Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

22.09.2013.

Recommended Posts

gledam kod bet365 vrijeme prvog gola zvezde prije 80 kvota ce bit dvojka. ili vrijeme drugog gola uopće prije 80 1.70

 

 

a meni trebapobeda zvezde, majku im!

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo me prijatelju, trijeznim se. vidio sam da si u kafiću pa sam se ulogiro da pozdravim :57bye:

 

i ja sam polutrezan od sinoc, pio sam neku rakijestinu, mada je nesto ne preferiram, al ajde :icon_biggrin:

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam polutrezan od sinoc, pio sam neku rakijestinu, mada je nesto ne preferiram, al ajde :icon_biggrin:

ja sam derao pk staropramena i bombice votke. nekoliko svraćanja na bankomat alkohola u klubu..jebne tekile, džekija, i butre me krcale vinom..vantjelesno iskustvo sa stilom jer kad sam pijan ne izgledam pijan nego samo malo odsutno. al dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam derao pk staropramena i bombice votke. nekoliko svraćanja na bankomat alkohola u klubu..jebne tekile, džekija, i butre me krcale vinom..vantjelesno iskustvo sa stilom jer kad sam pijan ne izgledam pijan nego samo malo odsutno. al dobro

 

 

nista bez butri! :smile_dance:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista bez butri! :smile_dance:

ja obicno ne planiram ićvan. nađem se negdje na pivu u kafiću gdje ima puno ženske populacije da me podigne, pa ak dođe motivacija sam se skupi ekipa i u klub u lov :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja obicno ne planiram ićvan. nađem se negdje na pivu u kafiću gdje ima puno ženske populacije da me podigne, pa ak dođe motivacija sam se skupi ekipa i u klub u lov :icon_biggrin:

 

ja ne ulazim nigde gde vidim da nema zenske populacije! :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvezda bez udarca prema golu već 20 minuta

mamicu im raspalu, to treba poslat u drugu ligu da se opamete, padam zvezdu gotovo je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrđa umesto Lazića..Ovo je doslovno sve u napad pa sta Bog da...Moram uzivo pokusati da pada barem jos jedan gol za trenutnih 1.72...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja odoh na popravni odigrat, ne verujem kako su me unistili, katastrofa.. a bilo mi odmah sumnjivo 1.45 na zvezdu , a igraju na vozdovcu!

 

do kasnije malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja odoh na popravni odigrat, ne verujem kako su me unistili, katastrofa.. a bilo mi odmah sumnjivo 1.45 na zvezdu , a igraju na vozdovcu!

 

do kasnije malo...

:57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...