi današnjeg MLB susreta (Pinnacle).

 

02:00 - San Francisco Giants - Detroit Tigers - San Francisco Giants Over 3 - 1.909 :nije:

02:00 - San Francisco Giants - Detroit Tigers - San Francisco Giants +1.5 - 1.617 :uredu:

 

Uspješan odabir! :14clover::crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites
02:25,Minnesota Vikings - Tampa Bay Buccaneers, tip Minesota Vikings Under 24.5, @2.00, Bwin, 5/10 :uredu: Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...