Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

18.10.2013.

Recommended Posts

SDO - Suvi Dnevni Obrok.  Dobijali ga svakog zadnjeg dana u mesecu . Dan koji sam najviše mrzeo ,jer tad se radila generalka u kuhiji,pa kuhinja nije radila. Em, ceo dan jedeš neko sranje, em ceo dan ribas kuhinju. 

 

 

A da li ste imali Drnč i Ciglu.  Sigurno ste imali, samo kako je ko sta zvao.

Ovo sam ja snimao Banetovu prisegu, on je išao u vojsku godinu nakon mene

 

http://www.youtube.com/watch?v=mhHQWTrEwA8

Share this post


Link to post
Share on other sites

SDO - Suvi Dnevni Obrok.  Dobijali ga svakog zadnjeg dana u mesecu . Dan koji sam najviše mrzeo ,jer tad se radila generalka u kuhiji,pa kuhinja nije radila. Em, ceo dan jedeš neko sranje, em ceo dan ribas kuhinju. 

 

 

A da li ste imali Drnč i Ciglu.  Sigurno ste imali, samo kako je ko sta zvao.

U Puli smo imali skoro svaki tjedan jeli nekakvu tjesteninu sa parmezanom i mesom iz kineskih konzervi, rjeđe hrenovke ili neke gadne kobase i jogurt. Petkom norveške osliće. Grah smo jeli samo jednom! Kad smo pitali kako to da jedemo takvo sranje kad kolege u ZG jedu Gavrilovića, narednik je odgovorio: ''Što smo dalje od vatre (ZG), to nam je hladnije'' Požega je već bilo raznovrsnije. A i CSO svako malo zbog straže koju smo držali nešto van grada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je u vojsci bilo ok, u Puli smo imali više sportskih aktivnosti..u rano jutro bi se nas par diglo i sa šatorskim krilom nekih pol km pocijepat drva i vratit se u sobu naložit vatru u staroj peći koja nebi prošla tehnički..Požega samo drkanje i straža. Naravno da su nas koristili i za radove i ko komunalnu službu :icon_biggrin:

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja u Prištini.....jebeni život......i samo na jednoj utakmici sam bio kada je gostovao Hajduk (1:0) 1985 godine....Cantona jednom u 7 dana jeo grah a ja svaki drugi dan.....

Mostovoj ti si bio u Ilirski Bistrici??? Koliko puta si otišao u more???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan.....

 

Sada me zaista zanima tko je gdje bio u vojsci...Cantona u Puli i u Požegi....ja u Prištini....bio sam na jednoj utakmici kada je Priština igrala u 1.jugoslavenskoj ligi (Priština - Hajduk 1:0)......a gdje ste vi bili?

 

Banja Luka,Bijeljina,Zvornik,Han Pijesak,Vlasenica,Bileca...

Tu spisak ne bi stao,ali mala drzava pa vise nisu imali gde da me premeste :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja u Prištini.....jebeni život......i samo na jednoj utakmici sam bio kada je gostovao Hajduk (1:0) 1985 godine....Cantona jednom u 7 dana jeo grah a ja svaki drugi dan.....

Mostovoj ti si bio u Ilirski Bistrici??? Koliko puta si otišao u more???

 

Niti jedanput. Kratko sam bio tam, pocetak 1991. i pocelo je kuhati tamo pa sam si ja skratio to i otisao doma. :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve su pičke ovi profesionalni nogometaši. Ovaj retardirani Callejon se izležava nakon što ga je netko dotaknuo po uhu..dečko moj ja sam dobio takav udarac u bulju da sam imao krvavo crveno uho dva dana i hematom s posjekotinom na kosti iza uha. Ja bi ga vjerovatno iscipelario da sam na terenu s njim

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja u Prištini.....jebeni život......i samo na jednoj utakmici sam bio kada je gostovao Hajduk (1:0) 1985 godine....Cantona jednom u 7 dana jeo grah a ja svaki drugi dan.....

Mostovoj ti si bio u Ilirski Bistrici??? Koliko puta si otišao u more???

 

Žao ti što samo na jednoj utakmici, ja nisam ni najednoj. Mi nismo imali pravo ni na kakav izlazak, osim mene kad sam isao na VMC na previjanje , jer sam se  isekao na  ruku ( 3 kopce) na konzervu od cvekle. 

 

A pasulj je bio i kod nas jednom pa i dvaput dnevno , ali se niko nije zalio, cak su i mnogi dolazili na repete.  Nije sad sto sam ga ja spremao. 

 

Eh, kad bi tako znao da spremim neki dobitni listic!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žao ti što samo na jednoj utakmici, ja nisam ni najednoj. Mi nismo imali pravo ni na kakav izlazak, osim mene kad sam isao na VMC na previjanje , jer sam se  isekao na  ruku ( 3 kopce) na konzervu od cvekle. 

 

A pasulj je bio i kod nas jednom pa i dvaput dnevno , ali se niko nije zalio, cak su i mnogi dolazili na repete.  Nije sad sto sam ga ja spremao. 

 

Eh, kad bi tako znao da spremim neki dobitni listic!

nas 20-toricu su u vojsci djelili bezplatne karte za utakmice gdje su domačini igrali i tako sam iskoristio ponudu od glavnih....dobili smo nagradu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...