Jump to content
Sign in to follow this  
Dinno

28.11.2013.

Recommended Posts

Fudbal - Europska liga

21:05h Chernomorets Odessa - Dinamo Zagreb

Tip:Away Team To Score

Kvota: 1.95

Expekt

8/10

 

Černomorec stadion

 

Moj tip je da će zagrebački Dinamo večeras u okviru 5. kola Europske lige u skupini B postići gol  na gostovanju u Ukrajini. Odessa u domaćem prvenstvu odlično gura, i nalazi se na drugom mjestu, sa zaostatkom od samo 3 boda za liderom Shaktarom iz Donetska. Domaćin sa 4 boda još gaji nade u prolazak skupine, ali to će teško ostvariti, jer u posljednjem kolu ide na gostovanje u Nizozemsku. Domaćin je primio samo 5 golova, a jedan od njih u Maksimiru. Nakon prvih 45 minuta u Zagrebu Dinamo je vodio golom Fernandesa, ali opet svojim pogreškama, u roku nekoliko minuta Odessa je okrenula susret. U tom prvom susretu, posjed lopte je bio podjednak, dok je Dinamo ipak bio aktivniji prema suparničkim vratima (12-7 omjer udaraca na gol u Dinamovu korist). Dinamo navala ostala je upravo na samo tom jednom postignutom golu ove sezone u Europskoj ligi, i mislim da su previše dužni svojim navijačima. Doduše, Dinamo je već ispao iz Eurolige, i može odigrati bez opterećenja i bez pritiska. Upravo tako su i najavili napadači "modrih" Duje Čop i Ante Rukavina. Dinamo se u Ukrajinu ide nadigravati, i pokušati ostvariti dobar rezultat, te podići atmosferu u klubu uoči prosinca/decembra kada slijede teški ispiti. Prije svega i derbi s Hajdukom. Mislim da Dinamo može "poentirati" ...

Edited by pimpbeckham

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...