Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

13.02.2013.

Recommended Posts

Priznaj da je realan rezultat trebao biti 2:1. :icon_neutral:

 

Ma ja sam uzeo lovu na live, manje od 3.5 gola na početku drugog poluvremena po kvoti 2.10... mjera.

ja zakasnio deset minuta na tekmu i odigrao više od 1.5 gola u prvom poluvremenu @ 3.00. Ulog 200 HRK, onda sam se zagledo u tekmu pa zaboravio na kladu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh kakav mec! prvo da cestitam svima koji su imali povjerenja u UTD, a posebno Perkanu na pogodjenim iksevima  :48thumbsup:

 

Real je morao juriti rezultat,i tako su i igrali, svaka cast odlicna su ekipa, mada se ne mogu oteti dojmu da je bas skoro sve opasno napravio iskljucivo Ronaldo...no i on je njihov igrac, i nema dileme da sam prezadovoljan rezultatom pred revans,,,,ostaje zal za Van Persijevom preckom i sansom nakon toga,  no kada se uzme u obzir sta je De Gea branio - dobro je...

 

revans ce biti spektakl....

 

Nadrealista, nije li vrijeme da pocnes uvazavati i druga misljenja, osim samo svoja (ako je to tvoje uopste misljenje)?

:icon_eek:  ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priznaj da je realan rezultat trebao biti 2:1. :icon_neutral:

 

Ma ja sam uzeo lovu na live, manje od 3.5 gola na početku drugog poluvremena po kvoti 2.10... mjera.

 

Da bilo je opasno na obje strane, a više je napravio Real, istina, ali ja sam igrao kontra Reala zbog toga što je Utd bio previše podcjenjen, može li se neko sjetiti kad je na UTD bila kvota 5.75 (bet365), zato je ovaj hendikep na UTD +1.5 bio pravi poklon

 

šta da se sutra igra?  :icon_razz:

 

možda:

 

Stuttgart - Genk 3+

Basel - Dnipro X2

Bayer - Benfica X2

Sparta - Chelsea, oba ne daju gol

Newcastle - Metalist ah1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da ce biti 1 razlike za real... mozda 2:1 da bude rezultat...

 

 

al zadnjih 67 meceva nije igro a Realom  :icon_biggrin:

:icon_eek:  :icon_eek:  :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:icon_eek:  :icon_eek:  :icon_eek:

ti sad ko pametan jer Real nije pobijedio a da je dobio govorio bi da je relano da pobijedi jer su bili domacini i ostale gluposti bla bla bla  :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...