Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

26.12.2012. - Stjepanje

Recommended Posts

by the way, znam ti brata on je posten covjek, voli Man UTD, i ja bih mu vjerovao da igra za Fergusona  :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ti pricas srcem, ja sam objektivan Almire... na pare niko nije imun i nema nedodirljivih... zivimo u svijetu prevara i lopovluka, tako da mi brat igra u manchester ne bi mu vjerovao da je sve ok, a kamoli Fergusonu and company

 

moj Dino i ti si vala naso skim ces raspravljat o kladionici  :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dino...necemo dalje na tu temu..ok znam ti stav , ti znas moj i to je to...ja ideal Manchester UTD-a nikad necu narusiti dok ne dobijem neki dokaz...to pricala kazala, puno golova preokreta, pa mora se nesto desiti na utakmici...Manchester je uzeo 99-e ligu prvaka preokretom u 90-oj minuti, tada nije bilo bwina na dresovima ili bilo gdje...Pitaj Bayern da li je to bila namjestaljka....i ne samo to, velike ekipe gotovo uvijek ili preokrenu ili izjednace, ne bi bile velike da to ne mogu u momentu kada gube... :48thumbsup:

 

nema ni kod talijana dokaza (sazna se poslije 10 godina) pa se zna da namjestaju... a to finale je bilo jednom i nikad vise i bilo je posteno i normalno je da bude preokreta u fudbalu bez namjestanja al nije normalno da ista ekipa od 10 utakmica napravi 8 prelaza... ne govorim samo za UTD nego opcenito za sve lige, svi namjestaju na ovaj ili onaj nacin

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dino...necemo dalje na tu temu..ok znam ti stav , ti znas moj i to je to...ja ideal Manchester UTD-a nikad necu narusiti dok ne dobijem neki dokaz...to pricala kazala, puno golova preokreta, pa mora se nesto desiti na utakmici...Manchester je uzeo 99-e ligu prvaka preokretom u 90-oj minuti, tada nije bilo bwina na dresovima ili bilo gdje...Pitaj Bayern da li je to bila namjestaljka....i ne samo to, velike ekipe gotovo uvijek ili preokrenu ili izjednace, ne bi bile velike da to ne mogu u momentu kada gube... :48thumbsup:

 

Almire, Manchester godisnje odigra na desetine utakmica, ne mozes me ubijediti da je svaka cista ko suza.... vjeruj mi ni tvoja kcerkica u to ne bi povjerovala, a ti jos uvijek vjerujes.... e moj Almire

Share this post


Link to post
Share on other sites
Almire, Manchester godisnje odigra na desetine utakmica, ne mozes me ubijediti da je svaka cista ko suza.... vjeruj mi ni tvoja kcerkica u to ne bi povjerovala, a ti jos uvijek vjerujes.... e moj Almire

 

mala replika: ja u to ne vjerujem...ja to znam  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne dirajte u Manchester, sta ste se odmah svezali? :) jel' neka crvena ekipa pobjedjuje a plava gubi, (City op.a) vi odmah urote neke spominjete :) ok volim i ja Dzeku ali na pogresnoj je strani :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma ne dirajte u Manchester, sta ste se odmah svezali? :) jel' neka crvena ekipa pobjedjuje a plava gubi, (City op.a) vi odmah urote neke spominjete :) ok volim i ja Dzeku ali na pogresnoj je strani :)

mene su danas zeznuli!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jebote SAF je onda najjaci covjek na planeti...gledajte sta je sve uspio namjestiti, pa cak i sa malim klubom Aberdinom:

 

 

Broj osvojenih titula:

Aleks Ferguson: 12 sa Junajtedom i 3 sa Aberdinom

 

 

Broj osvojenih nacionalnih kupova:

Aleks Ferguson 5

 

 

Liga šampiona:

Aleks Ferguson 2

 

 

Titula klupskog prvaka sveta:

Aleks Ferguson 2

 

Ostalo:

Aleks Ferguson 23 trofeja

 

 

Svaka mu cast...to ne moze niti Juventus sa Berlusconijem zajedno...cccccc

Share this post


Link to post
Share on other sites
mene su danas zeznuli!!

 

Ko City ili UTD? jebiga Euro mora neko zeznuti, takav je zivot nas kladionicara :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
moj Dino i ti si vala naso skim ces raspravljat o kladionici  :77tooth:

 

ja prodjoh i danas svoj par....8 ili 9 u nizu...a gdje si ti, kladionicaru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas kad je SAF promijenio zvaku, pri rezultatu 2:3, odigrao sam preokret...dalje je sve poznato  :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ko City ili UTD? jebiga Euro mora neko zeznuti, takav je zivot nas kladionicara :(

 

 

City

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...