Jump to content
Sign in to follow this  
dejan55

26.08.2014.

Recommended Posts

Naziv kladionice: SuperSport

 

Vrijeme odigravanja: 20:45

Naziv para: Apoel Nicosia-Aalborg BK

Tip para: 1

Tečaj: 2.000

 

:uredu:    4-0

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fudbal - South America » Copa Sudamericana 

00:30h Emelec (-1.0) - Aguilas

Tip: H1 

Kvota: 1.88

Pinnacle, 5/10

 

Emelec pobedjuje sa 2 razlike, u slucaju da pobede sa 1 razlike tip je void.

 

Revans mec cope sudamericana koji se igra u Ekvadoru izmedju Emeleca i Aguilas iz Kolumbije.

U prvom mecu u kolumbiji je bilo 1-1 i to su kolumbijci u zadnjem minutu uspeli da izjednace na 1-1 posle vodstva Emeleca u prvom poluvremenu.

Emelec je prosle sezone igrao u copa libertadores u jako teskoj grupi sa Velezom, Penjarolom i Deportes Iquiqeom i uspeo da osvoji drugo mesto sa 10 bodova a u osmini finala je ispao nakon dvomeca sa Fluminenseom, pobeda na svom terenu 2-1 i poraz u gostima sa 2-0.

kasnije su igrali u copa sudamericana i u prvom kolu pobedili Peruanski Sport Huancayo u oba meca 3-1 i 4-0 a u drugom su ispali od Chileanskog Univerzidad Catolice.

U ekvadorskom prvenstu igraju odlicno na svom terenu i imaju ucinak 11.1.1.

a u zadnja tri meca su pobedili sa 2-0, 3-0 i 5-0 a zadnji mec sam delimicno pratio na streamu i videlo se da kidisu na gol iako su vec do desetog minuta vodili sa 2-0.

Sto se tice Kolumbijaca njih slabije poznajem ali u Kolumbiji su mnogo jaci klubovi Atletico Nacional, Millonarios, Tolima, Once Caldas... i ja se ne secam da sam ikad igrao na pobedu Aguilasa.

Kolumbijci imaju pomalo cudan raspored i istovremeno kad se igra copa sudamericana igra se i nacionalni kup pa su tako dan nakom meca sa Emelecom igrali sa Envigadom gde su izgubili sa 2-1 naravno tu je igrao rezervni sastav a u ligi su izgubili na svom terenu od Patriotasa sa 3-2.

Dakle Emelec je u boljoj formi, igra na svom terenu uz vatrenu podrsku publike sa timom koji ima mnogo vise iskustva protiv tima koji nije u dobroj formi i koji nema ni takav renome i tim kao Ekvadorci a vec u prvom mecu je Emelec zasluzio da pobedi ali nije imao srece sto ce verujem uspeti na svom terenu a siguran sam da se nece zadovoljiti sa pobedom od 1 razlike jer sam ih video u proslom mecu kako kidisu da daju sto vise golova a posebno se isticu spicevi, Argentinac Herrera i Kolumbijac Bolanos.

Prvo sam bio igrao -1.5 na Emelec ali sam kasnije odlucio da ipak igram i -1 kao sigurniji tip i da to predlozim a kvota za -1,5 je 2,53

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...