Jump to content

Recommended Posts

Posted

Pravila natjecanja:

 

1. sudjelovati mogu svi registrirani članovi foruma

 

2. korisnik na startu dobiva 100 bodova s kojima dalje raspola

Posted

Levski Sofija-Udinese tip2 3.00(17.30h)Supersport

 

ulog 10/10

 

Udinese nije pobijedio u Serie A već jedanaest utakmica za redom a u ovom se susretu vidjelo i zašto. Utakmica je protekla bez pravih prilika a Levski je u drugom poluvremenu zatvorio susret i zadovoljan putuje u Sofiju. Mogli su i pobijediti ali Angelov je iz blizine glavom promašio praktički prazan gol.

Posted

Ma kuda pukne da pukne, pobjeda 1012 Maier H. SS, 1, @ 4.00

Ulog 10

 

Maier ide po zlato, odlucno i sigurno, u ovoj disciplini je odlican i ocekujem njegov maximum.

Posted

Schalke-Palermo/Palermo

2 2,40

 

Vjerujem u prolaz Schalkea, a da bi to ostvarili, trebali bi ostat neokrznuti jer bi tad morali zabiti 3 gola za prolaz. Iako je Palermo dosad na svim gostovanjima zabio najmanje gol u skupinama, ali tamo je najjača momčad bio Espanyol. Schalke nije pobje

Posted

21:30, Federer Roger - Ljubičić Ivan, tip 2, @5.00, BAW, 10/10

 

 

 

Ovaj se susret igra u okviru 1/4 finala ATP turnira u Indian Wellsu. Igra se na otvorenom. Podloga je tvrda(hard), a nagradni fond je $3.169,000.

Posted

Karslruhe-Saarbrucken =1 1.75 Supersport

Ovo je klasicna utakmica sa dobrim napadacima i losim obranama ovo je jedinica jer je karslruhe jaci !!!

Ulog:10/10

Guest theboss5
Posted

Schalke 04(h0:1)-Palermo 1 2,70 čet 20:30

ulog:10/10

 

jednostavno zašto:

prva tekma završila 0:1...schalke prolazi bez produ

Posted

Levski Sofija-Udinese 1 @ 1.90

Kladionica: Super Sport

Ulog: 10/10

 

Levski gladan uspjeha. Igra na svom terenu. Udinese dolazi s drugom postavom.

 

Prošla utakmica - 0:0

Posted

Federer - Ljubicic (tocan rezultat 0:2) @ 11,00 Stanleybet

 

ulog: 10/10

 

 

Federer pokazuje znake slabosti i na ovom turniru (Rochus) i na prijasnjim turnirima (poraz od Nadala), a Ljubo igra vrhunski tenis na njemu najdrazoj podlozi. Posto kladionice previse favoriziraju Federera (prekomjernim spustanjem koeficijenta), igranje na pobjedu 0:2 postaje pristojni value bet. Dosta realna opcija je da oba seta odu do tie-breaka.

Posted

Federer R.-Ljubicic I. (točan rezultat 2:1)

Stanleybet

4.65

 

Federer se nalazi na prvom mjestu.

Ljubicic se nalazi na šestom mjestu.

 

Ovo će biti jako te

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...