Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

29.09.2013.

Recommended Posts

A i ja se pitao gdje je Roberth ovih dana. Malo sam se skitao ponjihovim vinogradima oko Cirkulana pa sam mislio da i on navrati. :icon_biggrin:

To su one sumnjive šetnje poslije jedan u jutro? Zamijenio si kolodvor s prirodom..i to je napredak :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ante Čačić je užas od trenera..ako ode u Zvezdu uništit će je do kraja. Nemoj da te zavara što je imao sreće u Dinamu, Dinamo je igračka kojom se može poigrat i moja susjeda od 80 godina i imat solidne rezultate..Čačić je trener za treću hrvatsku ligu, kod njega ne znaš tko šta igra

 

Znači, pravi je izbor za Zvezdu!  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači, pravi je izbor za Zvezdu!  :icon_biggrin:

 

:icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

 

gdje si babuka :icon_biggrin:

 

nema babuke da casti pivo u kavani, zaboravi na nas. :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ante Čačić je užas od trenera..ako ode u Zvezdu uništit će je do kraja. Nemoj da te zavara što je imao sreće u Dinamu, Dinamo je igračka kojom se može poigrat i moja susjeda od 80 godina i imat solidne rezultate..Čačić je trener za treću hrvatsku ligu, kod njega ne znaš tko šta igra

 

A kakav je doktor Ivankovic? :icon_lol:  :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

blago tebi, ti svaki dan dodjes sa punim pogodcima od juce :icon_biggrin:

Bane ,  to je samo  moja zelja.Inace kesa prazna od kladjenja kao i vecini.

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kakav je doktor Ivankovic? :icon_lol:  :icon_lol:

Ne treba ni pitat kakav je trener mulac kojeg zdravkec mijenja ko čarape iz godine u godinu. glupi krunek van, glpi brankec nutra..glupi brankec van, glupi krunek nutra, glupi krunek van, ______ ___________ ________(molim upisati odgovor)  :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane ,  to je samo  moja zelja.Inace kesa prazna od kladjenja kao i vecini.

 

:icon_eek:

 

 

ma znam , salim se se malo. ali veceras ce da bude pun pogodak :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj Dinamo...pas mater, svi bi vi meni igrali za gajbu jabuka ili za metar drva p...a vam m......a!!! :icon_eek:

Jedino me danas može tiket hokeja spasiti...jaojjjjjjj :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

veliki profesor. x sa zadrom..nevjerovatno..zdravkoOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO PPPPPPPPPPPPPPPresICCCCCCCCCCCCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA PREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIICCCCCCCCCCCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA i obvezno dovedi još jednu budalu

Share this post


Link to post
Share on other sites

veliki profesor. x sa zadrom..nevjerovatno..zdravkoOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO PPPPPPPPPPPPPPPresICCCCCCCCCCCCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA PREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIICCCCCCCCCCCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA i obvezno dovedi još jednu budalu

 

 

Wtf? :blink: Sjeba covece forum, odose ti slova iza ekranaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , ne znam kako si to uradio, ali znam da si uradio :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtf? :blink: Sjeba covece forum, odose ti slova iza ekranaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , ne znam kako si to uradio, ali znam da si uradio :icon_biggrin:

izj*bo samforum svojim bjesom :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i ja se pitao gdje je Roberth ovih dana. Malo sam se skitao ponjihovim vinogradima oko Cirkulana pa sam mislio da i on navrati. :icon_biggrin:

pozz mostovoj....

 

Naši imaju u Štrigovi u Hrvatskoj ako znaš gdje je to.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...