Jump to content
Sign in to follow this  
Dinno

04.12.2013.

Recommended Posts

18:45, ADO Den Haag-SC Heerenveen, tip vise od 2,5 gola @ 1.55, SuperSport

Edited by Dinno

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:45, ADO Den Haag-SC Heerenveen, tip vise od 2,5 gola @ 1.55, SuperSport, 10/10

 

U zaostaloj utakmici Holandske lige, danas se sastaju Den Haag i Heerenveen. Den Haag je na 17. poziciji sa 13 osvojenih bodova, dok je Heerenveen na 8,mjestu sa 22 osvojena boda. Duel dvije ekipe sa razlicitim formama. Den Haag je upisao dva uzastopna poraza, dok je Heerenveen neporazen na zadnja 3 meca, a od toga imaju 2 pobjede i 1 remi. Inace ove dvije ekipe karakterise napadacka i efikasna igra. Dosta daju, ali i dosta i primaju golova, pa tako kod obje ekipe je visok procenat golova po utakmici. Den Haag dosta vise prima golova, ali to i ne cudi jer se nalaze na samom zacelju tabele. Den Haag je postigao 17 golova,  a primili su 34 gola ili u prosjeku na njihovim utakmicama pada 3,6 golova po mecu. Kod kuce je taj prosjek golova jos veci iznosi 3,7 golova po mecu. Den Haag je na svom terenu od 7 odigranih utakmica na cak 6 utakmica igrao over 2,5 gola.

 

Gosti su mnogo efikasniji od domacina i oni su do sada postigli 33 gola, ali su i primili dosta golova, cak 27. U prosjeku na njihovim utakmicama padaju 4,3 gola po mecu. Mnogo je veci prosjek Heerenveena kada igra kod kuce, ali i na gostovanjima ima golova. U proseku kada je Heerenveen gost pada 2,8 golova po mecu. Heerenveen je u proslom kolu porazio na svom terenu NEC sa 3-1, dok je Den Haag visoko porazen od Ajaxa kod kuce sa 4-0.

 

H2H ove dvije zadnjih 5 utakmica:

17.02.13 ERE Den Haag Heerenveen 2 : 1

15.09.12 ERE Heerenveen Den Haag 1 : 3

03.03.12 ERE Den Haag Heerenveen 0 : 0

29.10.11 ERE Heerenveen Den Haag 4 : 0

21.01.11 ERE Den Haag Heerenveen 3 : 1

 

Heerenveen je favorit na ovoj utakmici, ali i domacinu su bodovi prijeko potrebni, pa sam misljenja da ce obje ekipe ici na pobjedu i za gol vise. U takvim okolnostima ocekujem da obje ekipe postignu barem po jedan gol, a tada ce sasvim sigurno doci i over golova, pa sam poprislicno siguran da ce ih biti najmanje 3, ako ne i vise.

Edited by Dinno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal - Kup Srbije
16:00h Jagodina - Donji Srem
Tip: 1
Kvota: 1.50
SportingBet

Fudbaleri Jagodine su   osvajaci Kupa i zelja im je da i ove godine pokusaju  da to ostvare.Trener Jagodine Mladen Dodić rekao je danas da njegova ekipa utakmicu u četvrtfinalu Kupa Srbije, shvata kao najvažniju u jesenjem delu sezone.Jer kako je rekao ,kiks u  prvenstvu  se moze i  nadoknaditi a kiks u ovoj utakmici  bi znacio i kraj  njihovim zeljama da odbrane trofej.Realno gledajuci  i po stanju na tabeli   a i po kvaliteti igre ,Jagodina je veliki favorit.No  u Kupu se uvek  devaju iznenadjenja pa trener domacih  pokusava da skine breme favorita sa svoje ekipe.Fudbaler Jagodine Josip Projić rekao je na konferenciji  za stampu  da  ce jagodina od prvog minuta krenuti u napad i  da pritisne odbranu  Donjeg srema .Jagodina nema problema u  sastavu za danasnji mec .U jesenjem delu  su kiksnuli samo protiv Partizana (0-3) na svom  terenu:
23.11.13 SUP Jagodina Vojvodina 3 : 0   03.11.13 SUP Jagodina Sloboda 2 : 0   20.10.13 SUP Jagodina Partizan 0 : 3   29.09.13 SUP Jagodina Novi Pazar 1 : 0   14.09.13 SUP Jagodina Spartak Subotica 2 : 0


