Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

13.10.2013.

Recommended Posts

Nevjerovatno kako sam počeo izabirat pikove zadnjih dva dana..Deset pikova izdvojim i od tih deset izvadim dva i samo ta jebena dva fulam. Lol

 

 

sta cemo od hokeja za veceras? dal ganjati jebene jetse, il igrati dnb na senatorse :icon_neutral:

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ove jbne Wolvese svi šikaniraju..

Kad su se Trashersi preselili u winnipeg, Canucksi su se odrekli legendarne franšize Manitoba Moose koja je ugašena i rođeni su Icecapsi koje su Jetsi zadržali ko aff. Tako da su tadašnji affiliate trashersa chicago wolvesi postali aff canucksa..sad se ugasio dugogodišnji aff Bluesa Rivermeni i Bluesi su preuzeli Wolvese od Canucksa koji su prihvatili novu franšizu Utica Cometse. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta cemo od hokeja za veceras? dal ganjati jebene jetse, il igrati dnb na senatorse :icon_neutral:

Hoćeš ganjat Jetse? :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoćeš ganjat Jetse? :icon_biggrin:

 

ne znam mamicu im raspalu nisam vise pamet, jebu me dobro, tri uzastopna poraza a ja sam od toga imao dva puta dnb i jednom cisto na njih pa ti vidi. Svidja mi se dnb na Otawu 2.26

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po ovom što vidim, danas bi mogli Jetsi uletit puno agresivnije u susret. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam mamicu im raspalu nisam vise pamet, jebu me dobro, tri uzastopna poraza a ja sam od toga imao dva puta dnb i jednom cisto na njih pa ti vidi. Svidja mi se dnb na Otawu 2.26

jebe stvar sto Jetsi igraju protiv Devilsa koji jos nemaju pobjede a moraju nekad pobijedit i oni  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebe stvar sto Jetsi igraju protiv Devilsa koji jos nemaju pobjede a moraju nekad pobijedit i oni  :icon_biggrin:

Jebla te statistika :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo u čemu je ljepota hokeja; tvoj tim u drugoj trećini vodi dva razlike i razbija protivnikov gol s dvadeset udaraca prema golu više..odeš nešto pojest, zaboraviš na susret..sjetiš se provjerit rezultat i vidiš da su popušili u OT 5:4 i to od tima koji će i ove sezone završit nasamom dnu lige. Al kad krene negativan niz, nema pomoći. Samo se treba namazat rakijom, hodat unatraške oko stolca neparan broj krugova i jbni džinx prestane s vremenom

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbna klada mi fakat živce pojede nekad. Al sad je sve kul :icon_cool: U nove pobjede :icon_surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevjerovatno kako sam počeo izabirat pikove zadnjih dva dana..Deset pikova izdvojim i od tih deset izvadim dva i samo ta jebena dva fulam. Lol

 

Što mi ovo nešto poznato!  Kao da sam ja to doživeo.!?  ...  A možda i jesam? Ili je to bio samo ružan san?

 

 

..... Jaaaaaaooooooo! ( uštipnuo sam se)      Nažalost nije bio san.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što mi ovo nešto poznato!  Kao da sam ja to doživeo.!?  ...  A možda i jesam? Ili je to bio samo ružan san?

 

 

..... Jaaaaaaooooooo! ( uštipnuo sam se)      Nažalost nije bio san.

To je onaj fenomen s dva lica:

1) Što god odigraš, pogodiš

2)Što god odigraš, fulaš

 

I to se izmjenjuje u periodima nepredvidljive trajnosti. Nekad 1) traje duže, nekad 2)..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo u čemu je ljepota hokeja; tvoj tim u drugoj trećini vodi dva razlike i razbija protivnikov gol s dvadeset udaraca prema golu više..odeš nešto pojest, zaboraviš na susret..sjetiš se provjerit rezultat i vidiš da su popušili u OT 5:4 i to od tima koji će i ove sezone završit nasamom dnu lige. Al kad krene negativan niz, nema pomoći. Samo se treba namazat rakijom, hodat unatraške oko stolca neparan broj krugova i jbni džinx prestane s vremenom

 

 

sta si igrao ovo? http://www.rezultati.com/utakmica/p82SPFN3/#detalji-utakmice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...