Jump to content
Sign in to follow this  
pimpbeckham

02.10.2013.

Recommended Posts

da je gledo u knjigu kolko je gledo u ponudu mogo je dosad dva fakulteta zavrsit  :77tooth:

 

 

ta ti je dobra :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.Gledam sad uslove za isplatu nagrada i vidim da u expekt kladionici traze da se 6x okrene dobitak na kvoti 2 i vise,da nije malo preterano ili ja ne razumem bas najbolje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.Gledam sad uslove za isplatu nagrada i vidim da u expekt kladionici traze da se 6x okrene dobitak na kvoti 2 i vise,da nije malo preterano ili ja ne razumem bas najbolje?

Ovo je jos i  blago!!!.Imas nekih kladionica  koje trazi i  10 x da obrnes!!!

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je jos i  blago!!!.Imas nekih kladionica  koje trazi i  10 x da obrnes!!!

 

:icon_eek:

I cekaj ako pogodim npr. devet puta i deseti promasim nikom nista,mogu da se oprostim od dobitka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I cekaj ako pogodim npr. devet puta i deseti promasim nikom nista,mogu da se oprostim od dobitka?

 

Pa ne moras ulagati sve sto imas u tom trenutku.

Nije to 10 oklada nego vrijednost 10 puta veca od dobivenog bonusa.

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne moras ulagati sve sto imas u tom trenutku.

Nije to 10 oklada nego vrijednost 10 puta veca od dobivenog bonusa.

Ahaa,znaci ako sam dobro razumeo ja sad na unibetu treba da sa 30 evra bonusa napravim 90 sa 1.6 kvotom a mogu da ulazem koliko hocu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaa,znaci ako sam dobro razumeo ja sad na unibetu treba da sa 30 evra bonusa napravim 90 sa 1.6 kvotom a mogu da ulazem koliko hocu?

ako je pravilo da se vrti 5 puta onda ti ukupna vrijednost uplacenih listica mora bit 5 puta veca od bonusa... znaci ako si dobio 30 eura bonusa X 5 = 150 eura da ti bude kad saberes ulog na sve listice.. a ulog je kolko zelis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaa,znaci ako sam dobro razumeo ja sad na unibetu treba da sa 30 evra bonusa napravim 90 sa 1.6 kvotom a mogu da ulazem koliko hocu?

ako je bonus 30 €. uslov je npr 3x (na koju već kvotu). znači da trebaš izvrtit 90 € prije nego digneš taj bonus. moš odmah udarit 30 jura na kvotu 4 i dobit 120 jura. 30 si već odigro, keša imaš i trebaš još izvrtit još 60 da bi mogao povuć novac na račun..kužiš? ak ne kužiš, onda je do mene jer ti ovo objašnjavam nakon skoro tri dana bez spavanja

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sto, hoces da kazes da si ti kao studirao? :smile_tongue:

Prostudirao sam oblast koja se bavi kako pokrasti pare. :icon_cool: Toliko sam se zainatio da u potpunosti savladam tu materiju da sam jučer primljen na redovan studij za još dvije godine. :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kao uvek očekujemo  tvoje noćne predloge !  :48thumbsup:

Bit će ih sigurno :61drinks:

 

poceo NHl :28nhl:

 

Dobar dan :44th_sdb11835:

:44th_sdb11835:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prostudirao sam oblast koja se bavi kako pokrasti pare. :icon_cool: Toliko sam se zainatio da u potpunosti savladam tu materiju da sam jučer primljen na redovan studij za još dvije godine. :smile:

bakalar demagogije i paroljupstva :icon_cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je bonus 30 €. uslov je npr 3x (na koju već kvotu). znači da trebaš izvrtit 90 € prije nego digneš taj bonus. moš odmah udarit 30 jura na kvotu 4 i dobit 120 jura. 30 si već odigro, keša imaš i trebaš još izvrtit još 60 da bi mogao povuć novac na račun..kužiš? ak ne kužiš, onda je do mene jer ti ovo objašnjavam nakon skoro tri dana bez spavanja

Sad tek shvatam,hvala na objasnjenju.Samo mi kazi za npr. 4 kvotu jel moram da igram 1 par ili mogu da sastavim tiket sa nekoliko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad tek shvatam,hvala na objasnjenju.Samo mi kazi za npr. 4 kvotu jel moram da igram 1 par ili mogu da sastavim tiket sa nekoliko?

možeš. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...