Jump to content
Sign in to follow this  
Dinno

17.03.2013.

Recommended Posts

18:00, Start IK-Honefoss BK, tip oba daju gol: DA @ 1.60, SuperSport

Share this post


Link to post
Share on other sites

16:00,Grasshoppers - Luzern, tip 1 @ 1.90, Unibet, 8/10

 

24. kolo Svicarske Super lige u kojem se sastaju lider sampionata ekipa Grasshoppersa i Luzerna, koji se nalazi na predzadnjem mjestu. Moram priznati da me iznenadila ovako dobra kvota na pobjedu domacina, imajuci u vidu da je Grasshoppers prvi na tabeli sa 48 osvojenih bodova, dok je Luzern predzadnji sa sa 27 bodova manje tj. Luzern ima 21 osvojen bod. Oni nisu ugrozeni, sto se tice opstanka, jer posljednjjoj ekipi Servette bjeze 5 bodova,a samo jedna ekipa ispada iz drustva najboljih.

 

Grasshoppers do sada u sampionatu ima samo 3 poraza uz 14 pobjeda i 6 remija, gol razlika im je 29:18. Kod kuce imaju omjer 8-2-1 uz gol razliku 17:8. zaista vise nego odlican ucinak kod kuce. Prvi i jedini poraz kod kuce su imali jos u prvom kolu u julu mjesecu 2013.godine kada su kod kuce izgubili od Siona i od tada kod kuce nisu izgubili 10 utakmica. U ligu nisu porazeni na zadnjih 7 utakmica, od toga imaju 3 remija i 4 pobjede. U proslom kolu su pobijedili odlicni St. Gallen sa 3-1, a samo prije 3 kola su u gostima igrali sa Baselom 0-0. Odlicna forma lidera Svicarskog sampionata.

 

Luzern je jedna od najlosijih ekipa u ligi, odmah iza Servette.a, a i tabela to najbolje pokazuje. Oni do sada imaju omjer 4-9-10 uz gol razliku 22:33. na strani igraju vise nego ocajno, imaju omjer 2-2-7 uz gol razliku 13:20. Oni su u seriji od 9 utakmica bez pobjede.. Zadnju pobjede su ostvarili u novembru 2012.godine kada su na gostovanju kod Zuricha slavili sa 2-0. I od tada imaju 5 remija i 4 poraza. U gostima imaju 3 uzastopna poraza, a na zadnjem gostovanju su izgubili od St.Gallena sa visokih 4-0.U ovoj sezoni ove dvije ekipe su se sastale vec dva puta i oba puta je slavio Grasshoppers sa po 2-0.

 

Grasshoppers bjeti samo 2 boda Baselu, a Basel ima relativno laganu utakmicu protiv Thuna kod kuce, mislim da Grasshoppers nema prava na kiks i znaju da ako izgube i jedan bod kod kuce da ce to Basel iskoristiti. Stoga ce oni uciniti sve da sutra zabiljeze pobjedu protiv dosta loseg Luzerna. Bolja su ekipa u puno boljoj formi i mislim da ce zabiljeziti sigurnu pobjedu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

 

Vrijeme odigravanja: 16:00
Naziv para: Tottenham-Fulham
Tip para: 1
Tečaj: 1.500

 

:nije:   0-1

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

 

Vrijeme odigravanja: 17:00
Naziv para: Toulouse - Bordeaux/Total Goals Scored 2.5
Tip para: over
Tečaj: 2.450

 

:nije:   0-0

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites
15:00 MFK Karviná - Bohemians 1905 , @ 2 @ 2.35 unibet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Afrička liga šampiona

 

17:00h   Primeiro de Agosto - Esperance Tunis , tip: 2 @ 4.00 Marathonbet 

 

Gledam ovaj  par i to duze vreme i  nemogu da shvatim zasto je tip na dvojku toliko veliki. 

  Nazalost samo sam video da Mararathonbet ima tu utakmicu u ponudi, a ja tamo nemam otvoren racun.

 

Domacini su predstavnici Angole ,a gosti Tunisa.  Prvo taj podatak ne ukazuje da bi trebala biti toliko  velika razlika u kvotama i to da manja bude za  de Agosto. , Drugo Tunižani su mnogo uspesniji u Ligi Šampiona, -  6 puta su igrali u finalu , dva puta pobedili, zadnji put 2011.  Prošle 2012 su izgubili u finalu od Al Ahly, koji su tamo klasa za sve pa i za Esperance.

