Jump to content

Recommended Posts

Posted

Očekujem tvrdu tekmu sa malo golova. Roma će doći po povoljan rezultat (ne izgubiti, pa stvari riješiti u Rimu), a talijani su u tome maheri. Tipujem na prvi gol na samom kraju susreta.

 

M`Borough - Roma (prvi gol od 80 minute do kraja) koef. 19 (Stanleybet)

 

ulog 10

 

Pozdrav

 

P.S.

Poseban pozdrav Hidalgu, jer vidim da se lijepo zabavlja! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

F/Udinese - Levski S. 2 @ 7.00 Favorit (FAVORIT DANA: NOGOMET)

 

U vecini kladionica ovo je favorit dana/bonus tip i sl. Udinese je u zadnje vrime u losoj formi, imaju problema s ozljedama (Masiello, Motta Juarez i Pinzi), kako vode grcevitu borbu za opstanak u ligi, a proslo su kolo kiksali protiv Ascolia, i osvoji tek 1 bod, te je za ovu utakmicu kup uefa najvaljena posteda nekih igraca (Iaquinta, Ali Muntari, Natali i Pieri ...).

Levski nema problema s ozljedama za ovo utakmicu ...

 

 

Ulog 10/10

 

GL

 

:o

Posted

Basel-Strasbourg

X 3,10 HL

Ulog 10

 

Strasbourg je loš u svojem prvenstvu i sve daje na UEFA Cup tako da vjerujem da neće izgubiti danas, a X je najrealniji.

Posted

:o :o

lille - sevilla tip 1/1 pol/kraj

koef 3,70 favorit

 

francuzi su dobra ekipa i igraju u najjačem sastavu

dok španjolci dolaze oslabljeni a i forma im je u opadanju......

sve osim pobjede lille je iznena

Posted

Lille - Svilla 19:00h

 

Tip: 1

Koeficijent: 2.40 @ favorit

Ulog: 10

 

Lille je u punom sastavu i u odličnoj formi (zanjih 3 kola 2 pobjede sa više od 3 razlike) + imaju iskustva još od lige prvaka što je od velike pomoći + izuzetno su fizički spremi!

 

Sevilla nije loša - ali nije sigurno bolja od Lilla - pogotovo kad ovi igraju pred svojom publikom!

Posted

Barcelona-Olymp. Pireus 01 1.30 9.3. 20:45 (SuperSport)

 

Ulog 10

!!!Nemam nekog razloga za stavljanje ovog para niti neke statistike jednostavno ako uleti uleti!!!

Posted

Chicago(1.t/k)-Colorado 2/2 3.20 @ SuperSport

 

 

Colorado je bolja momčad i zadnjih dana bilo dosta x i iznana

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...