Jump to content
Sign in to follow this  
hsammer

31.01.2013.

Recommended Posts

Bwin odlucio da prestane biti sponzor H2H :icon_eek:

 

Bas bih volio da nam Tuto ili Dwiz napisu nakon koliko godina je bwin otkazao sponzorstvo? Cini mi se da je bio jako jako dugo sponzor ovog takmicenja...

 

možda novi sponzor bude blost.com umjesto bwin.com  :icon_surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bwin odlucio da prestane biti sponzor H2H :icon_eek:

 

Bas bih volio da nam Tuto ili Dwiz napisu nakon koliko godina je bwin otkazao sponzorstvo? Cini mi se da je bio jako jako dugo sponzor ovog takmicenja...

 

Ma znao sam ja da nece na dobro, cim sam im ja cvakn'o neku lovu.... :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znao sam ja da nece na dobro, cim sam im ja cvakn'o neku lovu.... :77tooth:

Izmalerisali  smo ih!

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav  :57bye:  Kakve sam srece , osvojit cu H2H ovaj mjesec kad nema nagrada  :icon_lol:

 

Imas pravo. Onda sam ja jos i dobro prosao... :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam jel izvodivo al da li se mozda moze "otkinut" npr. po 5 eura od nagrada za expekt i unibet takmicenja pa prebacit u fond nagrada za H2H dok se ne nadje sponzor  :icon_eek: mislim da bi svi takmicari na to pristali cisto da i H2H ima neku draz za takmicenjem jer sumnjam da ce ga ovaj mjesec iko igrati  :whaat:

 

mozda mi je ovo glupa ideja  al trebali bi skontat nesto u ovih par dana da obezbjedimo nagrade i za H2H  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam jel izvodivo al da li se mozda moze "otkinut" npr. po 5 eura od nagrada za expekt i unibet takmicenja pa prebacit u fond nagrada za H2H dok se ne nadje sponzor  :icon_eek: mislim da bi svi takmicari na to pristali cisto da i H2H ima neku draz za takmicenjem jer sumnjam da ce ga ovaj mjesec iko igrati  :whaat:

 

mozda mi je ovo glupa ideja  al trebali bi skontat nesto u ovih par dana da obezbjedimo nagrade i za H2H  :48thumbsup:

Ideja je dobra, narocito za Unibet takmicenje jer je to najteze takmicenje zbog kvota ali tu su nadlezni da odluce 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro veće....

 

Čestitam naboljima u H2H,nisterlo je imao sreću da je Zvezda pobijedila u košarci za 8 koševa razlike i tako sam ostao na nehvaležnom 5.mjestu...što je je....Za sebe sam zadovoljan što sam ovaj mjesec u natjecanjima dobro odigrao, no jedino sam kiksao u MNF natjecanju... a sada ću razmisliti ili uzmem mjesečnu pauzu ili ne...malo mi posao uzima previše energije za sve....

 

Lp

 

i još nešto....Tuto me mora pobijediti na unibet natjecanju jer sam danas pogodio....sutra mu čestitam ako me pobijede.... :50yes:

i ostali imate sve šanse,da budete pobijednici jer vaše kvote su astronomske.... :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja pogodih tenis (al bez znacaja)

 

Mladenovic K. (Fra) 2-0

Wickmayer Y. (Bel)

 

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...