Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

21.06.2024.

Recommended Posts

Pozdrav natjecateljima i gostima!:57bye:

:kahva:

I u ovom mjesecu uspješan odabir parova!:48thumbsup:

Vaši komentari su dobrodošli!:50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  

8 hours ago, pimpbeckham said:

Pozz svim tipsterima...

Samo ću napomenuti zbog legitimiteta takmičenja, nekim tipsterima se prebacuju/brišu tipovi kada su dobitni/odnosno kada nisu dobitni.

Vidjeli smo sve jutros...šta se dešava

ajde stari smo konji foruma, sve znamo, zašto sad ovo

 

Poštovani kolega,

Budi konkretan. Ja ne znam kome se pogoduje. Ja sam na početku natjecanja napisao da je rockytomas postavio unaprijed parove na natjecanje Bet-Club liga iz razloga šta je otputovao u Njemačku.

On 6/9/2024 at 10:33 PM, rockytomas said:

Pozdrav, ja sledeceg petka putujem za Nemacku na EP u fudbalu, gledacu meceve Srbije sa Engleskom i Slovenijom , vracam se posle tog meca, ako moze da se otvore topici unapred do 21 .06 bar nesto da postavim 

Kako je topic za natjecanje Euro2024 otvoren na dan početka Eura, a traje mjesec dana, ja sam smatrao da i rockytomasa uključim na natjecanje na način da mu parove iz natjecanja Bet-Club liga, postavljam kopiranjem na natjecanje Euro2024. Mišljenja sam da je to zavrijedio sudjelovanjem na ovom forumu.

Molim te da mi napišeš koji su to tipsteri kojima 'se prebacuju/brišu tipovi kada su dobitni/odnosno kada nisu dobitni.'

Smatram da nitko ne bi trebao biti uvrijeđen zbog rockytomasa, a za sve ostalo napiši ovdje, pa ćemo ispraviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros sam prijetio da jučer nisam postavio rockyjev par na natjecanje, pa sam to jutros učinio.

Možda je to bio razlog što si napisao:

'Samo ću napomenuti zbog legitimiteta takmičenja, nekim tipsterima se prebacuju/brišu tipovi kada su dobitni/odnosno kada nisu dobitni.'

Sada je i to ispravljeno. Ako ima još štogod slobodno napiši, pa će se ispraviti.

Pozdrav.:57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav natjecatelji.:57bye:

Vidim malo se zaoštrilo zbog greške.:whaat:

Tko radi taj i griješi.

Bitno da je greška ispravljena.:50yes:

Sretno svima.:14clover:

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, pimpbeckham said:

Ispričavam se...

Nisam znao za spomenutu situaciju...

Pozzz

Ne trebaš se ispričavati. Ja sam pogriješio, ti uočio, ja ispravio i sve OK.

Pozdrav i sretno u lovu na stotku!:61drinks:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, vratio sam se juce iz Nemacke pun utisaka i praznih dzepova :unsure: , na zalost ni Srbija ni Hrvatska nisu ispunili ocekivanja . Nisam znao koliko cu imati interneta i vremena i zato sam trazio da postavim tipove ranije, ipak sam ga imao dovoljno cesto ali realno i nisam imao vremena za tipove a i nisam nesto igrao kladionicu osim onog sto sam odigrao pre prvenstva, pogadjate Srbija i Hrvatska mi je zeznula par dobrih tiketa 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošao nazad, rocky!:61drinks:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...