Gosti su u poslednja dva kola Super lige  zabelezili dve pobed i  to im je dosta podiglo moral  pred danasnji mec u  jagodini  protiv favorizovanih  domacina.Imali  su  tri  uzastopna poraza na gostovanjima da bi u poslednjem kolu  savlaali  Slobodu  u Uzicu(  1-0)
 
30.11.13 SUP Sloboda Donji Srem 0 : 1   09.11.13 SUP Partizan Donji Srem 3 : 2   26.10.13 SUP Novi Pazar Donji Srem 1 : 0   05.10.13 SUP Spartak Subotica Donji Srem 2 : 1   25.09.13 KUP Sremska Mitrovica Donji Srem 0 : 2

 U dosadasnjim medjusobnim duelima u  sva tri okrsaja pobedili su Jagodinci  sa istovetnim rezultatom 2-0,Moj tip  za danasnji mec je pobeda domacina uz varijantu  da gost nece postici gol.Ocekujem mec u  Under 2,5.

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danas se igra Kup Srbije a dva meca su u toku a evo za preostala 2 sta ja mislim 
 
16,00: Jagodina – Donji Srem
Realno 1
 
Jagodina brani trofej od prosle sezone , na svom terenu igraju odlicno, imaju dobar tim i ambicije da opet igraju finale, Donji Srem se zestoko bori za opstanak , u zadnjem kolu su iznenadili Slobodu u gostima i pobegli sa zadnjeg mesta ali realno nemaju previse kvalitetan tim a iako najavljuju da se nece predati ipak mislim da im je opstanak u ligi bitniji.
Kvota na 1 je oko 1.40 i dobra je za neki tiket ili dubl 
 
 
 
17,00: Crvena zvezda – Vojvodina
vredi probati X2 na kvotu 2.30 u Bet365 na manji ulog  
 
Ova dva tima igraju prvo u kupu a za vikend i u prvenstvu .
Iako to tabela ne pokazuje Vojvodina ima po imenima bolji tim a i najboljeg ili najtalentoivanijeg trenera u Srbiji Nikolica , problemi u upravi i neka desavanja van terena su uticali da na tabeli nisu u samom vrhu 
U zadnja 4 medjusobna meca Vojvodina je pobedila i pokazala da u velikim mecevima igraju mnogo bolje nego u takozvanom malim mecevima , njima je jasno da u kupu imaju vece sanse da osvoje trofej nego u ligi i mislim da ce dati sve od sebe u ovom mecu a da je Zvezdi prvenstvo mnogo bitnije iako i oni zele pobedu ali kvota je jako nerealna na 1 i ono koji nisu navijaci Zvezde mogu da probaju na manji ulog X2 
Oba tima su u trenutno najjacim sastavima po onome sto najavljuje Zurnal 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal - SRBIJA: Kup
17:00h Crvena Zvezda - Vojvodina
Tip: Oba tima daju gol
Kvota: 1.92
Mozzart

