Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

10.09.2013.

Recommended Posts

Sta li si ti prijatelju gledao? :icon_lol:  rafa je uvek rafa, ali novak je taj koji se sinoc pitao, i napravio je brdo neiznudjenih gresaka koja su ga kostale takvog rezultata. treci set i pri 4-4 i 00-40 za Novaka, rafa je i bukvalno bio u nokdaumu, ali mu je novak nabacio masku za kiseonik i podigao ga sa zemlje. Steta, dobar je tenis bio i brdo nestvarnih poena, samo da napomenem da je jedna razmena imala i 54 udaraca sa obe strane. :icon_eek::tzare:

Ma daje uzeo brejk  kod 4-4 , Cetvrti  set bi bio istovetan kao  i ovaj  samo  u  Novakovu  korist.Nadal je bio  na podu , delovao  nemocno i poplaseno.Novak ga je tu vratio u Igru.

No  posteno  je ipak priznati  ,zasluzena pobeda Nadala

 

:icon_eek:

Edited by PERKAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daje uzeo brejk  kod 4-4 , Cetvrti  set bi bio istovetan kao  i ovaj  samo  u  Novakovu  korist.Nadal je bio  na podu , delovao  nemocno i poplaseno.Novak ga je tu vratio u Igru.

No  posteno  je ipak priznati  ,zasluzena pobeda Nadala

 

:icon_eek:

 

 

upravo tako.. Nadal je bio pukao to se vidilo kad rovio po zemlji nemocan, ali ovaj ga vratio. Rekao sam vec da ce biti tesko da ga ikad Novak vise dobije. Sinoc sam opasno zaginuo na ovom tipu, a nije bilo potrebe se kladiti bilo sta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije stos samo  prepisati  ,nego  i pogoditi :48thumbsup:

 

Posteno  sam priznao.posto  stvarno nemam nista  na umu  sta odigrati.

 

Svaka cast za pogodak !

 

:icon_eek:

 

Na poluvremenu prosao tip, a sada je pred sami kraj vec 4-2.... vise nego lagano prosao par  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na poluvremenu prosao tip, a sada je pred sami kraj vec 4-2.... vise nego lagano prosao par  :48thumbsup:

 

 

samo  ti pogadjaj i  dalje.Tu sam ja da prepisem ( ako  treba)

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na poluvremenu prosao tip, a sada je pred sami kraj vec 4-2.... vise nego lagano prosao par  :48thumbsup:

 

 

Ti si ovu utakmicu namestio iz 2 u 1, a ovamo si samo postavio over 2.5 da ne bude providno!  Imas zasad zutu kartu za stimanje :smile_yellowcard:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wales 0 - 3

Srbija

 

 

Ovim mojima samo Wales lezi.Da smo  sve meceve odigrali  samo  sa njima ,bili  bi  ubedljivo najbolji( prvi  mec 6-1) :50yes: :50yes:

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

čestitke Srbiji, Hrvatskoj, Sloveniji, BIH,Crnoj Gori U21 na pobjedama večeras  :icon_razz:

 

ima Balkan šta da pokaže  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo prijedloga za sljedeći krug kvalifikacija, za veliku kvotu:

 

Grčka - Slovačka 1-0, tačan rezultat, Grci su pet mečeva u zadnjih 6 pobjeda tako završili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si ovu utakmicu namestio iz 2 u 1, a ovamo si samo postavio over 2.5 da ne bude providno!  Imas zasad zutu kartu za stimanje :smile_yellowcard:

 

hehe.... golovi su vrlo zahvalni, a madjari to jako dobro znaju da odigraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

odličan par danas na Mađarima, čestitke  :57bye:

 

Drazi su mi Estonci danas, sto ih odigrah :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...