Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

27.04.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB
22:05  CET (27/04/2013)
New York Yankees-Toronto Blue Jays(Team  Runs)
Pick: Toronto Blue Jays Over 3  :uredu:

 Odd: 1.877
Bookie: Pinnacle Sports
Stake: 5/10


Toronto daje više od 3 rana ako da 3 tip je VOID!

Večeras se na Yankee Stadium,( Bronx, New York) igra meč između domaćih Yankeesa(13-9) i gostujućih Blue Jaysa(9-15)...
Ja kao i sinoć moram uzeti opet Over na broj poena Tor. koji je ovaj put samo 3 rana štoje svakako razumljivo jel večeras za Yenkije ide njihov najbolji bacač!!! ali zaista ovako nisku marginu nisam očekivao i moram je uzeti...
Večeras na moundu za NYY: CC Sabathia (3-2, 3.34) o njemu sam nedavno pisao dosta i svakako da se radi o vrhunskom pičeru ali i na meču sa Tampom sam pominjao da je po meni i malo precenjen pičer iako svakako ima dobre rezultate.
Ali njegova svakako mana je da se često u jednom ili dva inn. raspadne iako ponekad posle toga odbaca sjajno i protiv tampe je u prva dva inn. dobio čak 5 ranova.
Iako u karijeri sa Tor. ima sjajne rezultate 13-4 2,98 i svakako ta statistika je protiv mog današnjeg pika ali mislim da večeras gosti mogu bar do ta tri ali mislim i više ranova.
Prvo Sabathiji može predstavljati problem i to da je bukvalno ceoi tim namešten protiv levorukog pičera ili su svi R udarači ili S udarači uz to juče je bukvalno bulpen Yenkija igrao ceo meč što je svakako opterećenje ako Sabathiju nekrene dobro iako je njegov jedan od najvećih aduta da može jako dugo izdržati na moundu i da baci puno pičevai svakako mu je prednost da nepada psihički ako ga dohvate!!
Toronto večeras izlazi sa -

1. Rajai Davis ® CF
2. Melky Cabrera (S) LF
3. Jose Bautista ® RF
4. Edwin Encarnacion ® 1B
5. J.P. Arencibia ® C
6. Brett Lawrie ® 3B
7. Mark DeRosa ® DH
8. Maicer Izturis (S) SS
9. Emilio Bonifacio (S) 2B

Ceo lineup kako sam rekao namešten prema levorukom pičeru inače svakako lineup koji može mnogo i sinoć su dali samo 4 rana iako su imali mnogo više prilika i hitova od Yenkija možda im se to večeras vrati!!
Kako god bilo iko je na moundu CC ja nemogu a da neuzmem Over na Blue Jayse jel je granica od 3 zaista mala nadam se i dostižna u mnogim kladionicama je čak granica i 4...!!!
Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...