Na Marakani ce danas da bude zanimljivo...Gostuje Vojvodina koja u poslednja cetri meca protiv Zveyde ima sve cetri pobede uz gol razliku 10:1...Doduse uglavnom su to bile utakmice u poslednjim kolima kada bi sve bilo odluceno...
Ove godine gledano na papiru Vojvodina ima mozda i najjaci sastav u ligi,ali su rezultati izostali i nalaze se tek na petom mestu u prvenstvu...Danas je za njih utakmica sezone jer njima je prakticno kup jedino takmicenje gde su ostali u trci za trofej...Sto se izostanaka kod Vojvodine tice danas nece nastupiti povredjeni Nikola Lekovic,a pojavila se informacija da je Branislav Trajkovic prehladjen i da zbog toga nece biti u sastavu...Ta "prehlada" nema veze sa istinom,vec Trajkovic od januara postaje igrac Zvezde i izgleda da jednostavno zeli da izbegne ova dva susreta sa Zvezdom...Trener Marko Nikolic je najavio da ce on biti u konkurenciji za sastav...
Kod Zvezde nema povredjenih (ima par uvredjenih,ali nebitnih) i Zvezda ce u maltene standardnom sastavu da izadje danas na megdan Vosi...Nama nije toliki pritisak kao gostima jer u prvenstvu i pored brojnih kikseva kasnimo za Partizanom jedan bod i realno se mozemo nadati da ce ove godine titula da zavrsi na Marakani...Mislim ici cemo mi i ovde na pobedu,ali nece biti smak sveta ako do nje ne dodjemo...
Jos jedan jako vazan detalj a to je da danas sudi Bosko Jovanetic,covek koga Tole i ekipa salju da odradi prljave poslove (ako se neko ne seca,on je sudio 138 derbi u kojem je poklonio Partizanu titulu)...
Uzevsi sve u obzir necu se zaleteti na ovih 1.85 koliko imam u bonusu na Zvezdu,vec uzimam da ce oba tima dati barem po gol za prelepih 2.00 to se jednostavno ne moze propustiti... Davali su Zvezdi neki vasarski timovi ove godine gol,cisto sumnjam da nece Vosa... Prvobitno sam mislio da igram da samo Vojvodina daje gol,medjutim razlika izmedju 1.61 i 2.0 mi je prevelika,a uveren sam da i Zvezda daje gol...Posto na ovom takmicenju nema kladionice William Hill uzimam takodje prihvatljivih 1.92 iz Mozzarta...

Srecno ako neko prati!

Edited by nisterlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dinamo - Hajduk  1

 

Radi se o hrvatskom kupu gdje se sastaju ljuti rivali na terenu i na tribinama. Iako su navijači danas zajedno na tribinama ali više iz inata prema vodećim u hrvatskom nogometu nego zbog prave stvarnosti. Dinamo je ovdje po meni favorit, jer u nedjelju je također trebao pobijediti, no Hajduk je više sretno i spretno došao do jednog boda. Mamić je bio pomalo ljut na svoje igrača i najavio je neke promijene za današnji oglel. U igru se vraća Pinto tako da bi večeras moglo biti više ubacivanja sa strane u samo srece šesnesterca. Hajduk će se braniti ali ne vjerujem da može izdržati punih devedeset minuta. Hajduk je jako mlada momčad a i iskustva im nedostaje upravo za ovako velike utakmice. Dinamo je iskusnija, igrački bolja momčad, nakon evrospkog puta okreću se prvenstvu i kupu... Cilj im je oba trofeja, zato najavljuju od početka ofenzivno

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: SuperSport
 
Vrijeme odigravanja: 18:00
Naziv para: Dinamo Zagreb-Hajduk Split
Tip para: 1
Tečaj: 1.850
 
:uredu:    5-0
Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: SuperSport
 
Vrijeme odigravanja: 20:30
Naziv para: Augsburg(-2+)-Bayern
Tip para: vise
Tečaj: 1.500
 
:nije:    0-2
Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Mozzart
Broj para iz kladionice: 2017

Vrijeme odigravanja: 20:45
Naziv para: Sunderland-Chelsea
Tip para: X-2 (poluvreme-kraj)
Tečaj: 4.700

Ev. dobitak: 9.700
Ev. gubitak: 4.700

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...