Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

17.02.2013.

Recommended Posts

Hockey, NHL
03:00 CET (17/02/2013)
Vancouver Canucks - St.Louis Blues(Money Line)
Pick: St.Louis Blues
Odd: 2.32
Bookie: Marathonbet
Stake: 5/10


Večeras se u GM Place - (Vancouver, BC) igra meč između domaćih  Canucksa (8-3-2) i gostujućih  Bluesa (8-5-1)...
Svakako meč iztmeđu ekipa koje pretenduju na najviši plasman u kojem ću ja tražiti pobedu Bluesa(ML) kvota je sjajna i ja ne želim da propustim takvu kvotu na goste.
Canucksi posle serije od šest pobeda su u prošlom meču doživeli poraz od  Starsa 3-4 iako su vodili sa 3-1!
Iako su posle lošeg starta ušli u formumene oni igrom ne impresioniraju igraju čvrsto dosta se oslanjaju na golmane gde zaista imaju sjajan izbor C. Schneider i R. Luongo iako je forsiran od starta Schneider što mi je bilo dosta neshvatljivo kako je ušao u lošu formu sve više šansi dobija R. Luongo(1.45  GAA, .943 SV%) koji brani u sjajnoj formi verovatno će on na golvečeras no videćemo.
Dok napad koji u zadnje vreme igra solidno je na proseku od 2.77golova u svojim redovima imaju sjajnu braću Sedin,M. Raymond,A. Burrows,Z. Kassian,... ali ipak se više očekivalo posebno od prve linije H. Sedin iako dobar asistent još nema ni jedan postignuti gol napadu svakako nedostaje povređeni LW  D. Booth po meni Canucksi iako su svakako kvalitetan tim teško mogu da učine nešto veliko ove godine pley of svakako da ali nešto više sumnjam no videćemo.
Sa druge strane Bluesi o kojima sam mnogo pričao uzadnje vreme posle serije poraza pobedili su u dva meča Red Wingse i Flamese i oba puta sam ih igrao tako će biti i večeras.
Polako se vraćaju u formu i sad su svakako u momentumu odbrana se ponovo konsoliduje na zadnja dva meča je na golu bio mladi J. Allen koji je solidno branio iako je dobio 5 golova samo jedan mu ide na dušu dok večeras možda šansu dobije i B. Elliott koji je bio na hlađenju iako ove sezone loše brani ipak se radi o veoma kvalitetnom golmanu.
Dok je napad prosto fenomenalan imaju sjajan prosek od čak 3.36 golova po meču igraju sjajno Power Play situacije gde su najbolji u ligi 35.85% tu su P. Berglund,,C. Stewart,D. Perron,A. Steen,V. Tarasenko ,T. Oshie...Dok je i odbrana Bluesa veomaopasna dali su do sad 8 golova.
Fizički su izuzetno spremni vrše strašan presing izuzetno brzo kližu i mislim da im fizički Canucksi teško mogu parirati.
Jednostavno mislim da su gosti podcenjeni večeras ida imaju šanse za pobedu uzimam ih ML za srednji ulog.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Unibet
Vrijeme odigravanja: 20:00
Naziv para: Niagara IceDogs - London Knights
Tip para: London Knights
Tečaj: 1.650

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sretno, Crni, al zaboravljaš da su Canucksi godinama najbolji napad, obrana i PP lige. Tako će bit i ove godine. Jedino zajebu u PO, kad AV prsne pa mijenja sve živo i neživo. S druge strane imaš jednu od najnepredvidljivijih ekipa u ligi..Canucksi to dobivaju. Naprijed Canucksi :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Unibet
Vrijeme odigravanja: 03:05
Naziv para: Vancouver Canucks - St Louis Blues
Tip para: Vancouver Canucks
Tečaj: 2.150

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sretno, Crni, al zaboravljaš da su Canucksi godinama najbolji napad, obrana i PP lige. Tako će bit i ove godine. Jedino zajebu u PO, kad AV prsne pa mijenja sve živo i neživo. S druge strane imaš jednu od najnepredvidljivijih ekipa u ligi..Canucksi to dobivaju. Naprijed Canucksi :50yes:

 

 

Bluessssssss  :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...