Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

01.10.2013.

Recommended Posts

Vidim da si poceo popravljati bugove, a preskocio si problem uocen od postovanog kolege zastupnika Banege. :icon_biggrin:

 

koji problem, koji zastupnik? :wink::icon_cool::57bye:

Novi mjesec nova nafaka, novi parovi, iste budale..... Ništa i ovaj mjesec kladionce su u plusu, dok smo mi sitana raja i dalje neumoljivi i spremni za daljnju borbu.....

:icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz...ajmo liga prvaka, bit će para ko salate... :57bye:

 

 

kako ?  :icon_neutral:

 

Ja imam Barsu na dvici, a nisam znao da ne igra Messi.. Barselona je ekipa u odnosu na Celtic , ali ovi su napeljeni u defanzivi statisticki jos bez ovog, bice cupavo, ili ce im ipak dati Barsa jednom 3 koamada. Imam Porto daje gol, stvar jasna ko dan, on to moze , a i moralo bi zabiti, Iimam Shalke daje gol, Chelseja dvica, oni su klasa , ali malo su u krizi, ipak to nema veze. i to je to sto se tice za ozbiljnija ulaganja.. :icon_cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako ?  :icon_neutral:

 

Ja imam Barsu na dvici, a nisam znao da ne igra Messi.. Barselona je ekipa u odnosu na Celtic , ali ovi su napeljeni u defanzivi statisticki jos bez ovog, bice cupavo, ili ce im ipak dati Barsa jednom 3 koamada. Imam Porto daje gol, stvar jasna ko dan, on to moze , a i moralo bi zabiti, Iimam Shalke daje gol, Chelseja dvica, oni su klasa , ali malo su u krizi, ipak to nema veze. i to je to sto se tice za ozbiljnija ulaganja.. :icon_cool:

sve u svemu realno al znamo da mora bit neko izenandjenje, samo je fazon da se izbjegne

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve u svemu realno al znamo da mora bit neko izenandjenje, samo je fazon da se izbjegne

 

 

odgovori ti na pitanje, ne izbegavaj :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

odgovori ti na pitanje, ne izbegavaj :icon_biggrin:

 

Izgleda da ce Zenit naterati mnoge da odu do kladionice da se poprave...

Daj Boze da se varam,ali tesko ce ga sa igracem manje uvaliti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu ti reći da i Austrija praši po Zenitu, evo 65 min 16 (8) udaraca na gol odnosno u okvir gola...

Zvezdaš svaka čast na potop SKA...odlična kvota

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da ce Zenit naterati mnoge da odu do kladionice da se poprave...

Daj Boze da se varam,ali tesko ce ga sa igracem manje uvaliti...

 

ja licno nisam bio na zenitu, ali verujem da mnogi jesu. realno je da zenit dobije, ali sve se postavlja koliko je tecaj za to. mene nije privuklo 1.29 na njih, ali zato jeste teniser Struff po 1.35, a opet on ce izgubiti od prakticno anonimusa. nisu cista posla, ali neka im. trebao sam voditi unapred racuna o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane ide break, ali Authomn je kralj, nemoj zahebavati... :crossfingers:

 

 

po cemu kralj, ne razumem? slabo se razmem u tenis pa moram da te pitam :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Belgijanac je na domaćem terenu, ima 13-7 u indoors mečevima ove godine, a schruff mali njemački pederko...pogledaj samo sliku na koga se ti kladiš::

http://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=1129082

 

 

druze, ali o cem ti to? jesi se kladio na Authoma? pa taj nema pobede nigde i nikad u poslednjih nn meceva i pobedjivao je smesne tenisere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa druže ima 8-2 u posljednjih deset mečeva...sad je krenuo njegov uspon, upravo si ga ti svojom okladom bacio u orbitu...hehe

Bane isto ne pratim tenis, tako da nemam pojma, malo trkenjam...hebi ga :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa druže ima 8-2 u posljednjih deset mečeva...sad je krenuo njegov uspon, upravo si ga ti svojom okladom bacio u orbitu...hehe

Bane isto ne pratim tenis, tako da nemam pojma, malo trkenjam...hebi ga :57bye:

 

 

Ako si ti igrao na Authoma ja cu jos da te castim picem, a kazem ti da je ovaj rezulatt danasnji nerealan , a kako je dosao to samo oni znaju. i lep svedok je pad koeficijenta.

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...