Jump to content
Sign in to follow this  
pimpbeckham

20.10.2013.

Recommended Posts

 Dobro jutro...novi dan, novo kolo, nova nada... :57bye:

 

Kolega, iako ih dvije godine nije bilo nigdje W/B Scranton Penguins igraju maestralno na otvaranju sezone, sutra ću malo dublje proučiti ekipu...ipak danas dolaze kod odmornog Worchestera pa ću ih  možda propustiti...

Ja ću uzeti Portland Piratese i Texas Starse, 6+ na Rockford-Grand Rapids, 6+ na NY Islanderse-Carolina...

Trebalo bi loviti prvu pobjedu Devilsa, poraz glupog Washingtona, i možda revanš Syracuse Cruncha u Binghamtonu, sinoć su izgubili u svojoj dvorani 6:2, a imali 42-20 omjer udaraca na gol u svoju korist, pregazili su Senatorse, ali semafor je pokazao poraz...

 

Eto sretno nam bilo...God Bless America...vamoooooooosssssssssssss!!! :28nhl:

 

Odmah da prvo rezimiram urnebesnu noć Amerike, na tiketu poginuh na Piratesima, koji još nemaju pobjedu u novoj sezoni, malu premoć (41-38 omjer udaraca na gol) nisu uspjeli konkretizirati protiv Hartforda, čak su izgubili vodstvo od ekipe koja je noć prije dobila na penale...pih

A malu utjehu i spas novca donijeli su singlovi...idemo dalje za iste pare... :57bye:
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro  :kahva:

 


"Red Sox Nation"
spasili su mi veče još sam ih uzeo na 1-2 u live po 2.70
Goooooooo Red SOX
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav dobitnici i gubitnici!     :57bye::kahva:  Uspješan dan!  :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Dobro jutro...novi dan, novo kolo, nova nada... :57bye:

 

 

Odmah da prvo rezimiram urnebesnu noć Amerike, na tiketu poginuh na Piratesima, koji još nemaju pobjedu u novoj sezoni, malu premoć (41-38 omjer udaraca na gol) nisu uspjeli konkretizirati protiv Hartforda, čak su izgubili vodstvo od ekipe koja je noć prije dobila na penale...pih

A malu utjehu i spas novca donijeli su singlovi...idemo dalje za iste pare... :57bye: 

Inače je teško prognozirat Pirate protiv Čopora, ali WP koji je u vrhunskoj formi..Ja sam preskočio. Pirati znaju bombardirat, a znaju imat krize s napadom. Ja sam znao past over na njima prije koju sezonu kad su postizali samo gol dva po susretu :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: SuperSport
Broj para iz kladionice: 194 
Vrijeme odigravanja: 19:00
Naziv para: HDragov(PiK)-Hajduk Split (Super poluvrijeme ili kraj)
Tip para: 2
Tečaj: 1.650

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel si prigrizao, ajmo šta ćemo od Amerike??? :57bye:

Vancouver @2,35 kod Blowjobsa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...