 

Trece, Primeiro de Agosto su odigrali  samo 3 utakmice u prvenstvu Angole , imaju  dve pobede i jednu neresenu , dok su Esperance  odigrali  11 utakmica i nalaze se na 2 mestu , samo bod manje od prvih  Club Africain, ali imaju i utakmicu manje, sto znaci da su bolje uigrani a i u dobroj su formi. 

 

Negde sam procitao , da je bilo price da Ce Esperance igrati bez svoja dva glavna napadaca, ali da ce ipak oni zaigrati veceras. To je još jedna stvar zasto igrati na goste.  I kvota na X2 nije losa, ko ne zeli da reskira. 

 

Ja ovo necu igrati, iz razloga koji sam naveo na pocetku, ali ako slučajno neka kladionica na kojoj imam racun ubaci ovaj mec , sigurno cu odigrati. 

 

FT 0:1 :uredu:

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites
16:15,Kerkyra - Olympiakos Piraeus tip 1X @ 3.40, Bet365,3/10
 
moze se probati i cist 1 za kvotu preko 8 sa manjim ulogom 
 
Mec iz Grcke prve lige u kome se u 26-tom kolu sastaju domaca Kerlyra i gost Olympiakos 
pet kola pre kraja Olympiakos je vec obezbedio titlu jer imaju 16 bodova vise od drugog Asterasa 
oni imaju 66 bodova dok Asteras ima 50 
Olympiakos ima ucinak 25   21   3   1   56 : 14   (+42)   66
u gostima imaju 13   10   3   0   25 : 8   33
i kada se pogleda da igraju sa Kerkyrom koja je zadnja na tabeli sa samo 20 bodova a timovi u bezbednoj zoni imaju 26 i 27 bodova ipak ima razloga da se igra na to da domacini nece izgubiti 
iako Kerkyra ima ucinak 25   4   8   13   14 : 33   (-19)   20
na svom terenu imaju ucinak 13   3   5   5   10 : 15   14
u zadnja dva meca su pobedili na svom terenu Panionios i Platanjas i ocito su poceli da se cupaju sa dna
 medjutim ono sto je bitno je da je prosle sezone u slicnoj situaciji nekoliko kola pre kraja kada je isto Olympiakos obezbedio titulu na svom terenu izgubio od Kerkyre koja se borila za opstanak sa 1-0 a kvota za pobedu je bila preko 15 !!! 
u danasnjem mecu Plympiakos  ce biti oslabljen jer nece igrati Ibagaza, Greco, Holebas, Pantelić, Pino, Diakite od kojih su 4 jako bitna i standardna igraca a trener je izjavio da im je kup sada glavni prioritet i da ce sve karte baciti na osvajanje duple krune 
i domaci tim ce imati problemna sa sastavom jer nece biti kompletni 
Eder, Gesios, Iliadis, Boukouvalas, Giantsis, Armenis Zouboulakis 
ali imaju veliki motiv da pobedom zadrze sanse za opstanak 
 dakle prilicno sumnjiv mec zbog onog od prosle sezone i svakako vredi probati iznenadjenje a poznato je da se cesto u mecevima gde igraju prvi i zadnje desavaju iznenadjenja a ovde ima itekako razloga da se proba 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrijeme odigravanja: 17:30
Naziv para: Borussia Mönchengladbach - Hannover 96
Tip para: X - poluvreme
Tečaj: 2.200

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

22:30, Colo Colo - Nublense, tip Over 3.5 Goals @ 2.45,Bwin. 5/10


Mec iz Chileanske lige u kome se u osmom kolu sastaju Colo Colo i Nublense 
Colo Colo ima ucinak iz 7 meceva 7 3 1 3 11 : 12 (-1) 10
a na svom terenu 3 2 1 0 6 : 3
od 7 meceva samo dva su bila sa goleadama u gostima sa Cobreolom su izgubili sa 5-2 a na svom terenu su zadnji mec igrali 3-3 sa Antofagastom ali su poznati kao luda ekipa koja zna da odigra na veci broj golova jer igraju napadcki ali i primaju puno golova
Nublense ima ucinak 7 3 3 1 11 : 7 (+4) 12
a u gostima 3 2 1 0 7 : 2 7
u gosatima su pobedili Sam Marcos sa 4-0 a sa jakom Espanolom su igrali 2-2 a oni su poznati po tome da cesto igraju meceve sa puno golova a iz ta dva meca se vidi da im igra u gostima lezi 
i jos jedna bitna stvar je da su u medjusobnim cesto bili mecevi sa puno golova 
od z 6 meceva na ovom terenu 4 su bila sa 4 ili vise golova

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...