Jump to content
Sign in to follow this  
pimpbeckham

15.10.2013.

Recommended Posts

Da vidim hoće li i ovaj sjajni glumac Štimac još jednom pokazati da nije za klupu reprezentacije. Danas će vjerovatno startat sa osam obrambenih. Ipak igramo protiv Škota koji su toliko jaki da su nas usred Zagreba porazili u standardnom sastavu.

Mislim  da ce ovo  hrvatska alko  dobiti...

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim  da ce ovo  hrvatska alko  dobiti...

 

:icon_eek:

Škoti nisu sjedali ni boljim izbornicima hr od ovog amatera. Papak koji svali svu krivnju za poraz na jadnog (i prilično glupog iz viđenoga) klinca da bi sebe opravdao, a kriva je njegova nesposobnost i njegovo neznanje nema što radit na klupi bilo kojeg kluba ili repke. Ne gubi se tekma zbog jednog primljenog gola. Ja samo čekam da otiđe

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čim vidite Ćorluku i Lovrena u paru, slobodno na live uplatite da Hrvatska prima gol. Ja ću sigurno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koju sad sam sreću imao. Krenem odigrat u 55' po kvoti 2.2 da mladi Germani daju gol prije 70' i skužim da je ista kvota za idući gol općenito prije 70'. I dobro da sam to odigrao jer Farski otoci u 68' za 1-2 :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, i BiH na SP u Brazilu!  :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

BiH je zasluzila da napokon ode na neku zavrsnicu,a sa ovim timom ne bi trebalo da zacudi i ako na SP nekom od favorita pomrse racune...A meni ce veceras turci da pomrse racune... Na fantasticnom tiketu cekam turska oba daju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

BIH ispada odmah u skupini...na svjetskom...ljudi nemojte se zanositi...

 

BIh ima dobru ekipu ne vidim zasto razmisljas tak? :icon_cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igore, tko je sad kriv za pogodak? Ajmo daj otkaz dok nas nisi pokopao. Nadam se da ste poslušali savjet i odigrali da Hr prima gol. Kvota je bila @1.66

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti Norvežane i Island više od dva gola  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad: e :icon_mad:  :icon_mad: e :icon_mad: e :icon_mad: e :icon_mad:  :icon_mad: e :icon_mad: e :icon_mad: e :icon_mad: e :icon_mad: e :icon_mad: e :icon_mad: e :icon_mad: e :icon_mad: ee :icon_mad: er :icon_mad: eqr :icon_mad: qe :icon_mad: rqe :icon_mad: re :icon_mad: e :icon_mad:  :icon_mad: er :icon_mad: qe :icon_mad: req :icon_mad: rqerqer :icon_mad: qe :icon_mad: qe :icon_mad: rqe :icon_mad: rqe :icon_mad: rqe :icon_mad: r :icon_mad: ef :icon_mad: we :icon_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti Norvežane i Island više od dva gola  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad:  :icon_mad: e :icon_mad:  :icon_mad: e :icon_mad: e :icon_mad: e :icon_mad:  :icon_mad: e :icon_mad: e :icon_mad: e :icon_mad: e :icon_mad: e :icon_mad: e :icon_mad: e :icon_mad: e :icon_mad: ee :icon_mad: er :icon_mad: eqr :icon_mad: qe :icon_mad: rqe :icon_mad: re :icon_mad: e :icon_mad:  :icon_mad: er :icon_mad: qe :icon_mad: req :icon_mad: rqerqer :icon_mad: qe :icon_mad: qe :icon_mad: rqe :icon_mad: rqe :icon_mad: rqe :icon_mad: r :icon_mad: ef :icon_mad: we :icon_mad:

 

au a gde to, ja prosli vikend pao norveska daje gol slovencima za grdne pare, popizdeo sam ko bure baruta bio :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

au a gde to, ja prosli vikend pao norveska daje gol slovencima za grdne pare, popizdeo sam ko bure baruta bio :icon_eek:

ma, nek se jbu :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...